Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

1. Nadya L

Nadya L Well-Known Member

Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список вагітних росте!

«У людей це неможливо, у Бога все можливо» (Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй: "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш." І видужала її донька від тієї години.» Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства

Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх

Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Nadya L

Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список вагітних росте!

«А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй: "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш." І видужала її донька від тієї години.» Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!

Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх

Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Alinochka

Alinochka Member

Доброго вечора! Прошу перенести мене у список вагітних! Щиро дякую усім за молитви, продовжую молитись разом з вами.

• Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Nadya L

Дякуємо милосердному Богу за вагітність Аліни (@Alinochka)!

Ісусе, на Тебе уповаємо!

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Яська Березнева

Яська Березнева Well-Known Member

Щиро дякую всім за молитви і прошу вилучити Марію зі списку вагітних - 15 хвилин тому народився чудовий хлопчик)

• Подобається Подобається x 5
  6. Zolotse

Zolotse Well-Known Member

Додайте, мене, будь ласка, в список вагітних Юлія.

• Подобається Подобається x 4