На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Станом на 16.01.2017 я б не сказала, що там щось спростилося.
    Жахлива черга що в одну, що в другу сторону.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Дякую, мабуть, доведеться їхати поїздом)))
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, давно вже не мала справ з системою повернення такс-фрі Global blue.
    З останньої поїздки до Польщі маю трохи чеків.
    Колись раніше (мабуть, з півтора роки тому) повертала собі VAT і Перемишлі, в галереї Санова, в точці Global blue готівкою.
    Цього разу нам говорили, що тільки у Львові можемо забрати, в Правекс-банку, який є партнером Global blue. Мушу зазначити, що могла не так зрозуміти, бо полька дуже швидко говорила, а я польську знаю не на такому вже доброму рівні :girl_blush2:
    Цікавить, чи дійсно тепер реально повернути VAT тільки у Львові? Читала безліч обурених відгуків в неті, як там впарюють банківські продукти, щоб повернути такс-фрі
    Плюс втрати на курсових різницях (я так розумію, в Україні повернуть в національній валюті по курсу продажу, який банк собі встановить, який захоче, і він явно буде не в мою користь).
    Також цікавить, чи можна VAT за товари, куплені в Польщі, повернути в точці Глобал блю, що розташована в іншій країні Європи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    ГлобалБлю взагалі не вигвдго. Якщо ВАТ в Польщі 23%, то через ГлобалБлю повертає 13%. Здається дес в центрі в літку був офіс від цієї системи. Погугліть. Повертали в вересні то з 600 злотих повернули 66. І в грн. Якщо магазин співпраює з цією системою, то так. А якщо звичайні фактури, то лише в магазині, що купували товар.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Мали також декілька чеків з Польщі, на Глобал Блю, у Львові в Правекс банку нас записали аж на середину квітня, бо там великі черги за цим. Але випадково вчора їздили в Перемишль і заїхали в Галерею, там повернули всі кошти, беж жодних питань) Так що як маєте можливість - то звичайно краще в Польщі, не потрібно стільки чекати та й видають злотими)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую, цією інформацією володію.
    Чеки глобал блю беремо тільки в тих магазинах, де не видають звичайні чеки, за якими повернуть 23%.
    Цього разу неприємним сюрпризом стало те, що в МедіаМаркт в Кракові тепер співпрацює з Глобал блю. В Перемишлі той же МедіаМаркт поки повертає класичне такс фрі, 23%
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Що там з чергами? Хтось був нещодавно на кордоні? Сьогодні вночі маю виїжджати, не знаю куди рипатись)
     
  8. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Сьогодні в 3-й ночі знайомий перетинав кордон в Шегині. Черги не було взагалі, стояв 15 хв. Дівчатка, Підкажіть хороші магазини для вагітних в Жешуві і Кракові? Бажано з великим вибором, бо щось у Львові не густо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Порадьте перевірених перевізників до Польщі. Треба автобус, ніколи не їздила автобусами - лише літаки і власне авто.
    Для мене проблема в тому, що більшість автобусів до Варшави, мені ж потрібно до Гданська. Хто знає таких, які не їдуть космічно довго, і +- порядні, пунктуальні..
    Пи.си. авіарейс Івано-Франківськ - Гданськ - 11 тис грн в дві сторони... печалька(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не ризикнули їхати на Шегині, поїхали на Грушів, було вільно в дві сторони.
    На жаль, таких магазинів не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Ми теж як правило через Грушів їздимо. А в котрій годині Ви перетинали кордон?
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Десь о 2 ночі, а наші друзі в той час були на Краківці, то проїхали за 1,5 години.
    Щойно приїхали додому також через Краківець, до години часу, навіть ніхто багажник не відкривав. На такс фрі черга була також невелика.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    є рейсовий автобус, зі Львова до Гданську здається 900 грн, правда я не знаю чи це космічна сума, але явно значно дешевше ніж до Відня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я питала чи не космічно довго) бо пишуть, що їхати 19год., ну і відгуки якісь зовсім погані...
    Але дякую)))
     
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    відмінили ж його, хіба ні?
    На Босфорі є квитки по +-800 грн, перевізник ІстВестЄвролайн. 15 год.їдуть. Наче непоганий перевізник
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Взяла вже за 850, перевізник lux-reisen. Побачу потім.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Здається, зараз трохи черги спали. Їхали у вівторок через Грушів - стояли 1.40 хв. Здається, поляки почали трохи рухатись. Поверталися через Краківець, також 1.40 хв. І то проїхали б швидше, якби не наші митники які годину обшукували бус перед нами.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Junita

    Junita Member

    Підкажіть, як зараз конвертує Приватбанк курс злотого. Не знаю чи вигідніше купувати злоті тут чи розраховуватися карткою в магазинах.
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, а протягом якого терміну можна повернути такс-фрі? Оформила вперше, а коли їхати за тим поверненням не знаю (
     
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Протягом семи місяців, вроді)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk