Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @сніжна а що робити? Ми постійно ходимо, зуб болить тільки коли бурують, хоч виглядає страшно, чорний ((( Будемо насильно пробувати потрохи чистити. Наша лікарка типу " сімейна" категорично проти наркозу та і стоматолог не радить. Місцевий теж саме в цей зуб ризиковий. Мені той зуб спати не дає, але я просто не уявляю, що можна зробити.
     
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    А малий зовсім-зовсім не дає лікувати? Маю, на увазі, без уколів по-трошки, в кілька етапів?
    Ми, свого часу, доці, коли вона не давалась( 3р.) запломбували як-будь. Ясно,те все відпало, бо не ідеально зачистили. Поїхали на море, а там розболілись всі задні зуби підряд. Потім затишшя, ми і не лікували. А вже цього літа (неповних 5р) п'ятірка знов дала про себе чути, доця сама попросилася до стоматолога, терпіла. За разів 20 запломбували з каналами 4 зубки без анестезії. Хоч пропонували місцево, але мала уколу більше боялася,ніж всього решта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    індивідуально. я теж не прихильниця наркозу. Вважаю, що під ним лікувати можна, коли вже геть патова ситуація чи лікування потребує багато зубів одночасно. По іншому- шукати варіанти, шукати стоматологів, де дитина більш розслабиться і дасть полікувати без наркозу. Зрештою, якщо зубчик в дитини вже починає болітисильно і йде нагноєння, в такі моменти уже ніхто не думає: наркоз, психологічна травма від лікування без наркозу... Ургентно вже вирішується і "відкриваєтья зуб" і під звичайною пшикалкою з лідокаїном і не звертається уваги на протести дитини. В будь-якому випадку: псуті зубчики- це інфекція в організмі. Тому, як каже одна знайома : "з терористами не домовляються" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та в тому то і справа, що дає. Раніше взагалі давав без проблем, поки ту п'ятірку не зачіпили і вона заболіла. Тепер має страх і ниє натвіть як не болить. Але дає.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2018 ---
    @сніжна та чомусь стоматолог каже, що пшикалка нічого не дасть. Ну і наша чомусь дуже тягне, поки додзвонюся щоб записатися то взагалі капець ((( от зараз, мали запис, відмінила, бо хвора, додзвонилися - ще хвора, зараз дзвоню цілий день трубки не бере. І якби я знала до кого я ще можу звернутися, щоб хтось з тим зубом побавився я б заплатила скільки захочуть, тільки щоб добре зробили і без наркозу. Я ж прекрасно розумію, що зіпсутий зуб в роті то погано, ще й не відомо, як він себе поведе, а стояти мав би до 12 років. Весело мені зараз (((
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @rununkulos Ви у всіх чотирьох зубках пломбували канали?
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і проти наркозу і проти седації?
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так. Але то не класична сімейна, ми в гомеопата консультуємося. Я з нею вже років10, і маю підстави довіряти.

    І я ще в стоматолога про ту седацію питала, то вона казала, що не в курсі, що то таке, але раніше теж був схожий метод, типу дитину не відключали, вона була при свідомості, але тоді всякі побічних були, діти пісялися ще там щось і той метод заборонили.
    Я так думаю, що то напевно і була та седацію, просто зараз її доопрацювали.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А ми нині доробили другий зубчик, без анастезіі. Ну так, кричала Меласька, від страху, хоч то не боліло ( ну бо кричала навіть як пломбу лампою сушили) але по 15 хв на зубик, пережили і маємо за собою. Як на мене тут головне, щоб лікар то дуже щвидко робив. Нас одна відправила, бо сказала, що не зможе швидко зробити, інша сказала, що ій треба рентген зробити, добре, що не було в них для мене фартуха і ми вдруге пішли ні з чим додому. А потім попали до стоматолога, яка дуже щвидко працює і вона без лишніх емоцій і розжалювань, але зато реально швиденько все зробила. Забавку Меласька дістала, вже в коридорі балакала , ніби нічого й не було.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Або так, або навпаки - як дитині краще піде. Ми могли один зуб годину лікувати. Я при тому навіть не заходила в кабінет. В лікарки вже там з моїми дітьми якісь домовленості, коли які звуки видавати, якщо боляче. Чистять, відпочивають, вивчають голочки, лікар їм показує, яким інструментом буде робити і що буде робити, показує в дзеркало дірки. Часом мультики включає, часом іграшки витягує. Думаю, нам легко йде лікування, бо вже є контакт, все-таки 4 роки регулярно ходимо.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2018 ---
    В нас була не пшикалка, а мазючка. Не знаю, чи то має значення. Та спробуйте, може якраз краще піде. Не думаю, що там в складі щось аж таке небезпечне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щодо гомеопатів і стоматології.. я хз.. ми багато років ходили до гомеопата ,який не мав поганих відгуків, але наслідки я потім розгрібала від того консультування і лікування
    я теж раджуся з багатьма знайомими лікарями і стоматологами... якщо стоматолог далеко не кожен вкурсі що таке седація, то я би від гомеопатів не очікувала суперобізнаності, зате вводити людей в стан напівгіпнозу за яким гомеопат найавторитетніший спеціаліст - оце я вірю що вони вміють
    (сорі, я не хочу підривати авторитет вашого гомеопата, це просто мій досвід.. я теж мала причини довіряти, а потім мені як пелена з очей спала)

    як і стоматологи, які не працювали з останніми технологіями - переливати з пустого в порожнє і обговорювати методи лікування про які вони десь чули...
    знову ж таки, я проти седації, (хоча в інтернеті протипокази лише епілепсія і підвищений черепний тиск), але я не знаю як інакше ми полікуємо малому зуби наразі, бо це канали ,а малий ну може пломбу дасть поставити від сили, малесеньку
    власне обдзвонюю лікарів яких нам радили, різної цінової категоріїх послуг і будемо консультуватись, які варіанти
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Багіра найскладніше при лікуванні каналів у молочних зубах відкрити пульпу (чи як там правильно) і поставити пасту. Все, перестає боліти дуже швидко. Малий десь тиждень ходив з тією пастою та тимчасовою пломбою. Коли чистили і пломбувли канали, то нічого не боліло.
    Зовсім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, напишіть в ПП в кого лікуєте діткам зубки (власне, хто ще не писав)) )
    бо я перебираю, обдумую, обдзвонюю - в результаті в хороших спеціалістів відомих записи на тижні місяці, а нам небажано відкладати, малий регулярно жаліється, що болить його
    може є хороші спеціалісти, не дуже розрекламовані, що допоможуть нам
     
  13. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Чи могли б ви мені написати чим закінчилося з тими зубками. Які постійні? Прочитала всі повідомлення в темі! У мого молодшого сина прорізалося чотири зуба з гіпоплазією :girl_cray: Я в паніці. Не знаю що робити. Хтось каже сріблити, хтось фторувати… хочеться почути чийсь досвід в підтриманні зубів з такою проблемою :d25:
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В 5 років пролікували зубки. Тепер надія дочекатися заміни спокійно
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В першої дитини 6 верхніх зубів з гіпоплазією, постійні виросли здорові. Нічого не робили. Лікарка сказала не чіпати, а особливо не чистити ті гіпоплазійні зуби - емаль і так слабка і агресивне чищення тільки погіршує проблему. На час зміни зубів зуби добряче посточувались, але терпимо. В дітей яким сріблили і фторували я бачила набагато гіршу ситуацію.
    Наскільки я зрозуміла, то нічого зробити неможливо. Якщо гіпоплазія сильна, то не допомагає нічого.
    Якщо зовсім погано, то можна нарощувати, але це супер дорого.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. kiciatlo

    kiciatlo Member

    В кого спостерігалися? У моєї дитини передні з гіпоплазією. Там нічого не вдієш :girl_sad:. І нижні також незрозуміла картина. Збираюсь після свят до лікаря. Настрою взагалі немає((( В мене шок и паніка :girl_cray: малому тільки рік і місяць
    Зараз чищу активно, але також почала сумніватися щодо чистки зубів. Емаль і так слабка (та що є). :d25:
     
  17. Kishalia

    Kishalia New Member

    Доброго вечора дівчатка, у нас проплемка, сину 1,8 карєс 4верхніх зубчики, казали лікувати під наркозом, порадили клініку Акварель що в Чорнобильскій лікарні, хто знає про цю клініку, може робили там зубки ,що можите сказати, може порадите інші але з адекватними цінами.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Напишу нашу зубну історію. Ви, напевно, в курсі про синову п'ятірку лікування якої моя стоматолог постійно відтягувала ( та, я знаю, що я думаю, що довіряла і півроку слухала всякі байки) накінець сказала, що тут тільки загальний наркоз, бо треба витягати нерв, пломбували канали, а така дитина того не дасть. Синові 4.
    В мене був шок. Дівчата тут мені нарадили трохи лікарів і я сіла обдзвонювати і записуватися до всіх підряд коли в кого було місце. Вирішила шукати доти, поки не знайду того, хто зробить без наркозу.
    Так сталося, що перша наша лікарка була в медінституту. І вона взялася. Зробили ми той зуб за три рази. При чому це були візити десь по 15 хв, напевно, а перший взагалі 5. Бо тоді сина дійсно боліло, і вона просто зробила місце для ліків і їх там заліпила. Далі все пішло веселіше.

    Мої висновки:
    1 не довіряйте сліпо лікарю, навіть якщо ви лікується в нього 20 років, так як от я. Маєте сумнів, консультуються ще з кимось.
    Якщо лікар каже, що треба наркоз, це означає, що саме він не справиться без наркозу, в цілком можливо, що комусь іншому це вдасться.

    2 дитину має лікувати дитячий лікар. Я бачила як працює лікар пацієнти якого переважно дорослі, і тепер побачила як працює дитячий.

    3 я по новому подивилася на стоматологів у держ установах. Раніше я думала, що там тільки по блату, або ті, які не мають особих талантів, ну типу наші терапевти в поліклініках. Он же скільки крутих стоматолог клінік, а вони чогось в державній працюють. Скажу вам, що я дуже помилялася.

    Ну і залишу для інформації.
    Лікарка в якої ми лікували зуб Дрогобицька Лілія Михайлівна (здається) Стоматологічне відділення мед інститут.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Це напевно найголовніше. Я також відчула різницю, коли повела дітей до лікаря, в якої лікуюсь я, і до дитячого лікаря. Ми вже нарешті на фінішній прямій (надіюсь завтра вже останній раз). Так нам не просто було лікувати зубчики, бо я відтягувала, до останнього похід до стоматолога, все жаліючи дітей:swoon2::fool:. Тому, ми йшли вже з добре запушеними зубками. Але лікували всі зубки без наркозу. І наша лікар, яка лікує діток, таки має ангельське терпіння. А для мене це дуже важливо, як виявилось.
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я останніх 5 років лікуюсь в лікарки з державної, і змінювати не збираюсь. До того років 17 лікувалась приватно, переважно з гірким досвідом.Маю з чим порівняти.
     
    • Подобається Подобається x 2