Мультфільми для дітей

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Жовтень 2007.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    трошки детальніше - де ?
     
  2. gamma

    gamma Well-Known Member

    Просто питаю в дядька Гугла:girl_bye: Мумінки на польській мові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    За півтора місяця мультфільм «Dave and Ava», який був створений анімаційною студією з міста Львова, подивилися аж 15 мільйонів американських глядачів.
    Мультфільм «Dave and Ava / Дейв і Ева» створений в Україні анімаційною студією зі Львова. Він повністю 100% український продукт. Абсолютно все було створено в Україні: починаючи від ідеї, сценарію, режисера, команди 3D аніматорів і закінчуючи композитором, акторами для озвучення і виконання пісень. Так само, мультфільм створений повністю на гроші українських інвесторів.

    Єдине, що мультфільм створювався для англомовної аудиторії і озвучений тільки англійською мовою.

    Мультфільм призначений для дітей від 1 до 6 років. В ньму є два головні персонажі: Дейв - хлопчик, одягнений, як цуценя, і Ава - дівчину, одягнену, як кошеня. В кожні з серій вони граються зі своїми друзями, тим самим вичаючи абетку, цифри, кольори. форми.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    вже декілька місяців не показує в мене на телебаченні телеканал "Малятко" ("Моя дитина").
    чи то щось з телеканалом, чи в мене з телебаченням?
    які є інші телеканали з мультиками українською мовою, без іноземної?
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2016
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ви маєте на увазі канал Малятко ТВ? Там де Корівка Конні, Дагі і дитячі пісеньки? Якщо так, то в кабельній мережі Воля показує. Подивилась в неті, пише, що з 1 жовтня змінили частоту. Якщо у вас не каб., то шукайте на іншій частоті.
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    так, про нього. дуже дякую за пораду!!! :)
     
  7. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Шукаю в українському перекладі "Віллі Фог, кругосвітна мандрівка" дитина ложкою мозок виїла вже. Нігде на ютубах не знайшла. Можливо, хтось має посилання - поділіііііться, будь ласка!
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Хто хоче - на ютубе можна подивитись мультфільм про св.Миколая (правда, англійською)
     
  9. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    не знайшли?
     
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    знайшли на ютубі декілька серій, але не з тваринками в головних ролях, а з людьми. Діти дивляться по 20 разів, їм цікаво ))
    Ще колись був мультик українською "Дартаньгав" ))
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, а ви десь скачуєте в неті мультики діткам чи лише онлайн дивитесь?
    Хочу записати кілька (Білосніжка,...) укр. мовою, щоб від нету не залежати.
    Але поки не знаходжу...
     
  12. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ютуб)
    Якщо немає кнопочки на самому сайті, то пишете "окей, гугл, скачати відео з ютуба" і там одразу першими будуть робочі посилання Але, здається, Ютуб мав би мати кнопочку "завантажити"

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    на гуртом толока
     
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    І щодо мультфільмів. Нашим фаворитом зараз є Лупдіду, трішки Фіксики українською, інколи Зак і Кряк теж українською)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    паровозик томас.
    де можна глянути більше 1 сезону? ми дивилися власне стару версію англійською, бо Михайлик лякається, коли йде зйомка по макетній колії чи якісь адаптації. англійська-українська.
     
  16. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Раніше дивились на ех.ua, а тепер навіть не знаю(
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    В малого зараз період захоплення Лего, тому з задоволенням дивиться різні лего-мультики типу Ніндзяго, Лицарі Некзонайтс і т.д. А от на днях ходили в кіно на Лего Бетмен і я трохи в шоці. Весь мульт пересипаний гейськими натяками та жартами. Блін, розумію толерантність і бла-бла-бла, але почуття міри ж якесь має бути. Це ж дитячий мульт, йо-майо!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Ми зараз любимо "Казку з татом", "Каю" і "Клуб Міккі Мауса" - є гарна українська озвучка
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, а десь вже можна качнути Смурфиків, або хоч онлайн глянути?
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчатка, дайте якесь посилання де можна скачати мультики укр.мовою. Де не глянь, всюди лише російська.