Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, потрібен репетитор з англ.мови для дитини в районі сімсотріччя. Порадьте хорошого педагога please!
     
  2. Masja

    Masja Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, репетитора з польської для дорослого. Бажано в Сихові.
     
  3. souly

    souly scientia potentia est

    Дякую!
    але лякає рівень викладання "слабенько"....
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    Порадьте, будь ласка, курси з реально високим рівнем викладання. Потрібно щоб у викладача була вільна та правильна розмовна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Поки мала надумала, то в Green Country вже місць нема. Дівчата, які ще школи для дітей можете порадити?
    В Green Country новий набір взимку буде?
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Lead Up наприклад.. я була задоволена вільною і правильною розмовною
    а от високий рівень викладання це занадто індивідуальне поняття коли йдеться про іноземні мови, мені підходили "непопулярні" викладачі.. знаю також незадоволених найрейтинговішими школами... обовязково пробне заняття брати, на мою думку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, знайшла отаке.MGI Lviv 2017
    Чи воно варте уваги, не знаю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. OnceInParis

    OnceInParis Member

    @Materynka реєструєтесь? Може телефонували до них? Цікаво, в який час протягом дня навчання.
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    казали що буде, взимку починається другий семестр.
    дочка ходить, то їй дуже подобається.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Телефонувала, буде шість рівнів і вони будуть на 10.00,13.30, 16.00, і на 19.00.Тобто на кожну годину будуть мати заняття всі шість груп. Заняття триватиме 2 год.
    Це здається баптисти організовують. Я ще думаю чи реєструватися, бо мені час не дуже підходить. Я не зі Львова, тому мені на 19.00 не дуже зручно.Але взагалі то я б хотіла...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. OnceInParis

    OnceInParis Member

    @Materynka теж сьогодні взнавала. Це баптисти. 10 днів інтенсив. Думаємо з подругами/колегами. 10 днів підряд теж трохи напряжно, тільки 19-та підходить. А у вас який рівень?
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені сказали, що на вихідних занять не буде. Мені теж 19.00, але то дуже мені впритик на останню маршрутку. В мене середній.
     
  12. OnceInParis

    OnceInParis Member

    @Materynka здається, тільки в суботу у них вихідний. Може трохи раніше і ок буде піти. Якщо надумаю, то можу написати.
     
  13. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Дівчата, Азбука світу хтось ходив/ходить?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і власне з таких джерел яким я на 100% довіряю. Напевне залежить від групи і викладача.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я ходжу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ходила знайома і я не чула від неї захвату, але результат якийсь був

    тому я власне і вважаю що досить індивідуально і ІМХО - є або хороше викладання або ніяке
    ніяке взагалі нікому не потрібне, а хороше треба підібрати під себе
    а найкращого, щоб для всіх, то не знаю
    ну і значна частина успіху має йти від самостійної роботи
    якщо нема часу на самостійну роботу, то можна ходити майже куди-небудь для загального розвитку, якісь англійські зустрічі і тд.
    (ну принаймі порівнюю свій досвід залежно від кількості самостійної роботи)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. OnceInParis

    OnceInParis Member

    :derisive: і як вам?
    Які викладачі сподобались?
    Скільки там вчитесь і який результат? Там і для дітей є, так дивлюсь.
    Дівчата, Language Time та International house -є відгуки?
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2017
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я лише почала там вчитись. Викладач Оксана мені особисто підходить. Звичайно не без зауважень, але в мене рідко буває без них, перфекціонізм :girl_in_dreams: я вважаю загалом, що якщо психологічно вчитель підходить і він любить свою роботу, то далі все залежить від учня, наскільки він готовий взяти, і просити :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Моя подруга повний рік ходила в "International house", займалась дуже інтенсивно - 3 рази на тиждень заняття + в суботу спікінг. Дуже жалілась, що багато робити домашніх завдань, тяжкувато поєднувати графік (у неї плюс робота і двоє дітей), однак на минулому тижні здала іспит на рівень В1 (в подальшому планує ще готуватись далі та здавати на В2). Результат разючий, якщо брати до уваги, що рік тому вона дуже плавала у англійській. Так що "International house" виправдовує сподівання на якісне вивчення ;-). Правда, уних якраз із вересня зросла ціна на навчання, але то всюди зараз так.

    Ще чула кілька дуже позитивних відгуків про цю мовну школу, сама б не проти туди піти, однак мені не підходить локація, надто далеко що від роботи, що від дому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я від лютого ходжу в IH. Вчу мову з нуля. Рівень викладання для мене ідеальний. Навіть з безсонними ночами через постійно хворіючих дітей і мінімумом часу на самостійне опрацювання, вдається непогано засвоювати матеріал, думаю завдяки методиці викладання. Впринципі інших курсів я не пробувала, але наразі бажання міняти їх, чи навіть викладача, немає, незважаючи на супернезручну мені локацію, добиратись туди мені доводиться довше, ніж триває сам урок(.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1