Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

1. Kazkivnycja

Kazkivnycja Well-Known Member

Мені сподобалося, що син немає мовного бар'єру для спілкування. Хоча говорить з жахливими граматичних помилками :)
    Але я й вибрала курс розмовний інтенсив. У них змінився вчитель за той семестр, спочатку був, що більше бавився з ними, потім під кінець, що більше вчив. Ну, але граматику вони, в принципі, не вчили, бо ми не брали комплексний курс. Сину той розмовний дуже сподобався тим, що домашки не давали і він з радістю ходив на той курс. Але не продовжила, бо такого інтенсиву більш нема на цей семестр. Є лише розмовний 1 раз на тиждень в суботу після обіду, це значить, що випадає цілий день. А ми в суботу часто кудись їдемо, тому цей варіант не розглядали

• Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Малому подобається, для мене то є важливо, що йде з охотою. Тому продовжуємо й далі. Про результати мені важко щось говорити, я англійської не знаю. Але от оцінки в школі покращились. Та і взагалі йому ця мова йде легше і подобається більше ніж німецька (вчиться в спецшколі).

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Fantazy

Fantazy Member

хотіла б поцікавитись чи щось знайшли? Теж цікавить +- цей район і рівень (але для дорослого)

4. sherry

sherry Well-Known Member

Чи можете порекомендувати курси онлайн, проходжу марафон в Talk Studio і щось мені не йде, думала у них взяти повноцінний курс, а тепер якось страшно

5. AlisaFromWonderland

AlisaFromWonderland New Member

Порадьте курси, де маленькі групи (максимум до 6 учасників). Грін Форест розглядала, маю знайомих, які відвідують, але мене не задовільняє наявність в групі 10-14 учасників, хочу говорити/практикувати мову, а не мовчати ціле заняття

6. Terezochka

Terezochka New Member

Хочу почати вчити німецьку з нуля.
    Що порадите?