На море в жовтні!! Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем malllyatkoN, 13 Вересень 2012.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Ну взагалі інформація і відгуки про Мальдіви досить неоднозначна. Особисто мене ці "шматочки раю" особливо не манили. Більше хотілось би відвідати туж Кубу, можливо Індію...мріяла про Хорватію. От Мальдіви - ні.
    Можливо якщо поєднати б його з тою ж Шрі-Ланкою, тоді так...А просто вивалити таку суму за усамітнення (такі в мене з Мальдівами асоціації)...не розуміла цього для себе...
    Щодо ціни - є тури і по 2 у.о., але це буде як дешева Туреччина... Вродь і відмітився, а емоцій і насолоди не отримав...викинуті гроші. Зате всі знатимуть, що був на Мальдівах, і там класно...:girl_cool:
    Моя думка - їхати на Мальдіви потрібно з шиком. Щоб з"їздити на сусідні острови (а трансфер там недешевий), щоб не скупитись на вечері в ресторані, щоб позайматись дайвінгом, поплавати на яхті...щоб готель і справді був романтичним...ну вобшєм десь оттак....

    Ось перше що попалось:
    http://ogarskaya.livejournal.com/79897.html
    гарні фото...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Переліт не такий дорогий. Ми платили 2800 з двох в обидві сторони. При чому літали одними з найдорожчих авіаліній Емірейтс. Думаю можна знайти і дешевше. Нам пропонували за 800 дол. з людини, але то було з Москви чартер.
    Також вартісним є переліт на маленькому літачку до острова, чого напевно немає на Шрі-Ланці.
    Звідси виходить, що просто сам відпочинок на Мальдівах дорожчий. Нам пояснювали дороговизну також тим, що кожну пляшку води, їжу і все, що є на острові потрібно шоразу туди доставляти, тому і ціна на все зростає.

    ---------- Додано в 01:35 ---------- Попередній допис був написаний в 01:25 ----------

    Туристи на форумах навпаки кажуть, що не варто поєднувати, хіба їхати щонайменше на тижні 3-4. Бо на Шрі-Ланці є багато чого подивитись, водночас і на пісочку повалятись в раю кілька днів мало (Ну але то як кому. Я доречі також думала, що ж ми будемо робити два тижні на острові кілометр на півтора, але на моє здивування в день відльоту я чуть не плакала. Мало було...мені з чоловіком впринципі скучно не буває, та і там є чим зайнятись)
    На рахунок харчування, то їдучи на Мальдіви варто брати таки олл-ін, бо харчуватись там окремо вийде набагато дорожче. То не Тайланд, де можна щодня в іншому ресторані харчуватись)))Там обмежений простір трохи)))
    100%.
    Ну і то напевно не тільки на Мальдіви так найкраще)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    На Кубу вартуе îхати з кiнця листопада, ранiше там сезон дощiв. Ми були в кiнцi сiчня, то якраз погода супер, сонячно, тепло, жодних комарикiв-дзюбрикiв чи ще якихось комашок.
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?



    Ну дик воно так, просто все вищеперечислене в тому ж Тайланді приблизно втричі дешевше обійдеться...Тобто я хочу сказати, що з Тайським бюджетом на Мальдівах буде скуднєнько напевно...


    Фісташко, а можете розказати про аборигенів? Як місцеві ставляться до туристів, і взагалі який там народ, як живуть, що розказують, як настрій загальний? Весела нація чи навпаки - відвернешся і рожі корчать?
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

     
  6. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    В паспорті є штамп про відвідування Ізраїлю (екскурсія з Єгипту), так коли відпочивала в оае то ніяких проблем не було, ще кажуть що не можна з собою мати речей ізраїльського виробництва - також мала їх косметику і нічого все пропустили. Знайома на НР поїхала в Домінікану, 7 днів в готелі, 5 днів на катері і на майже безлюдних островах. Погода прекрасна, сонечко, тепло, а фотки... бомбезні, ех хочу туда.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    більшість відкриточних фоток з Карибів зроблено в Домінікані. Теж дуже туди хочу, але прочитала, що до них перейшла малярія з Гаїті, то трохи страшно...
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Ми були цієї зими на Мальдівських островах. Це було просто фантастично. На фото, я б сміливо сказала, все виглядає набагато банальніше, ніж насправді. Відчуття, що ти справді в раю, в іншій реальності, де кольори зовсім інакші, адже сонце світить під іншим кутом (екватор). За 10 днів ти настільки розслабляєшся і починаєш просто насолоджуватись кожною миттю, що воно того однозначно варте. Окрема тема це морський світ - акули, скати, рибки, мурени, корали. Фантастика. :girl_tender:
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2016 ---
    Якщо не екзотика, восени добре їхати в ОАЕ. Дуже люблю Дубай, була там неодноразово. Розкішне місто майбутнього. Тільки вибирати треба готель на Маріна Біч, там дорожче ,але воно того варто. Також варто дозволити собі відвідати парочку хороших пляжів (до прикладу біля Паруса), ресторани (на воді ресторан королівської тайської кухні, одраху перед співочими фонтанами). Поїхати в Абу-Дабі, глянути красиву, одну із найбільших мечетей. :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. lilkin

    lilkin New Member

    Якщо не секрет, скажіть у скільки усе це вам обійшлося?) Чи їздили самі, чи через турфірму якусь?
     
  11. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Ціни залежать від зірковості готелю та актуальних пропозицій. Якщо ви про Мальдіви, то нормальний готель на все включено вартував близько 4 тис доларів. Через турфірму. Це бюджетний варіант, можна так сказати....
    Дубай вийде орієнтовно 2 тисячі, це сінданки чи сніданки-вечері і район Маріна. Інші ми не розглядали, бо це даремна трата грошей, як на мене.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    наші друзі буквально тиждень тому повернулися. Ціна залежить від готелю, на якому атолі розміщений,доставка з Мале катером, яхтою чи гідролітаком і типу харчування. Їм за двох з перельотами 7 ночей на островах обійшлося в 100 тис. грн.Їздили через агенцію. Загалом , вартість туру на 1 в щось більш-менш пристойне стартує від 1600 у.о\7 ночей на сніданках і до....
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    А куди варто у лютому поїхати? Не жовтень, звичайно, але мова про те, що не літо. Час обмежений (тільки на тиждень), тому Шрі-Ланки, Таіланди відпадають. Хотілось би, щоб можна було купатися, і щоб недалеко від Європи. Єгипет, Канари не дуже хочу..
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Gentle мені хіба Емірати до голови приходять.
     
  15. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    минулоріч знайомі на початку лютого їздили в Іспанію (Каталонію), казали, що було дуже тепло, навіть купалися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ого. А мої друзи живуть в Аліканте, це південніше, і казали що швидше травня їхати неварто

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    то якщо ви збираєтеся їхати тільки на море, з дітьми, суто лежати на пісочку. Моя сестра живе в Малазі, вже більше 10 років, то для неї +15 градусів, вже холодно. Так, у зимові місяці в Іспанії буває досить тепло, але це не упродовж всього дня, кілька годин, а далі температура спадає, проте досить приємна для наших туристів.
    Цьогорічний січень у них був трохи холодніший, аніж минулорічний.
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я була в липні і ночі були холодні і вода "не фонтан"...
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Задумуюся над варіантом відпочинку на жовтень чи листопад - Шрі Ланка. Хоч поки що тільки задумуюсь:) Дивлюся по цінах, то ще більш-менш можна "бюджетно" вкластися. Єгипет чи ОАЕ не сильно розглядаю. То з такого найдешевшого тільки Шрі Ланка буде? Чи ще якісь країни пропустила?
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    ТАїланд дорожче за Шрі-Лінку? Нам підраховували все в одну ціну приблизно.
    А з теперішніми авіа від Катару, то Тай і дешевший мав би стати. Там досить доступні готелі є. Організуйте собі самі.

    Ну а загалом, ви напевно все перерахували... Ще Домінкана. Але кажуть там тепер, після ураганів, нема куди їхати...