Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    У нас старша донька дуже вразлива. Навіть ДУЖЕ... маємо купу клопотів з тим. До стоматолога ходила зі мною з віку 1 місяць (мені лікували зубчики - вона в слінгу на мені спала). Десь з 2,5 мій стоматолог почав катати її на кріслі / полоскати ротик фруктовою водичкою / чистити зуби фруктовою пастою. Зараз їй 5,10. Вже має 12 пломб в зубчиках (ходимо на огляди що два місяці - до нервів не допускаємо), 2 молочні вже дала вирвати. Основним мотиватором доньки є сюрприз від стоматолога. Тобто ми щось купуємо - тихенько даємо лікарю і вона потім дарує дитині за сміливість) Молодша донька (3 роки) дивиться на старшу і теж без проблем сідає на огляди і дає почистити зубки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас лікарка сама має наклейки-розмальовки і цукерки. Дає після лікування чи просто огляду.
     
  3. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Наклейки - то слаба мотивація. От якась косметика чи прикраса - то інша справа))) тому похід до стоматолога - то подвійні витрати)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    моїм дітям в Смайлику давали і лизаки, і перстеники, і слайм, і щось ще не памятаю, і за консультації грошей не брали, і взагалі я дуже задоволена ними і мала йшла як на свято, ми ходили на Торфяну до феї Лесі
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я дуже розраховувала на ту хваленість Смайлика, а вийшло що вони нам зіпсували конкретно перше враження, на південному.
    Здається на мої слова , що ми вперше, лікарка взагалі не звернула увагу. Поки я вмовляла дитину і заспокоювала, лікарка шось цикала в телефоні.
    Перед тим як шось робити, лікарка взагалі не попереджала дитину і нічо не намагалася донести по дитячому. Таке враження, що вона чекала аби дитина тихо сіла з відкрити ротом і аллєс. І все твердила мені, що ото в неї була дівчинка 8 років, якій вона два зуби полікувала і один видалила! До чого таке порівняння з дитиною 5,5 непонятно.
    Потім почала фоткати телефоном заплакану дитину, від чого вона ще більше розплакалася, виявилося то було на мед.карту.
    В подарунок був перстень пластмасовий , але він нам взагалі вже не допоміг після всього пережитого ...
    До оплати адміністраторка сказала 250 грн. При тому, що я визнавала ціну наперед, то сказали , що коди дитина нічого не дала зробити, то оплата лікарського часу 160 грн. Яку суму брати адміністратору говорить лікар. Тобто нам порахували як консультацію чи шо... під час якої нам порахували К-сть зіпсутих зубів, розказали , що можна лікувати під маскою зі закисом азоту або під медикаментозним сном.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В малого лізуть шістки(корінні премоляри). Почалось з того, що почала сіпатись щока. Таке ніби як нервовий тік. Думали очі чи аденоїди. Окуліст знайшла фолікулярний кон'юнктивіт, лор-аденоїди. Все вже пролікували, посіпування то щезало, то появлялось. Пару днів тому побачила горбик на піднебінні і верхівку зубчика, що прорізується. Крім того-сльозяться очі, періодично тулиться тим боком до мене, просить "загріти око", щока і далі сіпається. Мене оте сіпання найбільше бентежить. Чи може бути то від зуба? Послухаю ваш досвід появи корінних...
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А ми сьогодні вже загерметизували шістки. Якось так швидко вилізли! Малому 6 тільки за два тижні.
    Перші 3 виявили в стоматолога на огляді в 5,5р.)) так, я така мама, не рахую зуби, просто чищу))) поки вони всі доросли, поки ті карантини, то поки ми зібрались герметизувати, виявилось, що на двох вже малесенькі чорні цяточки з'явились( але стоматолог сказала, що можна то акуратно зняти і загерметизувати всі 4, так і зробили.
    Я все чекаю постійні одинички, нижні, а їх поки-що нема. :girl_smile:У нас молочних нижніх одиничок не було, хоча зачатки постійних на знімку є.
    Всі малого питають ще років з 3-4: - то у тебе вже нижні зуби випали??
    Відповідає: - тааак;)
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, хелп. В доні почав хитатись нижній різець, от от випаде. Доні лише 4,5. Чи йти з тим до лікаря, бо якось думала, що ще хоча б 2 роки з тим зубом походить.
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Basyanya ну якщо він вже хитається , то ви вже нічого не зробите. В моїх десь коло 5 почали мінятись одинички верхні і нижні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Нічого не зробите... Я дуже налякала сина своїми емоціями коли побачила, що зуб хитається, та ще й ззаду новий росте. Йому було 4,6, а мій шок безмежний, бо ж десь в 6-7 починають рости постійні.
    І в 4,8 десь випав один і за ним зразу інший, одразу виросли постійні.
    Вже от майже рік як ходить з двома одиничками постійними. От почала хитатись двійка
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Випали верхні одинички якраз перед 4 роками (але були ліковані), не ліковані нижні випали швидко після того.
    Вже всі виросли постійні. Я тут писала в темі, хвилювалась.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, які зараз ціни на промбування молочних зубів?
    Вчора вирішила глянути як старший чисть зуби і оглянула (вперше за багато місяців :girl_cray:) що там в нього з зубами. А там капець. Чотири дирки (три манюні і одна глибша).
    До слова, ходили ми до стоматолога кожного року (з 1,8 р. здається), все завжди будо в порядку, ніяких скарг чи проблем. Останній раз були минулої осені, а потім карантин, оте все і аж вчорашня ситуація змусила записатись до лікаря.
    Малий лікарів не боїться, але не приязний з ними, поки почали знайомство з професійної чистки. Ну ок, зробили.
    Далі дали графік лікування проблемих зубів, і нарахували що карієс є в 4 місцях, але на 8 зубах, типу на контактах один з одним є дирки. Я щось думала, що це як одна пломба буде, тому цифра поза 4 тис. мене шокувала
    То такі ціни тепер, чи я обрала таку дорогу клініку?

    І як висновок: дивіться дітям в ротову порожнину частіше :girl_crazy:, дешевше буде))
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Фотополімерна пломба десь так в середньому коштує. Але є дешевша склоцементна (молочні зуби все одно підуть нафік, то може є сенс не переплачувати?)
    Дешевше, мабуть, буде лікувати в комунальному закладі, але там не будуть "забавляти" дитину, як в приватному. Хоча я навесні видаляла малій молочний зуб на Симоненка, то лікар був дуже привітний з дитиною, ще й порадив мені, якщо маю паспорта з львівською пропискою, показати в реєстратурі, тоді процедура для неповнолітніх буде безкоштовна... не знаю, чи з пломбуванням таке проходить, але ціни точно дешевші. За якість не скажу, бо ми лікуємось там, але в свого знайомого лікаря, який не є дитячим.
    Послуги – КНП Стоматологічна поліклініка №4
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас стоматолог для всієї сім'ї, тобто і великі, і малі вже до нього роками ходимо. Дитяча пломба нам обходиться дешевше за вашу ціну. Не уточнювала вид пломби, але пригадую, що розповідав стоматолог, що на молочні зуби нема сенсу ставити такі ж пломби, як на дорослі, бо і так швидко поміняються. У старшого були непогані молочні, перша пломба була в 5,5 років. Загалом лиш четвірки полетіли,то їх до цього часу пломбували.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую, дівчата!
    Все ж вирішили лікувати там, де оглядали малого, тим більше він був не проти. Поки поставили дві пломби, ще 6 потрібно.
    А дають гарантію на пломби? Я вперше про таке чую. Нам дали 1 рік часу. Здалось мені, ніби замало.
     
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @aknytsU так гарантію дають рік часу. Принаймі там де я лікувала старші
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нажаль така ситуація зараз. ми лікували в дорогій клініці спершу і там була така ж ціна
    пішли звідти, бо дитину не хотіли забавляти. в разі чого обезболення, маски з азотом, наркози
    пішли за рекомендацією в простеньку клініку, перший поверх радянської багатоповерхівки. теж лікували дірку на контакті, малесенькі дві, і прифігіла звісно що це 1 тис. хоча звикання забавляння консультації нам обходились недорого, а іноді навіть безкоштовно
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. maavka

    maavka Well-Known Member

    Якраз раза лікуємо по одному зубчику (всього 4). Дитині 5 років. Фотополімерна пломба 600грн у Пароденті, при тому, що дирки дуже малесенькі. Але справа в тому, що не всі зуби в нього є молочні. Карієс якраз попав на постійні зуби, на ці великі трикореневі задні, тому ставимо такі пломби.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мені в медікавері в жовтні десь під 800грн порахували.
    Але я чесно трохи завтикала вияснити то наперед, бо ми доходилися до 8 підпсутих зубів, і мала не давалася нічого робити. То ми ітак робили то все одним заходом під седацією.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я дуже переживала теж за них. Бо син не дуже ретельно вичищував зуби. То нам порадив стоматолог їх одразу покрити герметиком. І поки я задоволена. На недавньому візиті все було ок - чи то герметик тримає, бо в якості чищення я все одно маю сумніви, скільки не вчу. Хоча тепер малий почав двічі (інколи і тричі) вдень чистити, бо поставили пластинку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1