Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    стародавній, але дієвий. спочатку порушуєте мікрофлору і разом молочницю вбиваєте, але потім треба чимось мастити для відновлення. думаєте медпрепарати не вбивають вашу рідну мікрофлору?
     
  2. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Скільки всього нашого перепробувала від тої молочниці...а результат не дуже. А раз така халепа сталась на відпочинку в Болгарії, купила в аптеці Канестен, не памятаю яке там було дозування, в упаковці було 3 свічки-таблетки. Вже на другий день після першої таблетки мені все як рукою зняло. Значить висновок який...в нас ліки неякісні (((
    Ну і паралельно чоловіка треба лікувати. То рятуємось флуконазолом, але теж нам з закордону привозять, бо наш ніц не помагає.
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Almariel
    так.медикаменти_вбивають рідну мікрофлору,але крім знищують шкідливі бактерії, грибки.
    Але дуже сумніваюсь,що з ними справиться сода))
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2016 ---
    аналогічно з медикаментами,треба ще щось для відновлення)проте,я за те,щоб все використовувати по призначенню,в тому числі соду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Кожному своє. Не переконую, просто ділюсь досвідом. А ще - не люблю медикаментів і годувати фармацевтів.
    Принцип дії соди: різко змінити кислотно-лужний баланс, а грибок цього не любить.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Коли в вас ангіна, ви теж чоловіка лікуєте?
    Молочниця не венеричне захворювання. Вона не передається статевим шляхом. Вона є особливістю жінки, бо розвивається в піхві - вагінальний(!!!) кандидоз.
    Лікування 1) усунути симптоми; 2) зміцнювати імунітет, збалансувати дієту, викинути синтетичну білизну і агресивні засоби гігієни; 3) дарма не травити чоловіка.
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2016
  6. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Поки не пролікувався чоловік, я не могла собі дати раду. Добре , що попався хороший гінеколог, яка порадила це зробити.
     
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Та це просто ваш організм справився з хворобою шляхом підбору адекватного лікування. Бо гриби є в кожної людини. Легше вбити саму людину, ніж їх вивести з організму.
    Читайте мій давнішній допис
    Лікування молочниці в чоловіків, при відсутності симптомів, - видурювання грошей + як раз некомпетентність лікарів, які не годні дати собі раду з пацієнткою. Але якщо благовірного і грошей не шкода - хай щастить.
     
  8. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    В кожного різні ситуації, так що не треба розказувати кому і кого лікувати. Я написала, може комусь це пригодиться. А Третьякова не такий вже хороший лікар, я її дуже добре знаю. Так як вона відноситься до вагітних, то хай Бог милує.
     
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Третьякова хороший лікар. До мене вагітноі добре відносилася. Крім того, вагітні мають дільничих лікарів. І раз табунами від них втікають до неі, то не все так страшно.
    І я не кажу, кому як лікуватися. Травіть свого благовірного, якшо не шкода ні його, ні грошей... мені шо з того?
     
  10. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Молочниця - хвороба, а не ситуація. В будь-якому організмі повно грибів, але для іх розмноження потрібні сприятливі умови. Умови в середині вас. А вбити всі гриби в чоловікові не реально, простіше вбити його самого.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це точно. В мене за останній місяць 2 ГРВІ. І мазок гінекологічний вперше в житті всіма барвами сяє. Напевно, системний збій в організмі...
     
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    От про що подумала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, маю таку проблему. Щоразу як маю овуляцію то зразу і молочницю :sad: отак вже пару місяців прослідковую цю закономірність. Хто знає які то аналізи поздавати бо бачу біда та гормональна. Маю аутоімунний тереоїдит. Він може те провокувати? До гінеколога то само собою, але хочу йти не з пустими руками бо нема часу розпорошуватися.
    Ще таке, чого роблю висновок про гормони. Поки не було кд після пологів то й молочниці не було. А от вже 3 рази були кд, і третій раз молочниця, завал..
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2016
  14. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    В мене таке було, коли довго приймала протизаплідні таблетки. Просто пила пробіотики і все проходило. Це, звичайно не вирішення проблеми. Бо приймати ОК я перестала, потім завагітніла . Зараз знов приймаю і поки що все в нормі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    А чи молочниця то? В мене таке було після відновлення місячних. Теж думала, що молочниця. Але ні. То були подразнюючі виділення на фоні ерозованого ектропіону, тобто хронічного запального процесу. Зробила конізацію і ттт півроку маю чистий спокій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене вперше молочниця. Дзвонила гінекологу, сказала ставити свічки Ліварол (з ГВ сумісне казала). Але читаю про той препарат і пише, що це антибіотик. Якось сумніви беруть чи варто купувати ті свічки...
    З дня на день чекаю кд, дуже надіюсь, що з ними молочниця зникне.
    Читала про настій кори дуба як помічне, вдома є, але прострочене (куплю нове).
    Скажіть мені щось за той Ліварол :girl_flag_of_truce:бо картина страшна :girl_cray: Не знаю як той зуд зняти...
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2016
  17. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Може і дійсно це не молочниця? Мені здається, якби це була вона, тоді б не проходила після овуляції. Можливо дійсно щось гормональне?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Mashulia вона під час овуляції починається якраз, а проходить хіба від ліків, або як кд почнуться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Можливо, краще дійсно мазки здати в період загострення, щоб бути впевненій на 100%? Щоб зайвий раз себе хімією не травмувати? Якщо це дійно молочниця, мала б закінчитися після лікування медичними препаратами - або, якщо це все ж молочниця, можливо Ви використовуєте засіб що Вам не підходить. Я так колись Цитеалом лікувалась безрезультатно.
     
  20. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Всипте в тазік соди 1 ч.л., долийте приблизно 1 л води і тим розчином підмийтеся. Можна помазати тримістиновою маззю, хоч там і пише, що при гв не можна, але я мастила чуть-чуть.
     
    • Подобається Подобається x 1