Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, як Ви варите кукурудзу в мультиварці?
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В мене мультиварка - скороварка, варила на режимі суп 20 хв. Але це голандський сорт, вона м'яка і швидко зварюється. Думаю, можна було і на менше часу ставити. Ще читала , що в режимі пароварка варять, але я не пробувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    "зачєм"??
    Кукурудза в кастрюлі вариться 15 хв.
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В мене вікна в квартирі виходять на сонячну сторону. В таку спеку в квартирі пекло, тому на плиті готую по мінімуму. В цьому плані дуже виручає мультиварка. Та й взагалі , мені так зручніше, не треба пильнувати, дивитися до неї, закрив, включив і забув. Майже все тепер готую в мультиварці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Nila O

    Nila O Active Member

    Теж майже все готую в мульті, але кукурузу на плиті, що там 15 хв і діставай.
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

  7. porIra

    porIra Well-Known Member

    Маю таку. Вже відслужила нам повних три роки. НЕ скороварка. Мої потреби задовільняє повністю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А чим скороварка різниться від мульти? Бо я щось не дуже розумію. Чи радили б Ви брати щось на більшу к-ть програм?
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    в мeнe скороварка мулінeкс, можу сказати що задоволeна на всі 100%. різниця як я знаю в часі приготування. в мeнe суп робиться 12хв, борщ 20хв, тушила качку 40хв (навіть забагато було). крупи/рис 9хв

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. alegan

    alegan New Member

    В мене мультиварка dex dmc-71. Це любов на все життя! Готую в ній все, і навіть випічку. Правда, трохи пошкодила чашу ,коли запікала м'ясо,, тепер шукаю де б запасну купити, на нажаль, немає в наявності((((
     
  11. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Дівчата я за порадаю, хочу мамі на день народження купити мультиварку-скороварку, щоб була легка у користуванні, щоб можна було закинути інгредієнти і забути. Яку модель можете порекомендувати, на сім'ю з 4 дорослих людей?
     
  12. Rendez vous

    Rendez vous Member

    В мене Мультиварка-скороварка MOULINEX CE501132, і жарить, і варить, і пече. Легко миється, на 4 людей цілком вистачає, ще й залишається. Я задоволена. Коли купувала, то не думала, що буду в ній так часто готувати, а тепер переважно тільки нею і користуюся.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Zemlychka

    Zemlychka миється в бані

    А в інтернеті шукали?
     
  14. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Доброго дня, господиньки! Купила сіє чудо техніки і тепер думаю, що з ним робити) [​IMG]Може хтось вже має такий девайс - цікавлять реальні відгуки, що ви в ній готуєте. Як по зручності - чи звикли до тої заумності? По відгуках її багато хто хвалить. От мене й чоловік і продавці в магазині намовили, бо я хотіла простішу і, відповідно, дешевшу модель. Трохи розчарована першим враженням( Пояснюю чому. Начиталась я, що в мультях бісквіти суперові виходять, от і вирішила спробувати. Якшо в простішій моделі закалатав тісто, вилив у чашу, закрив кришку, включив режим випічка і печеш або той час, що вказано, або коригуєш собі трохи і юш! Все готово! То тут це ціла епопея: нормальної звиклої програми випічка нема(, тому зайшла в рецепти, найшла десерти, бісквіт, зробила далі все по підказках, коли натискаю ок, розпочати готування, воно виключається , пропонує підрум"янення, я підрумянення не хочу - потрібний звичайний стандартний бісквіт, тоді пропонує підігріти і подавати до столу - не спікши!!! В результаті довгих мук якось методом тику почало пекти! Але - увага! при відкритій кришці, із закритою не хотіло, відповідно поки спікся верх, то низ добряче пригорів((( При тому часу випікання не показувало - лиш діапазон, що випікається від... і до... В інструкції щодо цього не сказано нічого... Ну потім я перелопатила інтернет, дякуючи відгукам, відео та добрим людям, які її мають дізналась, як нюансів можна уникнути - пристосовуючись до неї з допомогою інших програм або просто приймаючи те, чого змінити не можна. І тут виникає питання - чи така розумна мультиварка і ще й за високу ціну (5200) не має бути пристосована до потреб користувачів максимально, щоб не приходилось пристосовуватись до неї і замінювати одні програми іншими методом проб і помилок? Адже це все можна зробити у простішій і дешевшій моделі (3200) лише натиском одної кнопки? Розрадьте мене, хто її має і дійсно задоволений, бо якось не хочеться відносити назад в магазин, хоча думки такі вже є...
     
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Здається, Мулінекс за бренд ціни дере.
    Мій Ротекс за дві тисячі спокійно все пече, смажить, тушить, варить і йогурт з холодцем робить.
    Хотіла би щось порадити, але мені вже від самого вигляду того девайсу страшно)
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @MISS SCARLET якщо пошукати по темці- тут є про неї вже написано.
    Я її маю.Задоволена дууууже). До випічки її я не брала(нащо?), мені страви треба. Готую нею кожен день, іноді кілька разів.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Дякую Вам! Тут в темці я вже все перечитала, ще перед покупкою) Хочеться більше конкретних відгуків. Бо дійсно від багатьох чую, що задоволені і не поміняли б на іншу, але от ці нюанси, які я описала трохи мене лякають( І це лиш початок використання.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, якщо Ви хотіли мультю доя випічки, то вона не варіант або не найкращий варіант. В усьому іншому- бест).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Випічка - це мало бути в тому числі. Звісно, я не розраховувала в ній пекти святкові торти, але раз в тиждень-два якийсь бісквіт, шарлотку, простий пляцок на кефірі чи запіканку якусь - так шоб просто, швидко і не довго пацькаючись - хотіла би) Може якби першим ділом спробувала стушити м"яско якесь, то була б не така розстроєна першим неудачним досвідом і далі пішло би простіше. А так як готових страв в холодильникеу було достатньо, а на наступний ранок якраз треба було чогось солоденького, тому взялася за бісвіт, бо читала, що навіть в ній саме бісквіти виходять шикарні...
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я пекла в ній один раз, один бісквіт(десь тут є фото навіть) лиш з цікавості. Нічого легшого не вбачила в тому, ніж спекти його в звичний спосіб.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1