На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Подивіться, що у Вас написано на чеку (чи на тому папері, де митники ставили печатку). Кожен магазин має свої терміни. Ми маємо з магазину техніки, то там термін 10 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Здається мені, що 10 місяців це в сумі. Тобто 3 місяці, щоб провезти через кордон і оформити такс-фрі і ще 7, щоб повернути кошти.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Дівчата , може хтось найближчим часом поїде в Польщу на закупи і зміг би придбати кілька речей для мене
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, ніхто не іде на цьому тижні до Польщі? Треба забрати такс-фрі, бо терміни тиснуть. Буду дуже вдячна!
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Підкажіть, чи є якісь цікаві торг. центри дорогою в Замостя (через Грушів)
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Через Грушів немає. Лише дрібні магазини, супермаркети. Найближча Галєрія то в Замості.
    Грушів перестає бути пунктом пропуску, який можна швидко пройти. Ми останній раз 7,5год.стояли((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    ми в четвер в 12 ночі приїхали, 2, 5 години. назад через раву, 7 год. без такс фрі можна було швидше
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Та Рава то взагалі якесь знущання. Ще як в Україну стоїш, то там трохи поляків бояться, так не пхаються, а до Польщі то капець, один стоїть в черзі, потім приїжджає кумбратсватсватакум, і він всіх пропускає.. позабивалам би тих папіросників(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    тепер на раві три черги, ми щось так і не розібрались як воно працює, черга на українських номерах, черга окрема на польських, окремо стояли буси чи грузові машини, дуже не роздивлялись , бо спішили до дому. А ті рєшали задовбали, стоїмо в черзі з малою дитиною, а воно просить посунутись, бо якась зараза вклинюється. Прибила б!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    нууууу він був мегашвидкий в 1ночі з пт на сб....20хв...але без таксфрі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Мова йшла про напрямок в Польщу...

    А якщо у Україну - то я на Грушеві встановила власний рекорд - 7хв, навіть машини не глушила))
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    недочитала...ну і ми , певно також мали б рекорд, але без досвіду, тому встали не в ту чергу.
    напрямок на ПЛ---в вівторок на Шегинях підїхали в 18.30(одразу до нашого митника..я припухла аж..) і за 2год 10хв. перейшли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ну от, під'їхали до нашого митника (це звичайно диво на Шегинях),. Але 2,5год!!!! як можна пропускати машини 2,5год? Мова не йде про огляд "на ямі", звичайний перетин кордону, не папіросники... а шо буде після 11.06?
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Megan, "наших" ми пройшли за хв 20....решту часу--поляків. Черга майже не рухалась, а сусідня--аж фурчало. потім виявилось, що нашу "трясли"--виносили всі сумки і їх перетрясали, а сусідню--відправляли на яму..
    Нас не трясли, бо там не було що трясти рюкзачок і пакет.. а 2 буси з людьми перед нами--то був якийсь капець.
     
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    мені з дочкою сказали вийти з машини, це перший раз таке, перевіряли, навіть в пакет з їжею заглядали. Одній Соломіїї дозволили спати в кріселку
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А пропустять на кордоні авто, якщо є маленька тріщина лобового скла (15 см знизу зі сторони пасажира)?

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Важко сказати, в принципі тріщина невелика, можна надіятись, що не побачать. Деколи такі вбиті машини їздять і їх впускають, що я думаю, що мають впустити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А як там зараз ситуація на кордоні? Треба візи малим прокатати, але страшенно боюсь тих нереальних черг(.
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Rodionochka вчора їздили через шегині взагалі черги практично не було ні туди ні назад . Можливо через те що свята на носі. Раджу прокатати цього тижня, бо підозрюю що після 11 буде невесело вдвічі а то й втричі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Минулої суботи на Шегині черги не було взагалі. Пускали зразу на територію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1