Музична школа

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем orsol, 25 Серпень 2011.

  1. orsol

    orsol New Member

    Всім привіт!
    Цікавить муз.школа №3, що на Замарстинівській, точніше викладачі класу фортепіано.
    Порадьте будь ласка хорошого викладача. Хороший виклдач для мене- людина, яка вміє і хоче навчити, не п"є каву під час занять чи безкінечно вирішує свої проблеми по телефону. Як будь яка мама хочеться, щоб дитина окрім інформації одержувала задоволення від занять.
    Дякую!
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    І мене дуже цікавлять музичні школи на Сихові і Личаківській. Які викладачі хороші, коли починається набір дітей. З якого віку можна починати займатись і на яких інструментах? Буду вдячна всім відгукам:girl_wink:
     
  3. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Біля Винниківського базару є ДМШ №4. Я колись там вчилась у Савчин Д. І. по класу скрипки. Не знаю, чи ще є ця викладач (чи не пішла на пенсію), спогади тільки приємні. Однозначно, рекомендувала б.
     
  4. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Хуторівка, 28. Дитяча школа мистецтв № 5
    Набір дітей (прослуховування) десь в квітні - на початку травня. Сильна школа духових інструментів. Є народні, струнні, фортеп'яно, сильні бандуристи, є класичний вокал. Відомий дитячий духовий оркестр "Львівські фанфари".
    Моя донька вчиться зі задоволенням.
    Щодо віку з якого починати вчити - залежить від дитини (наша викладач радить після першого класу (варто врахувати вміння дитини - читати, писати, розуміти що від неї хочуть, працездатність і те, що нагрузка збільшуватиметься).
     
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Дівчата, поможіть з вибором муз. школи.
    За яким критерієм її вибирати?
    Ходили на прослуховування в Музичну школу №6 на Гнатюка, а поверхом вище ще муз. школа №1...сказали нам що туди набагато важче потрапити...то це означає шо вона ліпша???
    Підкажіть на що звернути увагу...
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Колись перша була краща, а колись колись взагалі 6та то була вечірня школа і для дорослих, чоловік так каже. Як зараз важко сказати, то від вчителів залежить, а так як в нас тепер беруть тільки за взятки, то не знаю, хто там є.(маю на увазі взятки для того аби на роботу потрапити.)
     
  7. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    А яка взагалі система навчання в муз.школі? Типу як в звичайній, кілька уроків...різні викладачі? Чи якось один викладач за класом закріплюється? Чи все на індивідуальних заняттях побудовано?

    п.с. я просто не вчилась в муз. школі...ніц не знаю)
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Я закінчила муз. школу 21 рочок тому :connie_pull-pigtail, то в нас було так:

    - спеціальний інструмент (спеціальність, тобто те, на якому інструменті дитина буде навчатися грати: піаніно, скрипка і т.п.) - один викладач, заняття індивідуальні з вашою дитиною. Якщо на народні інструменти віддасте, то там ніби групове заняття.
    - хор: багато діток (клас), один вчитель, один концертмейстер (людина, яка грає на піаніно, а дітки співають).
    - сольфеджіо: багато діток (клас), один вчитель.
    - музична література (починаючи приблизно з 4 класу): те саме, що й сольфеджіо.
    Не знаю, може, з недавніх пір ще й хореографію ввели, то тоді багато діток і один вчитель.
    Треба купити музичний інструмент, запросити хорошого настройщика, аби вам настроїв його (якщо то буде піаніно), ну і вступні випробування дітиська здають (не знаю, як зараз, я у свій час співала дві пісні і тактувала (як то робиться, вам би мав репетитор пояснити, який буде дитину в муз. школу готувати). То треба в конкретну муз. школу підходити і там питатися.

    Ну і якби щось, то вам тут Vittoriya все гарно зможе пояснити - вона професійний музикант) [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    омг...то треба репетитора шоб підготуватись до вступу? все так серйозно?
    А коли власне вже вчишся в школі, то репетитор також постійно потрібен чи хватає того шо викладають в школі?
    А інструмент приблизно коли треба купити?


    І ще питання...Набір в школу починається з 7 років...коли краще починати навчання? з 7 чи ще рік два почекати?
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    також закінчила муж школу, непойму для чого, ну але то таке )))
    Надь, залежить на якому інструменті дитина буде вчитись грати.
    У нас в муз школі було так, якщо дитина ходила на фортепіано, і це був основний предмет, то крім того ще були хор, сольфеджіо і музлітература.
    Якщо дитина грала на скрипці наприклад чи на аккордеоні, то для них ще додатковим предметом йшло фотрепіано, + ті всі вищеперелічені предмети по ходу і щось у них там було типу оркестра.
    Муз школу закінчила 19 років тому, може зараз щось і помінялось, ти подзвони і перепитайся кращє, що вас в майбутньому чекає.
    я починала займатись в муз. студії при загальноосвітній школі ( то була я в 1 класі, в 7 років). А потім одразу після екзамену поступила в 2-й клас музичної школи ( була вже 8-річною).
    та ну, муз.школа не настільки популярна щоб аж з репетиторами туда потрапляти, тим більше в 1-й клас коли ще ніхто нічого не знає. Хіба може попросити викладача пару уроків вводних з дитиною провести щоб хочаб в курс справ ввести.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    основний інструмент і додатковий індивідуально. Усі інструменти , що не ф-но мають додаткове фортепіано. І до речі то дуже класно, от в Польщі додатковий інструмент то не обов'язково має бути ф-но, а будь-який інструмент і починається він не з першого класу, а десь з 4ого. І то як на мене дурість. Бо по-перше, таки то має бути тільки ф-но, а по-друге вважаю, що має бути від самого початку паралельно зі своїм інструментом. То дуже розвиває дитину.
    Сольфеджіо, муз.літ-ра, хор , може ще ритміка проводяться в групах.
    Та ні у звичайну музичну школу в перший клас не треба жодних репетиторів, дитину можуть попросити заспівати пісеньку, перевірити слух, ритм та й все. На інструменті грати не треба :)
    Школа музична переважно є для себе, тому цілком вистарчає викладача, для чого платити ще гроші комусь? Інструмент вже будете брати як підете в школу, познайомитесь з викладачем і він вам порадить, дорадить, розкаже.

    Ага, ще про вік, в 7 років вже цілком достатньо. На такі інструменти як ф-но, скрипка то є найпізніший вік, бо ручки мають бути м'ягенькі і то найкаще до 7ми років робити постановку. Я маю зараз старших учнів від початку тут, це і для мене мука, і для них. Бо вони були переконані , що хоп і вже гратимуть, але не все так просто впринципі, а чим старша дитина, тим більше важче.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    Ми були на консультації...саме так все відбувалось) сказали все ок, тільки бути трошки сміливішою)

    Vittoriya, порадьте інструмент для дівчинки...Чому Ви обрали саме скрипку?
    Мені дуже подоб. фортепіано....чоловік переконує що це має бути скрипка...дитина ше толком сама незнає шо вона хоче...один день гітара, другий сопілка а на третій фортепіано або скрипка...
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    ну я його так назвала) але то малося на увазі
    в мене теж так було

    ні, не потрібен

    думаю, як уже поступите в муз. школу, то тоді

    та можна і з 7, але то треба по дитині дивитися

    наприклад, мені дали на вибір фортепіано або скрипку. але сказали, що на фортепіано грати легше, от я його і вибрала.
    в муз. школу пішла в 7 років.
    точно)
    згадую, як я тримала яблуко в руці для хорошої постановки
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    а в мене рука невелика, як я її порозтягувала, аби октаву захопити...(
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    я почала в 5 :D, так що я не показник, бо до мене додому приходила вчителька. Ну але в сім'ї музикантів то не могло бути по-іншому. Щодо інструменту, скрипка дуууже гарний інструмент, співочий, душевний, можна багато писати. Але, для навчання складний. Якщо йти на скрипку, то треба бути готовому , що перші роки то не будуть чарівні мелодійні звуки скрипки :), а буде скрип , дряп і так далі. Так є, скрипка дуууже вибагливий інструмент. Праця, сила волі і все буде. Нє, ну може я трошки перебільшила про першІ рокИ, дитина буде щось за рік грати, якісь прості пісеньки, ну але таким собі звучком мм, сипучим. В тому плані дуже добре на ф-но йти, якщо є бажання просто для себе повчитися музиці. Фортепіано дає свій звук і то для витримки є легше. Звичайно, музиканти знають, що з цього інстурменту так само можна видобути різний звук і глибина його залежить від вмінь. Але я зараз говорю в загальному. Просто заграти за рік навчання пісеньку на ф-но і на скрипці-то трохи різні речі, бо в скрипці ще залежить як смичком по струнах водиш, як пальці на струні ставиш (мініміліметр не в ту сторону і вже нотка фальшива). Але я не настроюю проти скрипки :), то так для роздумів. Ф-но також вимагає праці і самовіддачі. Гітара теж гарний варіант, якщо в дитини наприклад ще й голос гарний, можна буде для себе потім в житті то використати. Романтично :) Сопілка? Ммм, не знаю навіть що сказати, в мене тато на сопілці вчив діток маленьких перед тим як вони починали на кларнеті грати. А так, як самостійний інструмент, то не дуже мені подобається.

    ---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ----------

    :D, ой дівчата, розсмішили ви мене. Коли по 4 години щодня займаєшся, то повірте, не тільки пальці болять..

    ---------- Додано в 17:04 ---------- Попередній допис був написаний в 16:57 ----------

    ще додам, що для скрипки важливо аби дитина таки мала слух добрий (музичний :)), ну хоча б непоганий, бо як з тим проблеми, то буде дуже важко...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    Тому, що будь-яке навчання гри на інструменті починається з того, що вчать дитину співати і на слух розрізняти високі чи низькі ноти. Заким ще почне плюмкати треба часу.

    Тут зразу починають з плюмкання, і то неправильно, як на мене.

    Доречі, якщо основа вокал, тоді ф-но має бути обов’язково.

    ---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

    Я в життю не займалась по 4-ри години. Хіба день перед академ концертом. Маленьке має займатись не більше 15-ти хвилин. Відіб’єте не тільки охоту до гри а й до вас також.:girl_wink:
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    ну та я тут ніби нікому не радила грати , а ми і по 5 грали, нічо ;). Це я написала щодо болю пальців і рук, але так, то нам в десятирічці треба було пахати, аби грати, в звичайній школі маленькій дитині півгодини, 15 хвилин то уж ізвольтє, замало. Хіба починати з 15 ти і збільшувати до півгодини. В наступні роки довести до години наприклад.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Музична школа

    Моя мала закохалась в трубу. Трубить!!! І так файно трубить, а я звука не видам на тій трубі.
    З якого віку? В нас в Україні люблять починати з 7-ми років, але я он своїх почала пізніше. Все догнали що їм треба.

    Надійка, якщо заняття для ВАС то вік не такий важливий. Просто не тиснути!

    ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

    я надто лінива і талановита аби стільки грати.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Музична школа

    та йой, ви що думаєте я своїм дівкам кажу так займатися? :D я їх благаю хоч на півгодини взяти в руки скрипку, важливо аби щодень, а не "на вихідні"