Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    та чого, багато лити не треба, на 1л води +-100 гр оцту. Я оцтом навіть камінь у праці вивожу, холодильник мию..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Тільки стала власницею мулінекс се503132 і цікавить, як то зорієнтуватись у пропорціях круп і води, щоб смачно виходило?
    Рис варила згідно рецепту з книги, співвідношення рису і води 1до 1.5.
    А як зварити гречку, кукурудзяну кашу, горох і т.д.? То ж інші пропорції, ніж при варці на плиті?
     
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Гречку і рис варю 1:2.
    Я таку ж маю) то навіть не пам'ятаю за рецепти з книги)
    Єдине - холодець варила на тушение, а не на томление.
    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ой, а я поки тільки по книжечці йду, боюсь експериментувати, щоб не переводити продукти. Спочатку мушу розібратись що до чого, повивчати рецепти і досвід дівчат тут на форумі.
    Надіюсь, ми з нею подружимось.
     
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ви не просто подружитесь, вона стане найліпшою подружкою на кухні) варить-тушить-пече-пароварить) голубці, бисквіти, запіканки, рагу, омлети) стільки всього можна зробити)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    @EineGuteFrau клас! Буду пробувати. Мені наразі дуже актуально, що можна закинути продукти і піти на вулицю з малим гуляти, заради цього і брала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчат, а скажіть, чи то реально мультиварку ховати щодня в шафу, чи поки помиєш-посушиш то вже нема резону? Бо мені і хочеться і колеться, а те, що треба на пмж вписати ту мультиварку десь на стільницях мене піднапрягає - місця небагато, та й іншого добра вже є досить. Де ви їх тримаєте?

    Sent from my X9180 using Tapatalk
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тримаю на стільниці. Щодня користуюсь і мені шкода місця в шафці для неї)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    В мене місця теж бракує. Спочатку тримала на обідньому столі збоку, але потім таки переложила на стільницю, порозпихавши інше добро типу цукернички, баночок з медом/варенням. Трохи малувато залишилось робочої поверхні, враховуючи, що там стоять ще мікрохвильовка і кавова машинка. Ну але поки так і тиснемось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    В мене мультиварка на стільниці, точніше в мене їх дві. Про одну я вже писала колись давно, сьогодні хочу написати про другу Redmond RMC-IH300, коли я її купляла, то вона тільки з*явилась і її фішка в тому, що вона була єдиною з індукційним нагрівом (незнаю як там зараз, чи з*явились ще такого плану чи ні). Можу сказати що є плюси в ній є і мінуси.
    Почну з плюсів (іменно цієї моделі, а не загалом мультиварок!):
    1. Готувати в ній справді зручно саме через цей індукційни нагрів, все готується в 2 рази швидше, відповідно економія велика часу.
    2. Індукційний нагрів ще класний тим, що немає того тенту, який я проклинала в першій мультиварці, бо його неможливо відмити. З індукційним ця проблема відпала, все вимивається ідеально...точніше іноді протираю вологим рушничком, бо мити особливо і не приходиться!
    3. Молочні каші! як мене їй не вистачало в попередній мультиварці! Готую по таймеру, все звечора закидаю і ранком просинаємось від запаху звареної каші!!! ніколи не збігає і не пригорає!
    4. В комплекті йдуть такі хороші добротні силіконові лопаточки, які я обожнюю!
    Мінуси:
    1. Сталева чаша. Я думала це буде плюсом, але через півтора роки появились якісь як затертості в полоску, ніби хтось ножиком поводив. Попередня мультиварка в мене 5 років і в неї керамічна чаша, яка практично не особливо і змінилась. Але мушу визнати, що хоть сталева чаша і почала виглядати не дуже, але поки нічого ще не пригорає (чудеса).
    2. Це те, що кнопки на кришці. В попередній були збоку і мені було зручно навіть під час жарки з відкритою кришкою, поміняти режим, або виключити його, а тепер потрібно кришку одною рукою тримати, а другою натискати кнопки. Звісно це не суттєвий мінус, але більше я б не хотіла купляти мультиварку в якої кнопки на кришці.
    3. Режим "на пару"! В комплекті йде лоток для готування на пару і тільки в цій мультиварці я зустріла що спочатку в чашу мультиварки потрібно ставити підставку, а потім лоток. Але я всерівно роблю так як колись, без підставки.
    Можливо комусь відгук допоможе!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, як робите голубці в мультиварці Мулінекс? На який режим ставите, скільки часу? І ще, доки в чаші їх ставити, все разом щоб було максимум до верхньої поділки?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    О ні, в жодному випадку не ставте до максимуму, потім то добро годі вимити. Не знаю, чому, але саме голубці завжди піднімаються і заливають все на світі.
    Я роблю в режимі тушкування 40хв. Вони виходять такі м'якенькі. І ще моя порада - добре полийте саме верхні голубці.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bananchyk

    Bananchyk New Member

    Скажіть, будь ласка, хто готував фаршировані перці у мультиварці мулінекс? На якому режимі і скільки часу готували?
     
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Тушіння 40 хв

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Хочемо купити собі мультиварку. А від вибору аж очі розбігаються. На яку фірму порадите звернути увагу? З яким покриттям краще брати? Чи варто брати мультиварку, яка має багато програм?
     
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Маю Мулінекс із керамікою, ніби нічого так. Щодо програм, то я особисто використовую кілька: тушіння, рис/крупи, пароварка, плов, розігрів та випічка. І ще ніколи може якісь. Піцу не роблю - маленька буде, молочні каші - нам так багато не треба, жарка- майже нічого не смажу, мультишеф - лінь возитися, паста - не їмо майже, дуже рідко. Тобто ви подумайте, що ви в основному готуєте і які процеси вам важливі.
    Єдине що пораджу, то обов'язково із фкнкцією скороварки, бо інакше я взагалі в ній не бачу сенсу. Бо бульйон файний прозорий за 50 хв, холодець два рази по 50 хв, голубці до дуже м'якого стану 50 хв, тушене м'яско 40-50хв, риба на пару 15 хв, овочі 5-10 максимум, інколи і 5 забагато)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Indarra

    Indarra New Member

    У мене мультиварка фірми Ротекс http://bt.rozetka.com.ua/multivarki/rotex/c112986/v1536/.Я б сказала що це більш дешевий аналог Редмонд.Обирайте мульти з керамічною чашею до 5 кг.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я дуже стараюся ховати. ще якби завела звичку одразу чашу мити-витирати, то ціни мені б не було.
     
  19. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, можливо вартує створити тему, де б обговорювали, ділилися різними перевіреними рецептами до мультиварок, з фото. Бо вже на автоматі готую одне і те саме, а хочеться попробувати щось нове, а часу вишукувати і пробувати чи получиться та чи інша страва нема. Думаю всім було б корисно!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Sebamed

    Sebamed Member

    Дівчата привіт. Потрібна допомога власників мулінекс куків.Як Ви варите супи? Я так розумію є в програмі рецепти (уха,борщ і т.п.) на певну кількість осіб ,проте не вказано скільки давати води ? Як правильно розрахувати ? Можливо Ви варите в ручному режимі?:girl_flag_of_truce: