Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, порадьте мені когось щоб мав підхід до дітей ти і вмів заговорити дитину. Син, наче, і дає робити, щось після трьох почали зубки швидко псуватися ((( П'ятірки і четвірки вже всі з дірками, майже все вже пролікували, але є п'ятірка, яку мацьоп не дає, бо болить, і, можливо, доведеться, витягати нерв (((. На наркоз загальний я не погоджуюсь. Наша стомвтолог зараз у відпустці ну і крім того, вона не робить ті зуби інтенсивно, бо каже, як малий перевтоми тисяч, то взагалі давати не буде. Може і так, він без проблем давав поки до того болючого не добралися, а зараз кожен раз вмовляти треба. Я не хочу чекати 1 жовтня, бо тоді будуть ще лікувати, ті що не болять, то боюся щоб ми тої п'ятірки не втратили вщагалі. Дівчатка, порадьте когось ціна і місце значення не мають. Головне щоб добре робили, ну і хочу почутм думку ще одного лікаря чому ті зуби так псуються, ну просто на очах. І чистимо, і яблука і моркву син гризе, і солодощі не їсть. Ну не уявляю чому так.
     
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Може спробуйте в КАС в Юлі під седацією? Це не наркоз, а легке заспокоєння і знеболення для дитини, дихає через масочку поки лікують зубчик.
    Ми так робили малому в 3 роки, йому дуже сподобалось дихати фруктовим ароматом, ще дали навушники і включили мультик, то взагалі з крісла не могли вигнати))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Хотіла теж Вам написати, але не знала, де у Львові роблять. У нас у Рівному дуже позитивні відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    побачила нині в малого над зубом гнійну гульку((( і та дірка ніби недавно
    то треба негайно до лікаря, так? (до кого звертались?)
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Молочний зуб? В мого таке було, ходили до стоматолога, то просто пробивав стерильною голкою і казав полоскати. Воно попустило, але потім знову набирало, так кілька разів, я вже сама акуратно пробивала і промивали-полоскали. Зуб був вже на стадії "скоро геть ", то казав лікар і пломбувати нема змісту, і виривати не варто, не час. Потім якось попустило, "доносив" він того зуба до природнього випадіння. Але кожен випадок індивідуальний, то до лікаря все одно треба би показати.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нам сказали що він вже має йти під видалення (вже то в межах декілька місяців), оскільки в організмі інфекція ну і може вплинути вже на постійні
    в якому стані виріс постійний на тому місці?
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Виріс нормальний. Той, біля якого була гулька, був просвердлений і почищений, але не виривався зразу. Через декілька разів пробивання-промивання гній більше не набирався (деколи і через день-два пробивала, деколи тиждень чи більше не з'являлося, не знаю, від чого залежало). Але ще точно з півроку "носився" до випадіння (вже гнійна гулька не робилася).
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Багіра, то може четвірка? В нас теж таке було, але ми аналогічно мали один відкритий. Нам теж один лікар казав видаляти, а інший, тримати поки тримається. Бо після передчасного видалення можуть зуби змістилися, і на постійний четвертий не буде місця.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну для цього ставиться кільце спеціальне, щоб зуби не зсувалися
    так, четвірка, у але малому 5 років, а четвірка має простояти до 8-9 (по записах лікаря)
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Нам про таке не говорили:girl_nea:
    В нас проблема була напевно в років 7. Але ми не видаляли. А потім той зуб якось частинами розколовся і малий сам його вирвав:girl_crazy:
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну я не знаю наскільки воно помічне і як 'носиться"
    вперше почула на "лекції" в клініці Заблоцького, ну і тепер на консультації
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас є така розпірка, носимо на місці видаленоі четвірки вже рік (видалили півтора року тому в 2,5р., тож до заміни на постійний ще далеко). Кріпиться на спеціальний цемент, дитині не заважає, регулярно ходимо на огляди до стоматолога, то відразу дивляться, чи добре тримається. За цей час лише раз якась там маленька тріщинка в цементі була, швидко все відкоригували
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата,а як вберегти зубки дитині? Крім того, що обмежувати в солодкому і чистити зранку і ввечері зубки?
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Siania ,навчити дитину пити просту воду. Не соки- компоти (цукро і ще чогосьтам містимі) .
    І водити її до стоматолога на огляд. Можна просто з собою брати, коли самі йдете.
    Так вона звикне, що до зубного ходять не лише лікувати зуби, але й просто їх показати.
    Це моя думка.
    Попри всі мої старання малий таки добряче боїться стоматолога, але є й прогрес - вже сідає в крісло і відкриває рот. А не так як раніше - ледь привідкривав на порозі кабінету.
    Йому ще нічого не лікували, лиш профогляди.
    Ну і зуби - це генетика таки певно...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дуже вважати на сиропи , наприклад від темпепатури. Якщо вже давати, то одразу після чистити зуби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    В моєї малої, рік і місяць, 12 зубчиків і на двох кутніх сьогодні побачила чорні плямки. Що робити? До стоматолога? Навіть не уявляю як відбувається лікування зубчиків у таких мацьоп.
    Чистимо зубки двічі на день, солодким не зловживаємо, майже не вживаємо.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Чорні плямки чи карієс?
     
  18. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Чорні плямки на жувальній частині зуба



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ми теж плануємо так лікувати
    наскілкьи та седація шкідлива? бо в нас десь 4-5 сесій мають бути з нею
    в малого трохи збільшені аденоїди, переживаю як взагалі оте дихання через маску піде
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2018 ---
    та то ще плямки лиш хз чи там багато що треба робити і чи взагалі щось треба
    найперше проконсультуйтеся з хорошим стоматологом і він скаже.. може зняти наліт, може помастити фтором
    але найважливіше не тягнути