Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    @Руда Лисиця, скажіть, може знаєте, то якщо збудники молочниці є в організмі, то їх видно по мазку в будь-якому разі, чи треба йти робити той мазок лише коли є характерні виділення? Бо от я тепер задумалася, чи не тому аналізи "чисті", що я пішла їх робити після промивання содовим розчином?
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    збудник молочниці є в певно в кожної жінки))))) Грибок Candida є частиною нашої природньої мікрофлори, і молочниця виникає тоді, коли вони з різних причин переростають в більшу кількість ніж треба. Тут треба поговорити з грамотним гінекологом. Може направити здати пакет аналізів, наприклад №188 (ПЛР. Флороценоз для жінок) в сінево. Я все-таки не лікар, трошки знаю з досвіду, зі спілкування з лікарями. Важливо знайти свого толкового гінеколога, який розгляне ваш випадок в комплексі. Може ви недавно хворіли і вживали антибіотик? Може в вас суцільні стреси на роботі? Або може в з моря вернулися? (в мене наприклад може виникнути легка молочниця на морі, через воду. В наші "супер чисті" озера через це я навіть лізти не хочу) А може... __підставте купу інших причин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Наразі роблю це ромашкою, то набагато легше, але в мене залишився лише свербіж, білого немає всередині і виділень так само. На разі йдуть ще місячні. Можливо допомогла мені одна свічка Пімафуцин і підмивання ромашкою.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так, одна допомагає. В мене теж виділень майже немає, вже і свербіжа. Зуд відразу знімає вода з содою.

    А взагалі у мене колись щомісяця була молочниця, але я годувала і тому лише тим пімафуцином користувалась. То він лікував, але до наступних дєлов. А потім, як гв закінчила, то пропила по схемі флуконазол (фуцис),десь півроку. Там якось три таблетки через день, одна через тиждень, і потім по одній раз на місяць. І все минуло. Зараз буває, але рідко, майже без виділень і лікую содою, кефіром (ну як лікую, вже як дуже зудить - два рази помиюсь), після місячних проходить. вже два роки ніяких свічок. З їжою чи нервами то не можу повязати. Хіба з циклом - починається після овуляції
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    А яке дозування того флуконазолу має бути? І детальніше про ту схему можете сказати? Бо мені казала Г просто випити 1 табл. фуцису (150) і все. Мазок чистий, при огляді-нічого не замітила, сказала, що все в нормі, але тим не менше, в мене тепер раз на місяць, після місячних отака фігня вилазить:girl_devil::girl_cray::girl_crazy:.Ніби не сильно, але виділення є, буває печіння/зуд/свербіж... Надаїло, хочу позбутися того. От думаю, може то таки пропити той флуконазол по схемі, чи що...
     
  7. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Дівчата лікування наслідків, тобто самої молочниці, вам не допоможе:girl_impossible:. Шукайте причину. Відпочиньте ,відмовтесь від шоколаду, попийте нормальний пробіотик не тиждень чи два, а хоча б 2 місяці, омега 3 на постійній основі.:girl_yes2:
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Якраз недавно почала приймати пробіотики і омегу, бо останні кілька місяців замучила та молочниця, хіба заліковувала на певний час.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1