Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. Virner

    Virner Well-Known Member

    Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список список вагітних росте!

    Дякуємо милосердному Богу за вагітність Ліліани (@METAMORFOZA)!

    «У людей це неможливо, у Бога все можливо»(Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй:
    "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш. І видужала її донька від тієї години.»Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства



    [​IMG]
    Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх




    Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    якщо не помиляюсь то народили
    @Olenya @Avanturistka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і
    здається також має малятко...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  5. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    актуально
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Flamenko

    Flamenko Member

    Я повідомляла що ми народились! Ще раз всім дякую!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    А я забулась повідомити. У нас народилась донечка 5 міс тому:girl_in_love:
    Всім дякую та бажаю всім вам пузатого щастя!:girl_smile: Завагітніти - гарно виносити і в термін народити здорових лялюсь!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Мене заберіть, сьогодні приїхали з пологового додому. У нас народилася ДОНЕЧКА:girl_in_love::d25:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 4
  9. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Додайте мене будь ласка до списку за щасливу вагітність, сяняНЯНЯ ( Оксана). Дуже дякую!!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Olenya

    Olenya Active Member

    Мене заберіть
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Ми вже народились
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Virner

    Virner Well-Known Member

    Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список список вагітних росте!

    Дякуємо милосердному Богу за народження діток наших форумлянок! а також за щасливу вагітність Оксани (@сяняНЯНЯ)!

    «У людей це неможливо, у Бога все можливо»(Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй:
    "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш. І видужала її донька від тієї години.»Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства



    [​IMG]
    Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх



    Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Мене, наче, нема в списках. Поки не плануємо. Всі, за чию щасливу вагітність я просила, вже благополучно народили. А мою сестру, будь ласка, заберіть зі списку тих, хто бажає завагітніти, бо щось виглядає так, що її бажання змінилися. Дякую Вам, @Virner за ведення такої важливої теми!

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Прошу забрати зі списку Ольгу, вжe народила маля. Та додати до нього коліжанку Уляну, нeхай Бог іі бeрeжe з дитятком
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Virner мою сестру заберіть із списку. Дякую всім за молитву. Молюсь із вами далі за усіх потребуюючих.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Virner

    Virner Well-Known Member

    Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список список вагітних росте!

    «У людей це неможливо, у Бога все можливо»(Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй:
    "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш. І видужала її донька від тієї години.»Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства



    [​IMG]
    Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх



    Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    знайому мою Євгенію заберіть з вагітних, народився хлопчик , дякувати Богу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Прошу додати мене до списку щоб завагітніти, Ольга ( два роки не могла завагітніти, зробили ЕКО - вагітність була але не розвивалась, зараз знову лікуємся і плануємо дитинку). Буду дуже вдячна за молитви, і також буду молитися з вами
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Додайте, будь ласка, мене в список плануючих. Дуже прошу в Бога, щоб цього разу все получилося і щоб я спокійно зустріла і виносила малятко.
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 6