Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та от власне, що в тому проблема. Вже двічі намагались. Першого разу не дався зовсім, істерика. Другого разу в крісло сів, але як тільки до рота - все, виривається, нічого не допомагає.
    А як то фтоорування виглядає, сам процес, я маю на увазі. Скільки часу займає?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Dominika моя точно така сама, ну але нам треба було пофторувати і крапка. Я іі беру на руки, з нею сідаю, лікарка відкриває рота, оглядає зуби і фторує. Саме фторування це секунда, щіточкою з пастою по зубиках. Перші рази дуже плакала, далі вже стало легше, хоч теж ій то не подобається. Я зрозуміла, що як буду панькатись і чекати, поки вона сама відкриє рот, сяде і потерпить, то нам зуби вилетіти можуть...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    В нас якось з фторуванням було норм, ходили в клініки з дитячими куточками, лікар обіцяв якусь іграшку якщо покаже зубки. Також перші рази сідала в крісло разом з малим. Може перебільшую, але ті перші знайомства зі стоматологами доволі важливі.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. nuska

    nuska New Member

    Доброго дня! Вчора сталася халепа. На дитячому майданчику моя мала впала та вибила собі два передніх молочних зуба. Дитині 2,5рочки. Що нам робити,може хто вже з таким стикався на форумі. Має контакти хороших дитячих стоматологів до кого можна звернутися за допомогою. Відпишіться будь ласка.
     
  5. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @nuska зверніться у клініку Маряни Мельничук або до Заблоцьких, думаю допоможуть
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, чи стикався хтось із гематомами на яснах. Сьогодні в малого побачила на ясні припухлість, тверду на дотик і з такими типу кровопідтьоками. За моїми підрахунками, це мала бути четвірка, але ікла ще не прорізались теж, а внизу взагалі тільки 3 зуба. Щось переживаю за той зубик, завтра в дорогу, ще й педіатр на дзвінки не відповідає
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @svoybox ми. Я як шалена пів ночі не спала і до педіатра бігла зранку ) то зубчик зачепив судинку. Т нормально .
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Так. В мого таке було не раз. аж чорні ті гематоми. Теж перелякалсь, але мене гугл заспокоїв)
    теж маю питання. Всі зуби мають до 3 вилізти, правда? В мого малого все так пізно. Ікла тільки в 2 лізли. Зараз 2, 5, а ті 5-ки навіть не намічаються (зазвичай зуби лізуть дуууже довго)
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Те саме мені педіатр телефоном сказав. Якщо нема температури, це взагалі не проблема
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Дівчатка, чи є тут такі, хто лікував дітям зуби в Києві в клініці Мамадентіст? Ми їдемо туди цього тижня, трохи хвилююся за обсяг роботи. В молодшого сина у неповні 2 роки 4 верхні зуби і 4 четвірки дуже зіпсовані. Ще й сьогодні зубчик розболівся і щока підпухла. Старшому робили під загальним наркозом, тепер знайшли таку альтернативу. Але дехто з родичів проти, кажуть для чого дитину мучити і стресувати. Тому вагаюся до останнього.
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2017 ---
    Зазначу, в цій клініці лікують зуби дітям під місцевою анестезією, навіть маленьким.
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Moonlight тут пів форуму лікувалось в Києві . Я двох возила і то по кілька раз . Стрес є, але я б не сказала що аж такий , що діти пам'ятають . Злата в свої 6 вже спокійно ходить у Львові до стоматолога , нема страху . Малий в 3,5 ( останній раз були в 2,5) вже теж у Львові в того ж стоматолога що і Злата сидить , в кріслі , відкриває рот і полоще водою . Хоч в Києві обоє плакали.

    Ну але все ж я притримуюсь того , що то менша шкода ніж від наркозу . І була б третя дитина з такими ж проблемами, теж би їхала
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я щось не розумію, а що у Львові не можна полікувати дітям зуби?
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Козенятко у Львові за таких маленьких діток не хочуть братись . Одразу під наркоз .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @algo багато зубів роблять за одне відвідування? По часу швидко справляються? На скільки я зрозуміла, мама присутня і тримає дитину.
    Дякую, трохи мене заспокоїли.
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я максимально за перших раз робила штук 10 Златі в 1,8 років. то десь 50-60 хв зайняло.
    останній раз малому то 2 зубчики підправляли - 25 хв
    так. або як в мами слабкі нерви то може тато. насправді то не так страшно як здається спочатку. в мене обоє навіть моментами затихали, засинали) лікар весь час віршики розказує на вушко, співає, гладить. в мене Злата найбільше боялась слюновідсмоктувача.
     
  16. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    В мене там коліжанка робила донечці, то дуже задоволена, стараються зробити помаксимуму зубчиків, працюють дуже оперативно, і мамуся тримає дитину
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В Клініці дитячої стоматології Драгомерецької ПерфектДент Кідс(у Львові) роблять молочні зубчики під анестезією. Я колись питала в них. Але бажано звісно ще раз уточнити. В них є сторіночка у Фейсбуці.
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Dominika молочні роблять всюди) питання тільки вік . Коли я шукала Златі в 1,6 років лікаря, то ніхто , абсолютно не брався за неї . А ситуація вже Була критична . Єдині Рікота мені казали до 2-х чекати і під наркоз . Нормально вже у Львові беруть діток з 3-4 років .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Певно, залежить від ситуації. Бо малому в Зазі лікували до 2 рочків (вибив передні зуби, потрібно було пломбувати). Сидів чемно на колінах, без анестезії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nuska

    nuska New Member

    Рибка! А що таке Зазі? Де таке є у Львові? Моя мала так само вибила два передні зубки,і зараз треби ними займатися,а вона не дається. Ось думаю про наркоз,про Київ або шукаю ще якусь альтернативу...