Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    може ви занадто швидко почали спускати пару(воно ж там вариться-піднімається,ще не осіло)? я завжди ще пару хвилин чекаю або лишаю трохи на підігріві, раз поспішала - то одразу як мультя закінчила варити витягла клапан щоб швидше було - стрілило аж до стелі вівсянкою:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    По рецепту і на смак була як завжди. Закладала все разом - крупу, заморожений гарбуз і молоко.
     
  3. invisible

    invisible Well-Known Member

    Я теж над цим думала, мабуть так і було, бо відразу після сигналу почала спускати пару, щоб сильно не розварилося.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Дівчата, а як хто пече бісквіт в мульті-скороварці ( маю мулінекс)? Скільки чого даєте? Так щоб точно вдався) Може є якісь секрети?
    Знаю для духовки, чи для скороварки так само?
    В племінника ДН, хочу йому з полуницями і сметанковим кремом забацати. )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Xroba4ok печі в мулінексі. 5 яєць, 1 скл цукру, 1 скл муки, 1 розпушувач. виходить пухкий. печу 40-45 хв
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    @Khrystik відділяєте білки від жовтків?
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    так. "класична" схема-білки взбиваю, тоді + цукор і ваніль, тоді жовтки і тоді мука з розпушувачем чи порошком до печива польським.
     
  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Готую фаршировану картоплю в скороварці, вистачить їй 15 хв на режимі "Тушениє"?
     
  9. MirkaMyr

    MirkaMyr New Member

    Дівчата, вирішили придбати мультиварку.
    Але зразу виникло купа питань.
    Підкажіть мультиварками яких фірм користуєтесь?
    На що саме слід звернути увагу при виборі мультиварки?
    Яка кількість програм є оптимальною (6,10,24.... )?
    Мультиварка-скороварка, мультиварка-пароварка чи 3 в 1???
     
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ми маємо Мулінекс я так розумію, що три в одному. Особисто я не бачу сенсу брати без скороварки, бо саме за це я її і люблю. Холрдець за 2 години, голубці 40хв максимум, м'яско для діток 30-40 хв. Кількість програм, як на мене, не дуже важлива. Я маю 33+ мультишеф. Користуюсь навіть не половиною. Мені подобається, що є функція йогуртниці. Подобається, що пароварка теж під тиском готує - рибка до дітей 15 хв, але достатньо і 10. Випічка мені теж дуже подобається, бо не треба заглядати постійно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Як позбутися запаху від кришки і ущільнювача в скороварці Мулінекс? Мию засобом для посуду, ніц не допомагає.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Мене теж це цікавить. Запах з голубців вже 3 дні :sad:, перемиваю, але не допомагає.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    І в мене той запах є. Мила плином, в посудомийці, лимоном, оцтом - нічиим не виводиться.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Може, то від моделі залежить? В мене нічого не чути. Кришку я в більшості тримаю відкритою. Мию плином.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Я весь час залишаю кришку відкритою, і запах помало сам вивітрюється)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Залишіть відкритою мультиварку має вивітритися.
    Робили голубці два рази і завжди після них дуже запах залишався. Можливо ви забагато поклали і при годуванні під тиском піднялося то все і зачепило кришку.
    Але, як показує практика, залишити відкритою і зникне запах. В крайньому випадку може налити води і ввімкнути режим із тиском, щоб тією парою очистило кришку. Але то теорія, я так не пробувала.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    @EineGuteFrau, а яка саме модель у вас. Теж зацікавилася цим питанням, хочу придбати на подарунок і хочеться щоб то вже була річ. Хочу щоб була ф-ція скороварки і пароварки. Підкажіть, на які моделі звернути увагу. Думаю над цією Мультиварка-скороварка MOULINEX CE502832
    Що скажете?
     
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    можна додати оцту до води, оцет добре запахи нейтралізує
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Подивилася і мені здається нормальною. Знаю, дівчата тут мають інші Мулінекси, ті рогаті. Я маю якусь схожу до цієї. Мені вистачає з головою. Вона у нас уже більше року, то я задоволена повністю. І варю, тушкую, печу, використовую пароварку. Тут, на форумі, ніби всі власниці мулінексів задоволені. Думаю, і ця теж мала б бути хороша. Тільки там ніби на мультишефі не регулюється температура. Не знаю, чи це важливо. Можливо, хтось тут вам ще підкаже. Бо мультишефом я майже не користуюся. Хіба омлет робила дітям і то на максимальних температурах, бо на випічці щось довго було.
    Я, до слова, маю таку. На розетці її не бачила.[​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*


    А той оцет на кераміку не зашкодить?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk