Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

 1. sanches

  sanches Well-Known Member

  Дівчата, порадьте, будь ласка, стоматолога, до якого можна було би завтра або в понеділок записатись.

  (В Матвія вночі заболіа зуб, зранку побачили дирку в четвірці )

  Отправлено с моего Mi A2 Lite через Tapatalk
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 2. Kseniczka

  Kseniczka New Member

  А в кого саме Ви робили і скільки років малечі?
   
 3. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька знову в декреті

  Робили в Польщі, бо тут живемо. Доці на момент роблення зубів 4 роки
   
 4. Руда Лисиця

  Руда Лисиця Шопоголік :-)

  Хочу поділитися порадою моєї лікарки-стоматолога. Вона приймає і дітей, і дорослих (в державній стоматклініці). Вона так робила зі старшою донькою, яка до дорослого віку не мала проблем з зубами, так і з молодшим маленьким сином. Щоб не доводити до карієсів і інших проблем з зубами в діток, як профілактичний метод гарно допомагає регулярно робити гігієнічну чистку. Така чистка акуратно робиться, дитині не болить таке втручання. Аргументує тим, що як дитині не чистиш, чи потім дитина сама чистить - воно добре не вичищається. А завдяки гігієні добре вичищається наліт, каміння, і як результат бактерії так не множаться в ротовій порожнині дитинки, і добряче зменшується ризик виникнення зубних болячок.


  І ще ділюся з власного досвіду. Колись років 10 тому пломбувала два зуби з каналами (один просто канали і пломба, другий канали з коронкою). І пару років тому почав мене турбувати зуб з коронкою. Як виявилося, мені погано запломбували канали і під зубом утворилася гранульома. Ми її пролікували, зараз я ходжу вже півтори року з тимчасовою коронкою, періодично роблю рентген, моніторимо зуб на випадок рецедиву, але поки все файно.
  Але минулого місяця, зовсім випадково виявили кистогранульому великого розміру в першого зуба, в якого не стояла коронка, а просто канали і пломба. Він мене не турбував зовсім, я взагалі забула що він в мене пломбований (верхня 4ка, відповідно не бачиш пломбу, як в нижніх). А прийшла з панорамним знімком до лікарки щоб поговорити за брекети. Ренген показав добрячу кистогранульому аж до гайморової пазухи. Тільки резекція верхівки коренів (тобто хірургічне втручання), бо надто велика щоб лікувати кальцієм. На фоні нервів, перельотів і пережитої в січні вірусяки з соплями в мене пішло загострення. Спухла, почистили канали, промивання, антибіотик таблетками і в зуб. І от кілька днів тому я мала ту операцію: розрізають ясна, різуть верхівку коренів, виймають разом з кистою, заповнюють штучною кісткою і зашивають. Годинна операція, з місцевим анестетикою зовсім безболісна. Потім 2-3 дні набряку, обезболююче і знову антибіотики. Пощастило, що ще зберегли зуб, буває що і видаляють. До чого це я? Моя порада: якщо вам пломбували канали, робіть ренген раз в рік-два. Спостерігайте за таким зубом. Гранульоми і т.д. розвиваються 6-8 років, поки почнуть турбувати.
  Як я вже тепер кажу, якісну роботу стоматолога видно лише за 5-10 років.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Корисно Корисно x 1
 5. Kseniczka

  Kseniczka New Member

  Дівчата, підскажіть з власного досвіду хорошого лікаря для малечі 2р.,щоб
  міг полікувати зуби, не зважаючи на плач, бо ми категорично проти наркозу, а всі тільки такий варіант і пропонують:sad: