Молочниця у немовлят

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Cartoons, 24 Липень 2014.

  1. Cartoons

    Cartoons New Member

    У дитини 1,5 місяців діагностували оральний молочницю. Лікар прописав 7 днів протирати ротик кандідом. Ніби все минулося, але тепер бачу в роті один прищик білого кольору. Чи хтось стикався з таким?
     
  2. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Молочниця у немовлят

    І ми капали в ротик кандід...молочниця зникла, а через декілька днів знову повернулася...то лікарка сказала,що значить і на моїх грудях є грибок і порадила протирати груди синькою.
     
  3. Milli

    Milli Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця у немовлят

    А я своєму синочкові в 2 місяці помастила 2-3 рази стоматидином і все пройшло.
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця у немовлят

    а я нічого не робила і все пройшло:)
    думаю, ті мазання не сильно допомагають, плюс не всі ліки можна таким маленьким дітям, тож дивіться не зробіть гірше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Молочниця у немовлят

    І в нас десь в 1,5 міс. був білий наліт в ротику. Думала, молочко засохло, але ж ні - не стиралось. Пішли до дільничої, казала протирати ротик розчином соди (1 ч.л. на стакан води). За кілька днів пройшло.
     
  6. Cartoons

    Cartoons New Member

    Відповідь: Молочниця у немовлят

    Теж не хотілось би нічого давати, але дитині явно дикомфортно. А скільки часу содовим розчином протирати?
     
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Маю пропити курс антибіотика (аугментин). Порадьте, що робити щоб в дитини не почалась молочниця?
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    нічого
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Поприймайте собi Ентерожермiну, Якщо непокоiтесь за малюка - то можете попити обоэ.
     
    • Подобається Подобається x 1