Молочна мама "на прокат"

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 5 Травень 2010.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Вже декілька раз задумувала тут розпочати цю тему.Звичайно, що всі за ГВ...і це прекрасно. Але, все ж таки, є випадки, коли мама не має змоги нагодувати цицею свою дитину ( під час прийому ліків і т.д.) і так стається, що десь поруч є тітка, подружка чи просто добра тьотя, яка має теж дитинку і має багато молочка.

    Чи дали б Ви нагодувати свою дитинку чужим молочком?? ( або й не дуже чужим), чи дали б молочко самі???

    Моя мама, коли народила мене мала дуже багато молока, тоді сціджувала ..і мала ще більше ( охріхи системи). І з неї в роддомі лежила жіночка, в якої манюня була слаюенькою, а молока в неї не було. То мама десь з місяць віддавала сціджене молочко їй. Тепере моя молочна сестричка живе в Австралії і є дуже красивою і здоровою дівчиною:)

    Такоє маю приклад, коли в одній хаті живуть дві рідних сестри, які мають дітей з різницею в пару місяців ...одна годує, інша ні ...і от ми з ними обговорювали таку можливість....

    А останнім аргументом була програма " міняю жінку", де 2 годуючі мами помінялись (ну, про аспект як вони могли лишити малих дітей то ми будемо потім говорити) , але і одна і друга прикладали чужих дітей до своїх грудей, коли ті заливались в істериках...
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я коли народила старшого синочка,він був слабенький і мало хотів їсти.А мене молоко заливало!!!!!!!!Хоча розмір грудей був майже 0.....Звідки воно бралось....поняття не мала. Так от, в палаті зі мною лежала жіночка з дівчинкою.Ця жіночка з її хоч і великими грудьми не мала молока зовсім.Одного дня бачачи як я мучусь сціджуючи молоко,вона запропонувала мені нагодувати її донечку......Для мене це було якось дивно і трошки страшно(мені тоді було 18 р)...Але я погодилась. І три дня годувала її донечку....я так до неї привязалась....що інколи вважала що вона також моя.....
    Потім жіночка хотіла приїзджати до мене з дитинкою на годування(коли нас виписали)....але мені категорично заборонили моя мама і чоловік....бо я дуже неї привязалась........але це вже зовсім інша історія.....
    Якщо б я була трошки старшою і самостійнішою в той час, я би ніколи не перестала спілкуватись з тою дитинкою...або принаймі з її мамою....Єдине ,що я знаю про ту дитинку це те що її мали назвати Тереза.Хай росте здоровенька моя "молочна донечка"!!!!!!!!
     
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я би не дала... бо маю стафілокок вже багато років. А так - звичайно! Бабця (татова мама) годувала близнят, яких їй приносили на робту. У моєї прабабці (по маминій лінії) була релактація, вона годувала свого онука, поки її дочку забрали німці у полон (бабця пробула в німеччині 4 роки). Дуже позитивно ставлюся до жінок, що годують інших діточок... і хоч це не те молочко, яке діти отримали б від власної мами, вважаю годувальницю ідеальним варіантом, коли дитина не може отримувати материнського молока.
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    От власне, що коли я мала стільки молока ( я малому до купелі по літрі в день виливала, і то я лише підціжувала, бо інакше груди робились як камені)...і ще тоді мені перший раз промайнула думка, що краще б якісь лялі допомогла....

    Свою дитину напевно було б тяжко дати годувати....все бальше напевно через емоційний стан....ревність типу....
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Свою дитину комусь годувати не знаю чи дала би. Чи годувала би ще когось сама - з радістю. Мені не шкода, а якщо би комусь допомогло то чому ні?
     
  6. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Дали би....якби дитинка плакала, бо хотіла їсти....і ревність би пропала:)
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Хм... а умови що ти виклала вище - хвороба і т.п.... що, не дала б годувати дитину цицею а годувала б сумішами? Я би свого дала.
     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Не знаю, не знаю....ця тема мені вже 3 день з голови не виходить ...і ще не раз буду вдячна Богу, форумлянкам і долі, що маю молочко....

    Але мене цікавить таке питання: а як це впливає на діток ( ну, годувальниця ж має свій імунітет, то вона його передає дитинці???)))
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    А я не можу собі уявити, як то годувати чужу дитину. Хоча звичайно, що залежить від обставин, і від віку дитини напевне.
    Мого чоловіка десь з 8 місяців до року годувала однакласниця свекрухи, возили до неї пару раз на день.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я не годувала ні однієї своєї дитини, але якби могла - годувала б і чужих.

    А Юлю мою годувала в пологовому сусідка по палаті. :)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    передає антитіла до своїх хвороб, так. І краще чужа, ніж суміш. Може б ревнувала, але давала б годувати і руки цілувала.

    Чужих теж, як буде потреба, буду годувати.

    дивилась за дитиною товаришки, хлопчик на ШВ з 9 місяців. Часом як на руки його брала, то мала таке враження, що зараз би погодувала його, як би мала чим (ГВ маю на увазі).
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

     
  13. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Я, коли була в пологовому, то дівчина, що лежала в сусідній кімнаті попросила попробувати дати мою цицю її синочку, бо у неї були проблеми з грудьми - дійшло вже аж до крові і малого груди не навчили брати (по суті проблема була в тому, що дитину спочатку сумішшю з пляшечки почали годувати). Так от, мені стало неприємно від однієї такої думки. Відразу прокинулась Юстя і мені вже треба було її годувати. Більше ця дівчина не просила мене про таке. Мабуть зрозуміла, що я не в захваті.
    Тобто якби не було такої ситуації я б може казала б що погоджусь, а так ... НЕПРИЄМНО МЕНІ БУЛО
    Т
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    І я б змогла годувати чуже малятко. І чесно, був період що молилась щоб з"явилась якась така ситуація щоб мені хтось приносив ще дитинку годувати ( молока в надлишку було і постійні лактостази і мастити, а мій Андрійко їв лише тоді коли сам вважав за потрібне), але щось таких пропозицій не було, а шкода... Мою маму колись сусідка просила годувати і її дитинку, а мама не захотіла. Чоловіка також після півроку годувала знайома його мами, але зцідженим молоком. В принципі нічого такого не бачу в тому, але, напевно, дійсно, потім ту дитинку любиш як свою. серед знайомих знаю, що є в хаті дві годуючі мами, то одна одну підстраховують-підміняють як треба десь вийти.

    А чи змогла б свою дитину дати... Напевно змогла б, бо це однозначно краще, ніж суміші. Хоча, дякую Богу що можу годувати своє малятко сама.
     
  15. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    скільки пафосу.... невже не бачите різницю між "не уявляю, залежить від обставин" і "не дам, не нагодую, хай вмирає з голоду" ?

    Молодшу я ще годую, дивлячись на неї біля грудей я не уявляю, як би годувала чужу дитину її віку, в мене така думка викликає психологічний дискомфорт. Думка про немовля такого явного дискомфорту не викликає. Дуже багато залежить від обставин.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2010
  16. Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    А я морозила зайве. І коли молоко раптово пропало, то я мала запас і готувала на ньому кашку. Наморозила на 3,5 місяця.

    Я би з радістю дала іншій дитинці, але такої поруч не було...
     
  17. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Цікава тема
    Зараз думаю, що змогла б годувати ще одне немовля. Не знаюю до якого віку, але б могла. Хоча з такою ситуацією не стикалася, тому 100% сказати не можу. Тут, мабуть, залежить і від мами тієї дитини, від причин, чому малятко не може отримати маминого молока. Якщо б була якась знайома мама, то легше було б погодитися годувати її дитину, але потім важче було б подолати ту прив"язаність до дитини, яка б точно виникла.

    Для чого такі крайнощі?
     
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

     
  19. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    Ще й як виникла б! Я досі з ніжністю згадую цю дитинку....хоча вже більше 12 років минуло.....Я навіть чітко пам"ятаю як вона виглядала і в яких повзунках була в лікарні (в рожевих з жовтою мишкою на грудках.........).
     
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Молочна мама "на прокат"

    У мене теж є молочна сестричка. Мама зцiджувала молоко i давала сусiдчинiй дитинi. Я б нагодувала чужу дитину молоком якщо мене б попросили або якась ситуацiя що дитинi треба.