Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Kosjana, 22 Листопад 2011.

?

Ваш досвід придбання:

  1. Марна витрата грошей

    42 голосів
    31,8%
  2. Мене врятував

    73 голосів
    55,3%
  3. А що це?

    17 голосів
    12,9%
  1. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Ви не повірете, але мамусь, які не користувались молоковідсмоктувачем і годували навіть більше 3-х років без проблем - море, особливо на форумі. Теж мені вагомий доказ.

    Ну от і правильно - кажіть тільки за себе. Для того, щоб уникнути проблем із грудьми - треба читати адекватну літературу з ГВ, готуватись до ГВ ще під час вагітності. Усі лактостази успішно висмоктує дитина, якщо її, звісно, прикладати, частіше, а не спішити до
    До масажиста ніколи в житті не звернулася б лише тому, що масажі протипоказані проти лактостазів, але ви, цього мабуть, не знаєте, бо шкоди можна наробити від нього ой-йо-йой які.

    Краще дам список консультантів з грудного вигодовування, якщо ви зацікавлені в тому.
    П.С. Правила успішного ГВ читали хоч колись? А рекомендації МОЗ?;)
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

     
  3. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Я надто довго на цьому форумі, щоб не читати адекватну літературу :girl_blum: і готувалась до ГВ і до вагітності, і під час і брошурки школи "Народжувати" активно роздавала всім і всюди. І говорила багато і з Танею Яремко і Ксані і Олею. І, як не полінуєтесь перечитати відповідні гілки, то побачите досвід мамочок, які преуспішно годували перших дітей і думали, що в цьому вже профі, а народжували 2-ге і мали проблеми власне ГВ. Чому? Тому що
    а воно чомусь так не виходило.
    Так шо, ситуації є різні... Я про те, що безапеляційним бути не варто в обох випадках, а Ваш допис був в доволі образливій формі.
    Пи.си. а годувала я рівно доти, доки хотів син
     
  4. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дивіться, як це виглядає. Приходить молода мама на форум, раптом читає ваше повідомлення про "всяке буває", не знаючи вас і ваших попередніх дописів, та й навіть не має вона цієї потреби знати вас, і робить висновок, що так, "всяке буває", і що її випадок це, мабуть, те "всяке". Я оцінила і відреагувала на ваш допис, а не на ваші якоїсь давності дописи і досвід. В повідомленні ви нічого не сказали про

    Але говорити-балакати то одне.
    Може, і мене колись спіткає доля

    але до масажистів я не звернуся. Чому? Допис мій вище.
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    З першою дитиною, правда, я не знала, навіщо потрібен молоковідсмоктувач (годувала до 1 р. 8 міс.).
    Зараз, з другою, регулярно користуюся, бо хочу годувати, а доводиться часом відлучатися. Тому завчасно зціджую, заморожую. Руками стільки не не націдиш.
    І головне - коли відлучаюся на кілька годин - як обійтися без молоковідсмоктувача, коли груди набирають, молоко тече.

    Ясно, що тут люблять наводити аргументи типу, коли дитина маленька, наприклад, до року, то не мусять мами відлучатися (працювати там, наприклад, чи просто по своїх справах), бо дитина пріоритет і все таке. А як треба?
    А як бути мамам, які годують 2-3 роки - вони що всі ці три роки від дитини ні на крок?
    Коротше, краще би в цій гілці описали, якими краще молоковідсмоктувачами користуватися при потребі. Раз така тема.

    ---------- Додано в 18:52 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

    А це які? Бо в мене такий з помпою, яку треба вручну рухати, і то досить довго часу займає, хоч і зручніше і ефективніше, ніж руками. Це я в магазині попросила механічний і мені дали такий, влоно нічого там само не рухається. Електричні значно дорожчі були, а я не знала, чи мені надовго треба буде і чи варта.
    Тепер задумалася, бо бачу, що таки треба мені постійно, а в наші 7 міс. відлучати дитину від грудей я явно не планую)))
     
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    наївне питання - а що, через 2-3 роки після початку годування молоко так само прибуває?
    як в мене є - якщо малий довго (2-3 години) спить, то в мене молоко просто саме починає текти, навіть бити фонтанами. Які молоковідсмоктувачі? підставляйте горнята - все саме натече :) але малому 8 місяців, я маю надію що за рік-два лактація пристосується до попиту дитини, яка вже їсть не лише молоко і таких приливів не буде
     
  7. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.


    А як треба - то користуйтеся. Я не проти молоковідсоктувачів, якщо в мами є така потреба кудись відлучитися, коли дитина мала, і руками не взмозі націдити. 2-3 рази - не біда. Але у випадках для того, щоб "пережити майбутні молочні кризи безболісно" зціджуватися наперед - нерозумно, імхо. Бо кризи може і не бути, але молоковісмоктувачем можна і розігнати лактацію - тоді і лактостази не за горами.

    Діти такого віку без проблем можуть обійтися півдня-день без мами. Я б навіть не думала зараз цідити, якщо треба було б відлучитися на день. Чи дитина в такому віці нічого не їсть? Всі страхи з голови, проблеми часто теж.
    Так, так. А потреби які? Окрім для того, щоб відлучитися на кілька годин, а руки не в силі це зробити?
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Не знаю, як у всіх - і до 3 років я ще не годувала, але в мене завжди текло аж забагато.
    Думаю, то індивідуально.
    тому - щодо цього
    То я мала на увазі, що треба підціджувати мамі, щоб не текло.
    Молоковідсмоктуваче то акуратніше виходить.

    Руками довше часу треба і не завжди зручно (наприклад, в громадському туалеті, в поїзді, чи в туалеті на роботі - ну, не зустрічала я спец. приміщень для такого діла).

    На щастя, криз не мала, і надіюся, мати не буду.
    Але розумію, про що ви пишете, бо
    то правда, що зціджуючи молоковідсмоктувачем, лактація розганяється більше, ніж якби дитина виїла.
    Тобто, якщо треба націдити молока на запас, краще це робити завчасно, а не "день наперед". Наприклад, я цідила з ночі одну порцію (десь 150-180 мл), починаючи за кілька тижнів (2-3), залежно, скільки мені треба було. На жаль, доходила до того методом тикання, бо в інструкції до молоковідсмоктувача такого не писало )))))))
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

     
  10. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

     
  11. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Молоковідсмокутвачем не користувалась ніколи, кілька раз зцідилась коли дуже груди набрали, а малий не хотів тоді ссати. А так завжди прикладаю до грудей, як меншим був то довше 3 годин не відлучалась і старалась йти тільки тоді коли спав, щоб як прийду прикласти до грудей, після 8-9 місяців вже так молоко не набирає, то можу і надовше відлучитись, ттт проблем не мала ніколи, хіба ще у роддомі, як тільки прибуло молоко то мала сильний лактостаз, малий спав і не їв(( як не прикладала не брав груди і за 2 години вже мала лактостаз(( Але знаю ситуації різні бувають тому не варто так радикально казати потрібен він чи ні...
     
  12. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    купили з першою дитиною, користувалася один раз (тобто 1 відсмоктуючий рух), бо груди набрались, а зціджувати руками було боляче. Та біль від відсмоктувача була набагато жахливішою ніж від рук, тому смоктунець став дитячою іграшкою-клаксоном
     
  13. Burmosyk

    Burmosyk New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мене теж цікавлять поради, який молоковідсмоктувач вибрати, в чому різниця між ними і який буде найбільш ефективний. якщо є така темка - тицьніть мені носом, будь ласка. про себе - годувала старшого 2,4 роки, цідити не вмію, декілька лактостазів розсмоктував малий, більше ніяких проблем не мала. зараз вагітна і у малявки виявили патологію, мабуть після пологів зразу попаде в лікарню на операцію. молоковідсмоктувач буде потрібен для збереження лактації.
     
  14. Lambda

    Lambda New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Зі старшою - не користувалась взагалі - якщо якісь проблеми, розмасажовувала, зціджувала руками (досить швидко, коли пристосувалась)

    З молодшим - коли був лактостаз, то користувалась "послугами" у старшої.
     
  15. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    В мене після кесарського розтину були проблеми з лактацією, постійні набряки, лактостаз, мала постійно плакала, бо не могла того висмоктати, а хотіла їїсти.Я користувалася електричним молоковідсмоктувачем Tommy Tippi, купляла за 700 грн, задоволена. Після 1 місяця користування налагодила лактацію і відсмоктувач заховала далеко у шафу.
     
  16. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Користувалась Томі Тіпі (механічним, найдешевшим). Купила, коли малому було коло 6 місяців і був лактостаз, а синок не справлявся. і пошкодувала, що не купила його раніше, бо ще раніше мала такі проблеми, і цідилася руками і то була ціла мурдація(((. Зараз віддала коліжанці, в якої було мало молока, і лялюся лінивилась сама тягнути. то вона молоковідсмоктувачем розцілилась і тепер молока хватає.
    Так що з мого досвіду - молоковідсмоктувач - корисна штука

    ---------- Додано в 17:55 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    то ще як в кого... в моєї коліжанки, яка відлучала малу від ГВ у 2 роки. (на той момент її доця їла лише вночі). то вона першу негодувальну ніч прокинулася з сильно набравшими грудьми , з яких сцідила 800 гр молока і то не до кінця, а лише до комфорту. як вам таке?
     
  17. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Я користувалась молоковідсмоктувачем фірми Авент. Він мені допомагав в тому плані, що мала лежала в реанімації і їй потрібно було материнське молоко. а біля неї мені бути не можна було.от тут він нам і став в пригоді.
     
  18. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    А під час користування які відчуття? Бо мені запропонували один, я спробувала, трохи болючіше, ніж при звичайному кормлені. То так має бути, чи просто він мені не підходить. І який краще з грушою чи на ручку ( я про механічні)? І чим краще?
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    особисто в мене аж такого дискомфорту не було (треба правильно його прикласти, і краще, якщо насадка буде волога), але вже за 2 тижні регулярного користування (тобто малий не прикладався взагалі,його годували з шприца) в мене почало прибувати дуже багато молока, і я його не могла зцідити((
    звичайно, зручніше з ручкою, аніж з грушею, принаймі легше на руку точно) знаю, що є такі, що підтримають 2-фазне зціджування, мені інколи хотілося мати саме такий)
     
  20. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    молоковідсмоктувачем не користуалася.вважаю марною тратою грошей.краще в роддомі попросити щоб показали як правильно сціджуати груди в разі нз.