Молитва за Україну та українців

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Лідочка, 30 Листопад 2013.

  1. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Також прошу молитви за нашу Україну, за людей які боряться за нашу свободу, за наше світле майбутнє. І нехай всіх нас оберігає Господь Бог!
     
    Останнє редагування модератором: 20 Лютий 2014
  2. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Хочу доповнити
    Сто двадцятий псалом
    Я звів очі мої вгору: звідки прийде поміч моя?
    Поміч моя - від Господа, що сотворив небо та землю.
    Не дай нозі своїй захитатися, і не задрімає той, що охороняє тебе!
    Не задрімає і не засне той, що оберігає Ізраїль.
    Господь охоронить тебе, Господь - оборона твоя праворуч тебе.
    Удень сонце не припече тебе, ані місяць уночі.
    Господь збереже тебе від усякого зла, збереже душу твою Господь.
    Господь збереже вхід твій і вихід твій віднині й довіку.
     
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу молитви за свого чоловіка Любомира.Хочу щоб повернувся живий та неушкоджений, з перемогою.
     
  4. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Дівчата, знову дуже прошу про молитву за свого брата (Андрій).
    Брат фактично втік з дому і виїхав на Київ! Ви не уявляєте, як я переживаю...
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Знову ніч наступає та знову молимось за щасливий ранок без нових жертв
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Пропоную знову розпочати молитву.
    Починаємо з 11:00
     
  7. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Дівчата, я сама не вірю, що це пишу сьогодні, але дуже-дуже прошу помоліться будь ласка, щоб брат повернувся додому живим! Нехай, ті хто стріляють по людях одумаються!
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    прошу молитви за наших львівських медиків які зараз вирушають до Києва по ранених щоб забрати на лікування.Нехай Бог їх оберігає, та щасливої дороги
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Маю в молитвеннику молитву таку, може хто не має, то моліться.
    Молитва за порятунок України​


    Господи Ісусе Христе Боже наш! Прийми від нас, недостойних слуг Твоїх, щиру молитву і, пробачивши нам гріхи наші, згадай всіх ворогів наших, які ненавидять і кривдять нас, та не покарай їх за діла їхні, але з великої Милості твоєї врозуми і наверни їх. Невірних та безбожників до християнства та благочестя прихили, а християн навчи ухилятися від зла і творити добрі вчинки. нас же всіх і Церкву Твою Святу всесильною Твоєю рукою від всіляких злих обставин милостиво звільни. Страждаючу землю українську від лютих ворогів видимих і невидимих Оберігай, і воскреси християнську Київську Русь, а від вірних слуг Твоїх, які в терпіннях і смутку день і ніч звертаються до Тебе, багатостраждальніі звернення почуй, Милостивий боже наш, та виведи з терпіння життя їхнє. Подай нам мир і тишу, любов і утвердження у вірі та швидке примирення людей Твоїх, яких Ти Чесною Своєю Кров'ю викупив. А тим хто відступився від Тебе, - прояви Себе, щоб ніхто з них не загинув, але розумом до істини прийшов іі врятувався. Щоб ми всі разом з однаковими думками та в безперестанній любові прославляли Пресвяте Ім'я Твоє, бо Ти є терпеливий і незлобивий Господи, на віки вічні. Амінь.

    Молитва за примирення ворогуючих людей перед образом "Пом'якшення злих сердець"​

    [​IMG]
    Пом'якши злі серця наші, Богородице, і відведи від нас ворожі напади, тих, хто ненавидить нас, а всяку черствість душі моєї на любов заміни. Бо коли ми на Твій Образ Дивимося, Твоїм стражданням за нас і милосердям до нас дивуємося. А коли рани Твої цілуємо, то стріл наших, які тебе ранять, жахаємося. Не дай нам, Мати Милосердна, з жорстокими серцями нашими від жорстоких сердець наших ближніх загинути. Бо ти є направду злих сердець пом'якшення.

    Прошу модераторів закріпити ці молитви у топі теми, а також 90 Псалом.
     
  10. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Помолимось за всіх загиблих. Боже, прийми їх до себе. Вічна пам'ять героям...
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    прошу про молитву за хлопця сестри (Роман), який сьогодні виїхав до Києва. За благополучну дорогу та перебування там.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    І заспокоює, і змушує плакати, і дає надію...
    http://www.youtube.com/watch?v=KklKxdg-CCM
     
  13. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Я хочу закликати всіх помолитись за наших героїв, які загинули

    Спасителю людського роду, Господи Ісусе Христе, Ти витерпів стасті і вмер на хресті, нашого ради спасіння. До аду зійшов, Відкупителю людського роду, з гробу воскрес і вознісся на небо, щоб бути нашим посередником перед Отцем небесним, Суддею живих і спочилих. Умилосердися, Господи, над душами усопших наших героїв України, що у вірі звершили своє земне життя в надії воскресіння і життя вічного. Прийми їх до Свого небесного Царства, де нема болю, смутку і зітхання, де сяє світло Твого обличчя, де ангельські хори славлять Твою велич по віки віків. Амінь.
    Вічна пам'ять!!! Спочивайте в мирі!!!Низький уклін...
     
  14. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Давайте попросимо в Бога щоб проснулась совість і сумління у всіх тих винних у загибелі людей і в усіх наших політиків, особливо в президента ( може вони ще не знають, що це??!!!!), Бо не має гіршого життя і ніхто не знайде собі спокою, коли болить душа і гризе совість,
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2014
  15. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дівчата помоліться разом зі мною за мого чоловіка, який сьогодні поїхав на Київ. Нехай Бог його оберігає, щоб він живий-здоровий повернувся до дому!
     
  16. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дякую за молитву! Тільки що приїхав, живий, трохи пом"ятий, в сажі, постарівший.
     
  17. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Помоліться за чоловіка моєї коліжанки, Богдан, який на Майдані. Рвався весь час, а вчора поїхав, бо сам медик. Лишив дома двох маленьких діток. Хай неушкодженим повернеться додому. Дякую.
     
  18. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дякую! Дуже дякую!..
    З братом усе добре, повернувся додому...
     
  19. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Давайте помолимось за всіх Героїв Майдану. Особливо за Небесну Сотню і постраждалих. А також за наших братів і сестер зі сходу України щоб дав їм Бог мудрості та прозріння!
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дівчата, відновлюємо молитву кожних 15 хв. Починаємо з 17.30
    Молитви у першому пості.