Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Kosjana, 22 Листопад 2011.

?

Ваш досвід придбання:

  1. Марна витрата грошей

    42 голосів
    31,8%
  2. Мене врятував

    73 голосів
    55,3%
  3. А що це?

    17 голосів
    12,9%
  1. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    з першим малим мені дуже допоміг молоковідсмоктувач (поршневий бебі нова).
    по перше, в перші тижні в мене було ну дуже багато молока, в ручну я не справлялась.
    хотіла не зціджувати, але від молока мені було зле, тож хоч трішечки зливала для полегшення.
    плюс почалась сесія, то без молочка надовго не мола залишити.
    З народженням другого сина думала що теж так само потребуватиму це чудо техніки, та купила меделу прямо в пологовому ( старий був в іншому місті).
    так і не разу ним не користувалась))), бо лактація сама налагодилася:)
     
  2. manuna ira

    manuna ira New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мені теж допоміг ще у пологовому, а потім і вдома коли від молока вже груди боліли
     
  3. aleandra

    aleandra New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Теж допоміг , правда мало користувалась але зараз зрозуміла що без него було б важко
     
  4. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Не знаю що й робила б без нього!!!!!!!! Малий вже від грудей не "торчить" тому це річ №1:girl_impossible:
     
  5. Котяра

    Котяра New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Врятував! Коли цицьки переповнені, то просто перша кляса, і руки не болять, так як при ручному зціджуванні.
     
  6. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мені дуже-дуже допоміг,без нього не знаю щоб я робила,в ручну важко зціджувати
     
  7. Keeri

    Keeri New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    На 3 міцяці годування в мене почало пропадати молоко, бо малий-лінтюшок не хотів тянути. купила молоковідсмоктувач - вдалось не тільки зберегти лактацію, а ще й відновити!!!!! нам вже пів року і молочко є :girl_smile:, правда приходиться зціджувати і давати з пляшечки.
     
  8. LinaD

    LinaD Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    В мене теж були такі ідеаістичні уявлення. Ви думаєте я в захопленні від того, що мені приходиться сціджувати молоко (а на це йде не мало часу...) і давати дитині з бутилочи??? Чи ви думаєте, чо я ніколи не чула про користь грудного вигодвування??? Я два місяці вагітною ходила на курси, де постійно йшла мова про користь грудного вигодовування...народжувала в суперсучасному перинатальному центрі в Дніпропетровську, метою якого і є єднання матері і дитини...вони там всі пригали біля мене і прикладували різими способами. Два місяці після родів я була під контролем фанатів - спеціалістів по ГВ. Дитина взяла груди лише з силіконовою накладкою і так я годувла два тиждні...а потім ми дали пустишку (ось це напеве головна помилка, але в малого почались колікі і він круглодобово кричав). Щодня з моменту народження мене консультували консультанти по ГВ (досить непогані спеціалісти) і перед тим як дати пустишку, я теж з ними порадилась.Так як і пустишка і накладка на сосок з подібного матеріалу..лише принцип сосання кардинально відріняється..тому івідбувся думаю у нього збій. Потім малий почав губками брати сосок і не висмоктувати молоко. Ми довго боролись за грудне вигодовування (прихід консультанта по ГВ коштував мені 200 грн.за раз...але зовсім не в грошах справа...мені подобалось кормити грудьми і я цього дуже прагнула)..поки малий не почав катастрофічно втрачати вагу....а я бутилочками виливати молоко (в мене завжди було дуже багато молока)..В мене сердце розривалось...наплакалась я нормально. Але ж наївна слухала....вірила в ось це як ви пишите "ідеалістичне уявлення про ГВ". Поки я не витримала...звернулась до лікарів і лікарі, і ці ж консультанти сказали годувати з бутилочки, бо дитина ослабла... мол попробуєм потім. Дякуючи бтилочці я за 5 днів підняла дитину, і все було в нормі...Нам 4 місяці, годую ТІЛЬКИ грудним молоком...набираємо супер...але їмо з бутилочки до цих пір. І за 4 місяці щоденного користування молоковідсосом ніякі соски в мене не витягнулись....повірте. Вони витягуються лише під час роботи молоковідсоса. Так що перед тим як когось чи осужувати, чи навчати з теоретичними знаннями ...необхідно знати ситуацію....Я думаю що я боролась за грудне вигодовування як ніхто інший...
     
  9. tann

    tann New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    руками взагалі не могла зцідити, молоковідсмоктувач допоміг, але з часом молоко пропало...
     
  10. Owlet

    Owlet New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    І мені допоміг,навіть дуже:girl_yes: часу на зціджування витрачається мало,особливо вночі.Користувалась Авентом,дуже задоволена.
     
  11. Filina

    Filina New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені дуже допоміг, в роддомі коли почало набиратись молоко і груди були твердими, та й дома ще довгий час користувалася. Мабуть ще знадобиться коли буду відлучати, подрузі дуже допоміг.
     
  12. ranetka

    ranetka New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    З першим сином не знадобився,зараз теж спеціально не купувала,але довелося терміново вирвати зуб,виписали антибіотики і ліки,несумісні з гв.Я вирішила зціджуватись руками,але за кілька годин груди вже стали кам"яні.Спробувала сачканути і не пити ліки - рана нагноюється і зовсім не гоїться(( Купили сьогодні молоковідсмоктувач,медела з шприцом,сцідилась,така легкість в грудях,за 20 хвилин повністю,а руками могла і годину сидіти,а результату ніякого.
     
  13. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Моє дитьо в перший і другий день в пологовому так нагриз мені груди, що решту днів я просто не могла йому їх давати - молозива нема,а він їх гризе і гризе, до крові :girl_cray:
    Мама з чоловіком купили молоковідсмоктувач, який я правда почала використовувати вже вдома - саме там з"явилось молоко. Декілька днів годувала молоком націдженим відсмоктувачем, а далі пробувала давати груди.
    Так от, в мене дууууже чутливі груди і я вже думала, що буду годувати молоком тільки у випадку, якщо молоко буде "отримано" молоковідсмоктувачем. Але за декілька днів я заставила себе зібратись з духом і дати дитині груди і о чудо, це вже не було так боляче. Зараз вже майже тиждень годую тільки грудьми і болить тільки в перші "захвати" малюка.
    Так що для мене молоковідсмоктувач виявився дуже корисним.
     
  14. Alinam

    Alinam New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Покористувалась певно два рази, і то раз коли залишала синочка на бабасю і раз, коли хрестини були. Можливо тому, що сам молоковідсмоктувач був з таких простіших і під час процедури дуже боліти груди. А так то малий якось встигав все зїдати.
     
  15. Feja Lili

    Feja Lili New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені особисто дуже допоміг. Дитина з народження на змішаному вигодовуванні в 3 місяці відмовилась від грудей. Користуюсь Меделою.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мені пригодився коли лікувала рани на сосках. правда згадую той час з жахом - 2,5 тижні дуже тяжко мені далися, але руками я точно би так не сцідила
     
  17. MartikM

    MartikM New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені дуже і дуже придався, бо вийшла на роботу 9 днів після пологів, мусила лишати з бабусею, плюс він по сей день рятує мені лактацію, бо через роботу маю великі перерви між годуваннями .До того ж дуже виручав, коли були затвердіння в грудях. Як результат дитині 9,5 місяці - а досі годую.
    А чи потрібен він взагалі -дуже особиста справа. я купила перед пологами, бо знала що немаю іншого виходу.
     
  18. malonka

    malonka New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    і мені пригодився дуже.особливо в перші тижні, коли лактація не внормована, молока прибувало дуже багато і груди були камяні, молоковідсмоктувачем раз-два, груди змякли і ок)))
     
  19. AirLady

    AirLady Active Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мене молоковісмоктувач дуже виручив ще у пологовому. Мої дітки народились трохи недоношеними і перші декілька днів були окремо від мене, тому доводилось зціджувати та передавати їм молочко. Та й до сих пір ним користуюсь, бо менший малий лінивий до грудей, не наїдається, тому мушу догодовувати з пляшечки зцідженим молоком. Не уявляю як би я зціджувала вручну.
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дівчата, ми йдемо на весілля і воно в "чорта на кулічках", то мен іне получиться кожні 2 год їздити годувати малу, т оя думаю, що, може, то купити молоковідсмоктувач? Скажіть будь ласка, якийк найкращий - механічний чи електричний і куда зціджувати то молоко і потім як годувати - з ложечки?