Музична школа

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем orsol, 25 Серпень 2011.

  1. Piama

    Piama New Member

    Добрий вечір. Переїжаємо у Львів. Дочка піде в 4 клас. Закінчили 3 класи музичної школи на вокально- хоровому, більше не хоче. Тому шукаю гурток- хор з репертуаром українських народних пісень,щоб були виступи, поїздки. Бажано залізничний район. Будемо жити біля південного. Дякую
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Цікавлять хороші музичні школи в Залізничному районі.
    Яка орієнтовно вартість навчання в державних музичних школах?
     
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    В залізничному - то лише біля мотозаводу, про якість - то напевно від вчителя залежить. Ми вчимось у першій школі на Гнатюка, то в нас 200 грн щомісяця
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    скільки разів на тиждень заняття?
    там ще є школа №6, на Гнатюка?
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Вчимося у 2 на Коперника (там із Залізничного хороший доїзд, бо зараз мала у цьому районі вчиться). 200 грн, але багатодітним безкоштовне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    можна трошки більше, будь ласка, про цю школу?
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Імені Колесси. Вчителька у нас чудова, молоденька, до моєї малої як до своєї дитини Концевич Галина Сергіївна, завжди увійде у положення, додатково позаймається перед академом.
    Сольфеджіо ми теж у хорошої вчительки, молода але строга, матеріал діти знають і її люблять. Дарина звати.
    Але то як звичайна школа, є різні вчителі. Без особливих понтів школа.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    1 та 6 школа в одному приміщенні. Не знаю як у яких класах, ми у нульовому, то у нас на тиждень один урок сольфеджіо, один урок хору, два уроки інструменту. Дальше ще має додатися музлітература, другий інструмент, ансамбль, можливо основного інструменту буде більше уроків. Вчителі є старші, є молодші. У нас вчителька десь 35-40 років має. Добиратися також зручно, треба доіхати до головного корпусу університету, звідти йти 5 хв до прехрестя Гнатюка-Січових стрільців. Щоб вас взяли, треба десь в кінці травня пройти вступні іспити ( там нічого складного, школа велика, у нас прийняли десь 75 людей, це все 0-1 класи, найбільше набрали на фортепяно)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. toria

    toria Active Member

    А який інструмент викладає ця вчителька? Бо я якраз хотіла б знайти хорошу вчительку фортепіано у 1,2 або 6 школі. Якщо хтось може когось порадити в цих школах, була б дуже вдячна.
    @Ripka , може ви ще маєте якусь інформацію з цього приводу. Дякую.
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Фортепіано і скрипку. В моєї дитини - фортепіано. Дуже приємна і добра до дітей молода дівчина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ми на скрипку ходимо, тому за фортепяно не знаю, але думаю, що там всі вчителі хороші. Ми коли поступили, то нам вчителя дали, навіть не знаю чи можна було обрати. Можете зайти в секретаріат і розпитатись на місці.
     
    • Подобається Подобається x 1