Морозильна камера

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Бурулька, 6 Березень 2009.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    Тобто можна наприклад морозити в звичайній, а потім вже в пакеті перекласти в ноуфрост? Якщо в пакеті, лотку, то сильніше не витягує?
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо маєте 2 морозилки, то варіант заморожувати в звичайній, а но фрост тільки для зберігання використовувати - суперовий.
    Бо клопоту з но фрост менше.
    В герметично закритому лотку не витягує.
    В пакетах - якщо є хоч мінімальна дзюрочка (я повторно використовую пакети (звичайні «маєчки») - то буде витягувати.
    Можливо, якщо брати спец пакети для морозилки (вакуумні) то не буде витягувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    тільки но-фрост. По-перше, розморожувати будете "для годиться". По-друге, ягоди, морква натерта, броколі, нарізаний кабачок, перець і решта розсипчастих продуктів будуть розсипчасті, а не замерзлою льодяшкою.
    Ми брали свого часу морозилку і посудомийку в чувака з Винник (запам'ятайте собі прізвища - Євген Наганда і М.Прокопів) — посудомийка вже в нас глючила і до року вмерла. Морозилка була з дірами в задній стінці, заліпленими пластиліном, в таких місцях, що й не видно. Коли це вияснилось, чувак почав відмазуватись, а потім взагалі перестав брати трубку. Ми ремонтували морозилку власними силами, ремонт виніс недорого, користуємось як є.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Потребую поради щодо роботи морозилки: купили морозильну камеру б/в Ліпхер з с-мою ноуфрост, то от цікавить, налаштувала я -18град, вже пів доби так працювала, поклала кілька пакетиків з полуницею, температура періодично ставала -17, а потім знову -18, а потім поклала пакети з щавлем, через деякий час темпер сама скочила до -14 і почала пікати, і клацнула кнопку аларм, виставила ще раз на -18, і ось вона поступово опускається (зараз -15), то нормально? Також, цікавить чи може температура сама змінюватися без відкривання дверей і без докладання нових продуктів? Яку найкраще темпер виставити -18 чи іншу? Якщо виставити темпер -18, то навіть при її самостійній зміні вона мала би назад повернутися знову до -18? Для чого кнопка аларм (зрозуміла що це з несправністю повязано)? Морозилка б/в, переживаю щоб після закінчення терміну гарантії не виникли проблеми в роботі
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене в Боші "аларм" вмикався, коли т-ра в морозилці росла більше дозволеної (наприклад, зарізали в селі свиню і нам дали трохи м'яса , я то запаковую - через певний час пищить і горить червоне). Тобто, попередження. Якщо я впевнена, що причина "несправності" створена додаванням великої к-сті продуктів, я виключала той "алярм" - звук пропадав, а лампочка далі світилася, аж поки т-ра не досягала зааданої.
    А щодо того, що т-ра змінюється - я в своїх не перевіряла, але думаю, що є якийсь "коридор", морозилка ж не тягне світло весь час. Типу, стало теплішати, тоді спрацьовує датчик, і вмикається... то я собі так думаю. Ще в мене є функція "пришвидшеної" заморозки, то вона після досягнення заданої т-ри 18 чи 24 сама відключається, і морозильна камера переходить в звичайний режим.
     
  6. vihnygena

    vihnygena New Member

    Лібхер. і холодильник і морозильна камера. Німеччина. і їх же збірка.
    є збірка Болгарії-вони дешевше