Молочна мама "на прокат"

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 5 Травень 2010.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    якщо треба - звертайтесь!)
     
  2. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    А я мала зі своєю старшою донечкою подібний досівд. В мене не було достатньо молока, а малявочка не хотіла трудитись біля циці, поки текло, то вона ковтала, а далі кричала не своїм голосом. Коли сталась аварія з тим фосфором, ми втекли в Карпати, там була молода жінка (я її і до того добре знала і була впевнена у її здоров`ї), в якої молока було ну дуже багато, от вона і запропонувала годувати мою доню. Я дуже зраділа і звичайно погодилась. При першому ж годуванні, дивлячись, що мою дитину годує чужа людина, в мене серце рвалося на шматки, аж плакати хотілось. А від другого годування мася відмовилась і від зцідженого також, ніби відчула мої переживання. Мені аж на серці легше стало.
    Скажете, що я не мудра? Може й так, але на той час я не могла взяти себе в руки, годувала мікродозами свого молока і догодовувала сумішшю. Зараз думаю, якби я не зважала на плач доні і продовжувала б давати цицю, може б вона мене розсмоктала? Адже з молодшою донечкою в нас так і вийшло.[​IMG]
     
  3. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я би нізащо не дала своїй дитині молоко іншої жінки, навіть родички. Дитина з маминим молоком все в себе всмоктує, то й навіщо давати своїй дитині чужу енергетику.
     
  4. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    для Вас краще суміш?
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

     
  6. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Забула написати, що мені моя мама давала молоко з під молочної мами. Десь місяць вона купляла молоко в тої жінці.
     
  7. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

     
  8. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    я перечитала купа літератури, консультувалася в лактологів і сама намучалась кінець-кінців, але налагодила свою лактацію!!! і наразі переконана, що кожну жінку можна "розцідити"))), звичайно крім випадків, коли мама хвора або змушена приймати ліки...
    чужа молочна мама не є провіреною на 100%, а раптом вона десь собі таємно цигарку покурила, або 100 грам випила ?...
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    А я годувала свого племінничка, у ПБ :) У сестрички були проблеми з його прикладанням, ми чекали на консультанта, і щоб сестра хоч трохи поїла-перепочила і заспокоїлася, я приклала мацьопу до своїх грудей (сестра була тільки "за!")... то так класно :) Історія довга, але сестричка годує і дуже з того тішиться, та і я разок побула молочною мамою когось, крім свого синочка :)
     
  10. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Коли мені нарешті допомогли народити мого синочка , я кілька днів лежала в реанімації.. Пологи були не просто важкі, а можна сказати що страшні, щастя що ще встигли прокесерити .. Як добре, що більшість пережитого якось вже стерлося з памяті..
    Як мені принесли малюка за кілька днів( раніше не приносили бо мені було дуже погано) він кричав від голоду.. Не знаю чим його годували до того, але я взагалі немала чим його годувати і молока не було взагалі і ліків приймала надто багато... Так в мене його і забирали голодного.. В мене просто розривалось серце. Якби я в палаті була не одна, а була б якась інша мамочка з дитинкою я б стояла на колінах і благала ту жінку погодувати моє маля...Ми були надто довго у пологовому будинку і я не втрималась, мені купили суміш і я годувала своє маля .. Якби була можливість мати молочну мамочку то ми обовязково б цим скористались.
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2010
  11. talja

    talja Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я б також! Сестра моя малу свою догодовувала коліжанки молоком, у неї було мало а у коліжанки груди розпирало, мала пила захльостуючи, і це було краще за суміші.

     
  12. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    На мою думку, потрібно перш за все думати про здоров"я своєї дитиночки, а про якусь там ревність, чи чужу енергетику варто забути і не акцентувати свою увагу. Адже дитиночка манюня потребує захисту свого організму, а грудне молоко мами це те, що треба. Ще з давніх давен люди практикували вигудовування іншою мамою свого малятка аби захистити його від різних недуг. До речі, зараз я годуюча мама і моєму синочку вже 6 міс. почали догудовувати і відповідно малюк вже менше п"є молочка. Багато просто зціджую. Так шкода, коли молочко виливаю. Тому кому потрібно, можу допомогти у ГВ вашої лялі, без корисних намірів звичайно Район мого проживання АС-2- Грінченка. Просто я також мама і розумію як хочеться, щоб твоє дитятко було здоровим не тільки сьогодні, завтра, а завжди....
     
  13. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    ну ми ж пємо коровяче, козяче і т.д. молочко.. звичайно коровячу дійку не смокчем, бо корова ногою як зарядить - мало не покажеться... зайчихи взагалі можуть покинути своїх зайченят і годувати чужих, і то постійно годують інших.. дві кицьки моєї бабці одночасно народили котят, але у одної чомусь котята не вижили (то її перші були, слабенькі мабуть), а молоко вона мала, то друга кицька дозволяла їй годувати своїх, хоча нікого більше до своїх котят не підпускала ні на крок (така мила картина була - дві кицьки, скручені напівкалачиками а посередині кошенята, які то одну посмокчуть то іншу)

    думаю, що нічого страшного немає в тому, щоб годувати чужу дитину своїм молочком.. особливо якщо маєш молоко і для своєї дитини і для чужої... хоча чи дозволила б я смоктати своїй дитинці чужі груди - не знаю, я б просила щоб зціджували і з пляшечки... люди - мабуть найдивніші створіння серед усіх створінь природи )))
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Годування тандемом

    Консультанти! Потребую вашої допомоги. Можливо не таку тему вибрала, але не знаю де ще написати. Сьогодні можливо буду годувати грудьми маленьку лялю (1,5 місяці), моїй донечці 11 місяців. Питання: моє зріле молоко можна давати такій малечі, як воно вплине на її ШКТ? І як це правильно зробити? Буду дуже вдячна за відповідь. Прошу вибачення, якщо вже ця тема десь звучала, але направду не маю часу читати...

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    коли ми лежали в лікарні, то в нас сталася перша відмова(і лактостаз), хоча малий до того на грудях просто висів і молока було багацько, але стрес - саме то. зі мною лежала жіночка теж з грудною малявкою. якось, після ще одного бурного вечора і безсонної ночі з годуваннями (я себе щипала, аби не заснути, бо малий їв дуже довго) я попросила ту жінку мого малого погодувати. без проблем. і моя дитина, яка перед тим відказалася від грудей, просто прилипла до чужої цицьки, заглядала в очі тій жінці і наївся по саме не можу.

    що я тоді подумала про того маленького зрадника, лінивця, каку-беку (я вже думала, що в нього щось не так - ну ковтати не може, чи слиз або що) і про себе, яка не може дитині дати груди тоді, коли він просить і перечитувала книжку разів так по 3 за день, поки малий грівся. так от, то годування дало мені дуже багато - я вперлася, що я тоже зможу йому дати груди, поставила перед фактом лікаря, що нам треба додому і ми таки змогли налагодити лактацію.

    тому я дуже-дуже вдячна тій жінці.

    і часто тепер, коли бачу мамочку, яка не дає дитині груди, бо ще не час і лактолог сказала догодовувати, мені хочеться прикласти дитинку до грудей - таку малесеньку, зі 500г/міс, аби вона хоч трошечки розслабилася і забулася то важення до і після годування і пляшечку і тд. але певно, мені так не можна буде, бо судячи з того, як довго заживали мої груди, то мала якусь інфекцію і чомусь підозрюю стафілокок, який занесла в пологовому компетентна лактолог. але то вже певно оффтоп