Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    @Cybulynka о дякую) бо маю йти в Білий Орел і не знала чи воно того варте, а тепер якось спокійніше
     
  2. divadivulya

    divadivulya Member

    You can не раджу, якось знайома там вчилась, потім пішла у Green Forest, теж не сподобалось, там було багато атракції, завлєкухи а толком нічого не навчили, тільки реготали постійно, так група в них була дуже весела знаючи її подругу, яка вчилася з нею ... ;) Потім послухала мене і доєдналась на навчання у Language step. В принципі вчать нормально, може залежить від викладачів, але ніби, ті що мене вчили всі були хороші. Зараз записались двоє на новий семестр, але до нової вчительки, бо в тої шо вчились вже місць нема, ото-то...:sad:(( Але казали що вона теж супер-дупер-пупер. - ну побачим як там буде, обов'язково відпишу. А ще хочу відмітити, дуже хороші менеджери, раз мені не підходив одинь день, то вони для мене продзвонили всю групу та поміняли розклад одного дня - респект і уважуха - молодці! Будуть нові враження відпишу ;)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Monada

    Monada Active Member

    Добрий вечір.Підкажіть курси з англ.мови для дитини 12 років.Шкільну програму знає добре,бо займався з репетитором .Тепер хочу його віддати,щоб займався в групі і більше практикував у спілкуванні.Що можете сказати за Розумничку,Мовний експрес.Бо живемо біля Південного.Щось в тому районі
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Xenochhka

    Xenochhka New Member

    Дівчата привіт! У кого які враження про курси англійської Helen Doron? Може чиї діти навчались там? Результати які? Стало питання підівчити англійську (синові 9 років, в школі знання посередні), тож вибираю. Рік ходив на Київські курси, толку мало, йому було нецікаво.
     
  5. atena

    atena Active Member

    Чи може хтось порадити курси італійської мови?

    Надіслано від мого LG-K350, використовуючи Tapatalk
     
  6. kul

    kul New Member

    Я також ходила у Престиж. Вчила англійську.
    Результатом задоволена. Від початківця отримала рівень В1 за 4 місяці.
    Я знаю, що там також є і курси з італійської
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nataly Ammons

    Nataly Ammons New Member

    Все залежить від вчителя) методика хороша для діток ))
    --- дописи об"єднано, 10 Жовтень 2016 ---
    Центр італійської мови та культури в університеті)
     
  8. Yroslava

    Yroslava Active Member

    А не знаєте,часом, чи є індивідуальні заняття з польської? Я вже всі школи обдзвонила в центрі, у всіх лише групові.
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Yroslava гляньте на сайті, напевне ще не всі)), бо я точно зустрічала індив.заняття, але ціна там значно більша. Вам для себе? Мета? Ще можу порадити в пп)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dara Star

    Dara Star Member

    Silvia! Будь-ласка, порадьте мені. Я ходжу в білий орел. Та цього мало. Хочу для здачі на карту.
     
  11. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Для чоловіка. Він, в загальному, на побутовому рівті говорить, йому більше потрібно щоб його навчили діловому спілкуванню і граматиці.
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Yroslava пошукайте сайт Kanapka автор Стася Троцюк, дає приватні уроки
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    закінчую початковий рівень в Білому Орлі, повністю задоволена, говорю, читаю, пишу. буду проходити всі інші рівні, до вільного спілкування ще трохи треба вчитись, але після перегляду польських фільмів ситуація покращується)
     
  14. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Хочу лишити негативний відгук про школу Capre Diem, а саме в тому, що стосується організаційної сторони. Зацікавили в них курси німецької мови. Адміністратор відразу запропонувала мені відвідати перше заняття. Я запитала, чи мене приєднують до вже існуючої групи, бо я й так не була впевнена, що потягну той рівень, а якщо група вже пройшла якусь частину курсу, тим більше було б важко. Відповідь була незрозумілою: ну так, ця група в нас вже займається деякий час, але це заняття буде першим. Крім того, я записувалась на експрес-курс (3 заняття на тиждень по 2 години), але за день до заняття мені зателефонували і сказали: "В вашій групі сьогодні перше заняття, воно буде тривати годину, а наступне вже - 1,5 години". Ці всі нестиковки відбили бажання відвідувати цю школу. До того ж, пробне заняття в них платне.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я близько пів року займаюсь в Ames. Мене влаштовує і рівень викладання і вартість і місце розташування.
     
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось знає, відвідує English Speaking Clubs у Львові? Поділіться контактами-локаціями.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може хтось може порадити репетитора з англійської мови? Хочу продовжити вивчення англійської і не знаю куди податися?
     
  18. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Дівчата, що можете сказати про курси англійської мови для дорослих в Study Group, на вул. І. Франка, 52, чи варто туди йти навчатись?
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Хто може щось сказати про курси англійської American English?
    Якщо обирати між АЕ і GF, так щоб вивчити мову з нуля, яким курсам варто надати перевагу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. GataNegra

    GataNegra Española de corazón

    @Текіла, вас яка мова цікавить? Щосуботи проводяться англомовні зустрічі у пузатій хаті на Січових Стрільців.
     
    • Подобається Подобається x 1