Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Тим, хто у пошуках роботи, раджу молитися новену до Святого Хосемарії Ескріви
    http://www.credo-ua.org/2013/03/79958
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дізнавшись про вагітність, я придбала собі молитовник для вагітних
    [​IMG]
    І носила його разом з обмінною карткою (завдяки маленькому формату)
    Там є молитви і для майбутніх матерів, і для тих хто вже народив дитинку.
    Молитва матері, яка виношує дитину
    Молитва за майбутніх матерів
    Молитва вагітної жінки за щасливі пологи
    Молитва до Матері Божої на чудотворній іконі "Годувальниця" за ласку грудьми вигодувати немовля
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Я хотіла у вас розпитати чи хтось ходить по вівторках до церкви Св. Антонія? Мені коліжанка казала, що цей Святий теж дуже допомагає у потребах. Розкажіть, кому допоміг Св. Антоній?
     
  4. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Чому саме по вівторках? Ця церква багато чим відрізняється,там іньший обряд...там можна писати прохання,з права сидить жінка,яка допомагає правильно написати прохання перед чи після службою. Більшість моїх знайомих,саме через те,ходять. Ще є фігурка Антонія,яку всі труть....хто ногу,хто руку
    Розказують,що допомагає....але не в моєму випадку,мала велику надію,але....може то так мало статись...після цього 1 раз була і то так проходила...раніше все їздила туди,на різні служби і на різні мови,адже знаю польську,хоча живу на іньшому краю міста і не сама,якось тепер навіює спогади...ну це стосується мого випадку.
    Помолитись можна в любій церкві,головне,щоб було щиро. Придбала дуже гарні книжки і тут пишуть молитви,надіюсь на Бога.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Питаюся саме за вівторки, тому що у цей день Служби Божі саме до Антонія.
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Ходила, але то було кілька років тому.
    По вівторках в костелі дев'ятниця до Св.Антонія, а по четвергах - до Божого Милосердя.
    Згідна, що помолитись можна у будь-якій церкві, але дев'ятниці, молебні, і взагалі, часте відвідування Богослужінь - скріплює людей у вірі, заспокоює, в кінці-кінців - допомагає прийняти ту складну ситуацію, яка тривожить.
    Але аж ніяк не треба думати, що як відбудемо дев'ятницю чи потремо фігурку Святого - все в мить вирішиться...
    Ну і тут вже писали раніше, маємо пам'ятати, що молимося до Бога, святі - наші "посередники" в цій розмові, наші помічники.
    Особисто в мене вже так склалось, що молюсь до Св.Йосифа і Св.Тадея постійно. Коли шукала роботу, то промовляла дев'ятницю до Св.Хосемарії Ескріви.
    Якщо маєте духовну потребу - раджу Вам піти в костел Св.Антонія. Сповідь, Причастя і віра точно допоможуть Вам розібратись і вирішити те, що тривожить.
     
  7. Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Привіт всім! Хочу подякувати за чудесні молитви, які ви нам написали! Я сьогодні теж декілька собі переписала в щоденну колекцію)
     
  8. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Доброго дня всім! Прочитала свідчення однієї мами з Мостиськ. Її дочка була хвора. Лікарі поставили діагноз – онкозахворювання. Дитина лежала в реанімації. До її рук потрапляє книга: "Життя Ісуса Христа". Там вона знайшла молитву за недужу дитину.
    Ось ця молитва:

    Божественний Спасителю, ти воскресив мертву доньку Яіра і сина вдови. Оце я приходжу до тебе і зі сльозами тебе благаю. Найсолодший Ісусе, зціли мою хвору дитину задля твоєї любові до дітей, задля безмежних заслуг твоєї хресної смерті. Мій Спасителю, змилосердися над моєю хворою дитиною і поверни їй здоров’я. Не дай, щоб я дивилася на хворобу своєї дитини, але дай, щоб я виховала її Тобі, мій пане, на славу, а святій твоїй Церкві на користь. Але Ісусе, нехай буде не моя, але твоя свята воля. Ти обдарував мене тою дитиною і якщо Ти забажаєш, я Тобі її віддам як Авраам. Не дай мені впасти під тягарем смутку, а допоможи мені терпеливо виконувати волю щодо моєї дитини. Амінь.
    Бог почув молитву. ЇЇ дочка вилікувалася. Мамині слова: "Мені Бог послав лікаря – Молитву. Тією молитвою я поставила свою дитину на ноги."
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитви до Матері Божої Неустанної помочі
    О Мати Неустанної Помочі, з найбільшим довір’ям приходжу сьогодні до Твого Святого образу і прошу Твоєї допомоги.
    Не надіюся на свої заслуги, а ні на свої добрі вчинки, тільки на нескінченні заслуги Ісуса Христа і Твою незрівняну материнську любов.
    Ти споглядала на святі Рани Відкупителя та Його Кров, пролиту на Хресті для нашого спасіння.
    Твій Син, вмираючи, дав нам Тебе за Матір. Чи не перестанеш бути для нас Неустанною Поміччю?
    Тебе, о Мати Неустанної Помочі, через болісні Муки і смерть Твого божого Сина, через невимовні терпіння Твого Серця, всіма силами душі благаю, щоб випросила мені у твого Сина ту ласку (назвати її), яку так прагну і так дуже потребую…
    Ти знаєш, о Благословенна Мати, як наш Спаситель прагне уділяти нам благодатні ласки зі Свого відкуплення, і всі ці скарби є віддані у Твої руки, щоб нас ними обдаровувала.
    Випроси, мені, о Найласкавіша мати, в Ісусового Серця ту ласку, про яку покірно Тебе прошу, а я з радістю завжди вихвалятиму Твоє милосердя.
    Амінь

    *****
    Молитва до Матері Божої Неустанної Помочі
    О Мати Неустанної Помочі! Ти розподіляєш всілякі ласки, що Бог нам, потребуючим, дає; і зробив Тебе Господь такою могутньою, такою багатою, такою доброю для того, щоб Ти нам у нашій нужді допомагала. Ти Заступниця найнужденніших і найзанедбаніших, що шукають у Тебе захисту. Тож прийди мені на допомогу, коли Тебе про це благатиму. У Твої руки віддаю своє вічне спасіння, Тобі доручаю свою душу. Зарахуй мене до своїх найвірніших слуг, прийми мене під свою опіку, і цього мені достатньо. Якщо Ти мені допомагатимеш, нічого не боятимусь, ані своїх гріхів, бо Ти випросиш мені їхнє прощення, ані злих духів, бо Ти могутніша від пекла, ані навіть самого Судді Ісуса Христа, бо однієї Твоєї молитви достатньо, щоб Його ублагати. Боюся тільки, щоб я через своє недбальство не забував(ла) звертатися до Тебе, і через це не загинув(ла). О володарко моя, виблагай мені відпущення моїх гріхів, любові до Ісуса, допоможи мені витривати в доброму до кінця і завжди звертатися до Тебе, о Мати Неустанної Помочі!

    *****
    О Маріє, Царице неба, а наша милостива Мати, Ти з трону вічної Слави дивишся на Своїх дітей, бачиш їхні потреби. Сумніви та небезпеки, чуєш молитви і спішиш їм на допомогу.
    Сподобалося Богові і Тобі в особливий спосіб виявляти благодатні ласки тим, хто в різних потребах, духовних і матеріальних, з довір’ям та вірою прибігає під Твою Материнську опіку перед Твоїм чудотворним образом Матері Божої Неустанної Помочі.
    Улюблена Мати, стоїмо перед Тобою. Зверни до нас Своє ласкаве обличчя, прояви Свою любов, допоможи нам, Твоїм дітям, подаруй Своє Серце, бо можеш творити добро маленьким і слабим, нужденним і грішним.
    Нехай через Тебе, о Маріє, буде у нас прославлене Боже милосердя і Його ласка.
    Захорони нас перед Його справедливим гнівом, випроси у Сина Свого пробачення всіляких провин, подай нам ласку, про яку Тебе просимо…
    Дай нам побожне життя, а колись у годині смерті зійшли Свого ангела, щоб нас запровадив до неба, де разом з Тобою, о Мати Неустанної Помочі, прагнемо славити вічно Бога в Трійці єдиній.
    Амінь
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дев'ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса
    І. О, мій Ісусе, Ти сказав: "Істинно кажу вам, просіть - і дасться вам, шукайте - і знайдете, стукайте - і відчинять вам". Тож вислухай мене, Ісусе коли шукаю, стукаю і прошу про ласку...(сказати своє прохання).
    Отче наш...Богородице Діво...Слава Отцю...
    Найсвятіше Серце Ісуса - у Тобі моя надія!

    ІІ.О, мій Ісусе, Ти сказав: "Істинно кажу вам: коли будете просити в Отця будь-що в Моє ім'я - дасться вам". Тож вислухай мене, Ісусе, бо прошу в Отця задля імени Твого про ласку...(сказати своє прохання).
    Отче наш...Богородице Діво...Слава Отцю...
    Найсвятіше Серце Ісуса - у Тобі моя надія!

    ІІІ. О, мій Ісусе, Ти сказав: "Істинно кажу вам:небо і земля проминуть, але Мої слова - не минуться". Тож вислухай мене, Ісусе, бо заохочений Твоїм запевненням, прошу про ласку...(сказати своє прохання).
    Отче наш...Богородице Діво...Слава Отцю...
    Найсвятіше серце Ісуса - у Тобі моя надія!

    О, Милостиве Серце Ісуса, для Тебе неможливим є тільки одне: не мати співчуття до знедолених. Тож прояви своє милосердя до нас, бідних грішників, і зішли нам ласки, про які Тебе просимо за посередництвом страждаючого і пречистого Серця Марії - Твоєї і нашої ніжної Матері.

    Радуйся, Царице, Мати милосердя, життя наше, радосте і надіє наша, радуйся! Ми, вигнані діти Єви, осуджені на дочасні терпіння, взиваємо до Тебе з цієї долини сліз. Заступнице наша, ласкава і найлюбіша Діво Маріє, споглянь на наші терпіння й примири нас з Ісусом - блаженним плодом лона Твого!

    Святий Обручнику Йосифе, молися за нас грішних. Амінь.
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Спільна молитва за наших воїнів на Сході

    Ми часто думаємо: чому з нами відбуваються ці пригоди, за що ми отримуємо удари долі? Причини завжди є. І відповіді обов'язково даються через якийсь час.

    Аборт – це вбивство дитини. Страшний гріх, за який треба відповідати.


    Як відмолити гріх аборту?



    - Що, згідно з вченням Церкви, треба робити жінкам, які через незнання або в силу якихось інших причин робили аборти?

    - По-перше, треба читати молитви «Отче наш», до Пресвятої Богородиці і «Вірую».

    По-друге, розповісти про свій гріх на Сповіді і попросити у Бога прощення.

    По-третє, треба мінімум один раз і максимум п'ять разів прийняти Причастя за спасіння душі своєї ненародженої дитини, вимовляючи про себе такі молитовні слова: «Через заступництво Пресвятої Богородиці Діви Марії прошу тебе, Отець і Дух Святий, прости мені гріхи. Діти мої, вибачте мене. І як винагороду, Господи, прийми від мене жертву,- Причастя за спасіння душі абортованої дитини.»

    - Ви згодні з тим, що аборти стали гострою проблемою саме нашого сучасного світу, адже, ще сто років тому люди елементарно не вміли їх толком робити, боялися …

    - Ця проблема існує з дня убивства невинних немовлят в Ізраїлі та Єгипті.


    Дівчата, ніхто з нас не знає, чи робили матері тих солдатів, які зараз воюють на Сході, аборти, але ми можемо молитися, щоб Бог простив їхні гріхи, жертвувати св.Причастя за ненароджених дітей, давати відвагу матерям народжувати дітей і розповідати правду про аборт, якщо хтось потребує поради
     
    Останнє редагування модератором: 4 Серпень 2014
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва за майбутнього чоловіка

    Господи, я молю Тебе про чоловіка, який колись стане частиною мого життя. Я не знаю, хто він, але знаєш Ти, і я прошу - піклуйся про нього: про чоловіка, який справді любить Тебе більше, ніж будь-що в житті; який визначить у своєму серці для мене друге місце - адже перше належить Тобі; який живе не для себе - для Тебе.
    Поєднай мене, Боже, з чоловіком, який має мудре серце, а не лише гострий розум; який не лише любитиме мене, але й поважатиме... Який не лише пеститиме мене, але й застерігатиме, а іноді - і докорятиме, коли я буду помилятися, та з порозумінням і любов'ю наставлятиме. Який любитиме мене не за мою вроду, але за моє серце. Який зможе бути моїм найкращим другом: чи то в радості, чи у смутку; коли здорова, чи ж-то хвора; коли я на злеті, чи коли в занепаді; коли чиню вірно, чи коли роблю хибний крок - завжди. З чоловіком, який дасть мені відчути себе слабкою жінкою поруч із собою... яка, як Фенікс постає із попелу, коли йому потрібна підтримка, опора, допомога.
    Моє бажання, щоб коли ми, врешті-решт, зустрінемося, обоє могли сказати: „Великий Ти єси, Боже! Ти дав мені того, хто може зробити моє життя досконалим перед Тобою!" Я знаю, що Ти хочеш, щоб ми зустрілися у визначений Тобою час... і Ти зробиш усе найкращим і найнеймовірнішим чином у Свій час.
    Даруй, Господи, не поспішати і дочекатися свого „Твого Часу"! Прийми щиру подяку від серця, що вірить і возносить Тобі хвалу, славу і честь! Амінь.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Поділився зі мною один друг молитвою. Складав молитву святець, бо до певних слів треба дозріти духовно, але вона така чудова й глибока, що саме роздумування над словами теж стає молитвою.

    Господи! Не знаю, что мне просить у Тебя. Ты Един ведаешь, что мне потребно. Ты любишь меня паче, нежели я умею любить себя. Отче! Даждь рабу Твоему чего сам я просить не смею. Не дерзаю просить ни креста, ни утешения: только предстою пред Тобою. Сердце мое Тебе отверзто; Ты зришь нужды, которых я не знаю. Зри и сотвори по милости Твоей. Порази и исцели, низложи и подыми меня. Благоговею и безмолвствую пред Твоею Святою Волею и непостижимыми для меня Твоими судьбами. Приношу себя в жертву Тебе. Предаюсь Тебе. Нет у меня другого желания, кроме желания исполнить Волю Твою. Научи меня молиться! Сам во мне молись. Аминь.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва за друзів
    Дякую Тобі, Господи, за моїх друзів, за все те, що роблять доброго, за їх доброзичливість і радість, яку приносять.
    Допоможи мені бути як Ти, Христе, – добрим другом для інших. Навчи мене не робити іншим те, що мені не було б приємне, навчи мене думати про інших, пробачати образи, не видавати чужих таємниць, ділитись тим, що маю, дружньо і без фальші ставитись до інших. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    А хтось чув за молитви у Годину Ласк? Прочитала, що потрібно з 12.00 до 13.00 8 грудня помолитися годину і Божа Матір зробить все, про що ти її просиш
     
  17. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Я чула про таку практику молитви - моя свекруха брала участь, правда не у Львові.
    Вимоги Години Ласк

    Молитви та розважання я знайшла за цим посиланням
     
  18. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва до святої великомучениці Катерини

    О святая Катерино, діво і мученице, істинна Христова невісто! Молимо тебе через особливу благодать, якою нагородив тебе Жених твій, найсолодший Ісус. Ти посоромила спокуси мучителя мудрістю твоєю, п'ятдесят мудреців перемогла ти і, напоївши їх небесним вченням, до світла істинної віри наставила; так і нам виблагай цю Божу мудрість, щоб ми, всі спокуси пекельних мук подолавши і відкинувши світу і плоті гріхи, достойними явилися Божественної слави, і для розширення святої нашої віри сосудами достойними стали, і з тобою в небесній оселі Господа і Владику нашого Ісуса Христа, з Отцем і Святим Духом, величали і прославляли навіки віків. Амінь.

    Акафіст святій великомучениці Катерині
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Улюблене набожество Папи Франциска - Дев'ятниця до Богородиці, що розв'язує вузли
    Про які «вузли» йде мова?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2