Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

 1. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  в мене самої в рік і два. ще в знайомого хлопчика в тому ж віці.
   
 2. Harmony

  Harmony Active Member

  Якого кольору в нормі має бути зубна емаль в недавно прорізаного постійного зуба одинички? Пів року тому вилізли постійні одинички але колір в них неоднорідний, десь світліша емаль десь темніша. Можливо це означає що в організмі бракує чогось? Чи це нормально?
   
 3. Tumko

  Tumko New Member

  Порадьте дитячого стоматолога у львові! Дитині 2 р.
   
 4. Judice

  Judice Закохана в гори ))

  Дівчаточка, порадьте дитячу стоматологію для хтопчика 5 р., який дуууже боїться лікарів! Мушу полікувати два зубчики, бо болить йому, але навіть не уявляю, як посадити його у те крісло... Згідна на будь-яку ціну..
   
 5. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  Ми були в окулюсі. В принципі ок, окуляри, мультики, подаруночки, без знеболення 6 зубів зробили. Із знеболенням - то треба шукати клініку, де анестезія подається компютером, але нам не прийщлося, слава богу.
  Також рекомендували смайлик на південому, але я особисто не була.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Malany

  Malany New Member

  Можу рекомендувати Нестор клініку на Городоцькій, лікар Гривнак Марта. Гарний підхід до дітей. Донечці 3 роки, дає лікувати, поки що три пломби, далі буде))
   
 7. Magnolia

  Magnolia Active Member

  В нашої молодшої -7 років- між передніми зубами є щілина. Казали, що потрібно підрізати ту ниточку-перетинку, яка є над передніми зубами під верхньою губою. Чи хтось щось чув про таке? Чи дійсно після того "обрізання" зубки зійдуться?
   
 8. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Ггг. Мені підрізали в дитинстві, але не через дірку між зубами, а тому, що росли ніби трішки вперед. Типу губа тягне зуби доверху(як на мене, то дурня). Дірка як була, так і лишилась, і зуби трішки вперед, тобто кращі не стали (гірші теж) але в мене взагалі зуби рідкі. В сина трохи не в одній площині передні верхні зуби і відстань між центральними трохи велика, як у мене, то оце поставили пластинку і я вже бачу, що трошки "сходяться". Наш стоматолог каже, що підрізання не потрібне і нічого не дає, водночас маю племінницю, якій тато-стоматолог особисто підрізАв, але там ще молочні зуби, і на мій погляд цілком нормальні, може на майбутнє..., і ще одну знайому дівчинку, якій підрізав їх стоматолог , вже при постійних зубах. Мабуть тут немає однакової думки, треба індивідуальну консультацію...
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  В дитинстві мені підрізали. А десь в 18р, иені вирізали кусок десни між передніми зубами і ставили шви. І потім ставили брекети. Потім лікарка зказала, що в мене кістка тверда і зуби тому не зійшлись. І вже більше 10 років ставлю фотополімерні пломби на передні 4 зуби, щоб закрити щілини. Зараз є багато відео, заливають, якийсь "клей" і ставлять на верхню щелепу і зубки рівні і немає щілин.

  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. olegignatenko

  olegignatenko Well-Known Member

  В мене в дитинстві між зубами така дирка була майже з палець
  Лікарі казали ,що треба чекати поки інші зуби виростуть і посунуть
  Або після 10- ти років ставити пластину ( про брекети тоді і не чули )
  Але все посунулось по мірі виростання зубів і щілина зникла
  Зараз схожа ситуація в донечки ,ще й на додачу нижні зуби виростають і не мають місця - то наша стоматолог каже не рухати нічого поки що,нехай ростуть і самі один одного посунуть
  Чекаємо))))
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 12. Magnolia

  Magnolia Active Member

  В нашої донечки, то ще, певно, родинне, бо в свекрухи є така щілина, і в чоловіка є (хоча вона в нього майже непомітна).
  Дякую, дівчата. Тоді займемо, поки що, вичікувальну позицію, а по мірі росту зубчиків і доці подивимося, що робити далі.