Мультфільми для дітей

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Жовтень 2007.

  1. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Залежить які ви б мультики хотіли - могли б вам якісь записати
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Шукаю мультик короткий, здається з серії "merry melodies" про вовка, якому підкинули маленьку овечку з запискою "їсть усе". І вона їла штори, ліжко, потім він ще її на рельси поставив, щоб позбутися, а вона і їх з"їла, і до нього з печатками всіх штатів повернулася. Дуже буду вдячна хто знайде!
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    сама питала, сама знайшла :connie_pull-pigtail не могла знайти, бо вводила англ вовк і ягня, а потім вже по списку MGM знайшла. Коли була мала, то завжди цей мультик показували ввечері по нашому місцевому телебаченні. Згадала про нього, бо вчора спостерігала за одним малим карапузом, який постійно їв-їв, жував усе, що бачив, навіть свої ніжки :)
    http://www.youtube.com/watch?v=ncSjBXtXq1c
    ще були кльові серії про блошиний цирк:
    http://www.youtube.com/watch?v=uLrm6uVgGlE
    і про вовка з Попелюшкою (одразу асоціація з Джимом Керрі і фільмом "Маска"):
    http://www.youtube.com/watch?v=YtcJ7gvJP0Q
     
  4. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    дуже люблю цю колискову. зразу переношусь в далеке дитинство (9 вечора і я мала в піжамі біля телевізора))
    http://www.youtube.com/watch?v=aRXkjZ3YzFA
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Прийшла по рекомендувати мульти для діток десь від 5 років може комусь і раніше піде ( то індивідуально) в цьому році вони були в прокаті. Нам дорослим теж було цікаво дивитись.
    Епік та Як приручити дракона. Дуже гарні мульти, повнометражні, цікаві.
    Гарного перегляду)
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Я знову тут) мультик для діток від 5 ( хоч моя менша половину дивилась поки не заснула) "тайна красной планеты"
    Дуже гарний, душевний повчальний зміст, я сама просльозилась ) гарна графіка, хлопчиськам точно піде. Ми дивились всією сім"єю, як завжди вибирав чоловік )
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Я знову тут)
    Отже знову повнометражні мульти
    Велика подорож, та Снігова королева - може хтось бачив, а комусь зводиться для сімейного перегляду. Гарні, якісні, змістовні.
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    це перший мульт, який Домік дивився в кінотеатрі, підозрюю, що Улянці було цікавіше, але вкінці малюк сказав, що "касний"
    в нас зараз період ніндзя черепашок, я сама їх дуже люблю, дивилась колись разом з братом
    після того як переглянули "літачки" малюк просить "тачки", на днях плануємо подивитись всі разом:) а взагалі недільні ранки в нас останні кілька місяців починались з кінотеатру, то так класно ходити на мультики з своєю дитиною:radist:
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Ага, ми теж вишукуємо мульти в театрах без 3д і бажано від 0 , і ходимо. Хоч моя доця і більш серйозні мультики дивиться повнометражні, та ми всеж не зловживаємо її терпінням . Нашим першим мультом був - Сімейка Крудс - клас, файний мульт.
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

  11. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    а ми дивимось Кенді, Соломійці найбільше музика подобається, то вона під неї танцює, а мультик - то вже більше я дивлюсь ))) море позитиву.. і приємні спогади з дитинства - колись дуже любила його!
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    ми всі з величезним задоволенням дивимось старі радянскькі - "вінні пух", "простоквашино", , "бременські музиканти", українські "про всіх на світі", "івасик-телесик", "котик та півник", "як киця і песик підлогу мили".
    мені по сьогодні цікаво відновити в пам"яті улюблені мультики і доні вони теж дуже подобаються.
     
  13. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    з українських ми любим ще "Про двох справедливих курчат", "Капітошка", "Колосок".. знайшла роздачу 100 укр. мультиків, кому треба - пишіть..
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А ми сьогодні подивились Заморожена (Фрозен). Мені і діткам дуже сподобалась. Навіть тато до нас приєднався.
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Передивились всіх Фей , такий гарний мульт, власне саме гарний ну і цікавий ) такий дівчачий. Я сама стала думати що десь поруч ті феї ))
     
  16. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    а де Ви дивились, я вже дітей настроїла, а тут ... одні анонси
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Допоможіть знайти "Навколо світу за 80 днів" українською, той що мультсеріал з дитинства.
     
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Нещодавно в Україні запустили новий християнський сайт для дітей clarastudio.tv. Тут можна дивитися мультфільми, пізнавальні відео-рубрики про різні явища та цікаві місця в Україні, біблійні історії у веселій інтерпретації для дітей. Це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Натрапила на цікаві мультики українською про хлопчика Каю (Caillou)
    Мій малюк переглядає з великим задоволенням
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    переглянула вчора "крижане серце"...
    ммм, кльовий мульт для спільного перегляду.