Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Як каже мій коханий: "Найбільший твій недолік - це "ти все береш до голови"" і я з ним згідна дуже за все переживаю...а від того часто голова болить(((( але я не можу виправити цей недолік на жаль..((
     
  2. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я лінива, прямолінійна. Вже давно мрію піти на якісь курси дипломатії.Може хтось щось про таке чув;? До речі (йду в оффтоп напевно), не смійтесь, але я дивлюсь серіал" Величний вік.Роксолана" і просто вражаюсь їхній дипломатичності, трішки допомагає)) І ще в мене деколи буває нездорове почуття гумору у невідповідних ситуаціях. Напр. в неділю були з коханим в церкві ( в Латинській Катедрі) Там зараз понаставляли берез, я сіла на своє звичне місце, якраз під ту березу. Відразу навіть не зрозуміла, у чому справа, потім мені смішно стало, що сиджу в церкві під березою, і пішло, поїхало, почала себе уявляти підберезовиком. Згадала, що в церкві не бажано сміятись і заспокоїлась.Але соромно потім було самій перед собою.

    ---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    Ми, жінки, взагалі набагато емоційніші від чоловіків. В мене теж такий " грішок" є. Останнім часом намагаюсь уявити, що відпускаю ситуацію, помолитись і набагато легше на душі стає. Можливо, і Вам щось таке допоможе;)
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    в мене та ж саме, переживаю через будь-яку дрібницю! без причини на мене нападає паніка!
    Ще одним із найбільших - дуже сильно довіряю людям, хоч знаю що не варто, але...швидко закохуюсь, а потім страждаю...і ще не вмію бачити хорошого в житті. ну але з цим я вже починаю боротись і досить успішно! Я дуже наївна людина. яка живе в прекрасній казці, яка дуже даллека від реальності!
     
  4. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я теж колись така була, але зрозуміла з віком, що не варто, тим тільки руйнуєш свою нервову систему, а її клітини не відновлюються. Як радила вище дописувачка, треба навчитися відпускати ситуацію, яку не можеш змінити. Бо міняти треба не ситуацію, а своє ставлення до неї. Ну і звичайно молитва допомагає. Часто згадую рядки з послання ап. Павла "Якщо бог за нас, то хто тоді проти нас?"
    Ну а своїм недоліком я вважаю невміння правильно організувати свій час. Буває, одного дня байдикую-відпочиваю, а наступного починаю поспіхом робити гору запланованих справ)) Може до старості навчуся.:girl_haha:
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я злопамятна, але добро також памятаю.я скорпіон правдивий. трохи криклива. але чоловік тепер розуміє що інколи потрібно просто промовчати або звести це все на жарт(вдячна йому за це)
    зате я цілеспрямована
     
  6. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я надто сентиментальна, нетерпелива....
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Ой, от і я маю схожі проблеми. Все беру до голови. Мале-велике, чорне-біле. Швидко відходжу, але за той час із чоловіком посварюсь, і дитя дістане, і домашні надуються. ЯК ТО НЕ БРАТИ ВСЕ ДО ГОЛОВИ ? А ще жахливо реагую на критику щодо себе, терпіти цього не можу. Навіть на дуже незначну і делікатну. А так хочеться як у тій рекламі заспокійливого засобу, всі бігають по хаті, шумлять, галдять, а мама на дивані спокійнісінько з усмішкою оглядає телепередачі.....:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я все тримаю у собі. Іноді аж хочеться аби хтось просто зачепив і виговоритися. Але я всерівно розмовлятиму "про погоду". Хтось скаже що то не недолік. Але от біда цього недоліка у його глибокій приватності. І руйнує він зсередини.
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А от ви уже про це сказали. І не посоромились чи щось таке. Тобто можете. Можливо треба трохи більше часу чи вдалого співрозмовника/слухача. То має значення. Я от з мамою своєю не можу знайти спільної мови, бо вона що не скажу (а я теж давнезно виросла) мене критикує, порад 1000000, варіантів, а як результат я у всьому винна. Просто приклад, може то теж так, треба знайти с ким говорити.
     
  10. Miralissa

    Miralissa New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А в мене велика гордитя. Це мені так заважає. А ще, чоловік каже, що це сімейне, я можу не так зрозуміти або недочути і перефразувати по-своєму. Тоді виходить не зовсім правдива історія.
     
  11. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    а важко приймаю рішення і важко наважуюсь на щось, (купити, поїхати, зробити). Це дратує мого чоловіка, бо я не завжди одразу кажу якесь своє рішення.
     
  12. LUSINDA

    LUSINDA New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Поганий самоконтроль, іноді впадаю у таку паніку, що й годі себе зупинити...тільки згодом починаю розуміти,що усе могло б бути набагато простіше,без зайвих емоцій.
     
  13. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    інколи можу бути занадто відвертою розповідаючи про своє життя, а потім про це жалію, бо не потрібно, навіть, найближчим коліжанкам знати якихось речей!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    і в мене теж саме:) через що в мене дуже часто дуже великі проблеми.
    Ну і ще з одним своїм не доліком я стикнулась недавно - я дуже сильно переживаю, а що про мене думають люди, чи не будуть сміятись якщо я зроблю якусь помилку. І це дійсно дуже сильно заважає. я лише з одиницями можу відкритись і бути сама собою. Завжди хочу бути ідеально, правильною...
     
  15. Scrap

    Scrap New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Привіт, дівчата!
    В мене тих недоліків.....як почну перераховувати...і гіпервідповідальність, якщо щось не так...картаю себе аж капець як, і вибуховий характер, і треба все під контролем тримати, а якщо не встигаю (виконувати всі голочки поставлені для себе) дуже нервую
     
  16. Kydriawka

    Kydriawka Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    1. Лінтяйка :girl_cray:
    2. Забагато сиджу в інтернеті, бо лінтяйка
    3. Жму на себе гроші
    4. Ніяк не можу позбутись тих клятих 5 кг, бо лінтяйка
    5. Завжди хочу спати,бо лінтяйка
    6. Коли сама вдома, то не готую їсти. і чого? бо ЛІНТЯЙКА.
    7. Не втираю в голову всякі олійки від випадіння волосся, бо лінтяйка..

    Можна писати ше більше, але мені лінь :girl_devil:
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Якось вважала себе реалісткою.
    З часом починаю зауважувати (і близькі помічають), що я стаю пессимісткою...
    Я не вірю, що у ситуації 50/50 нам пощастить, не вірю, що щось просто минеться, не вірю, що десь мені фартане... Кожну ситуацію, з позиції її вирішення, я розглядаю у призмі найгіршого варіанту і не інакше. Щоб бути готовою до найгіршого.
    Звичайно, не просто так все вийшло. Маю багато невтішного досвіду.
    В тому є і плюс. Коли дійсно те, чого ми хотіли, таки відбувається, я щиро дивуюся і відкрито радію.
    Але ота моя зневіра мене трохи турбує. Не хочу бути "гримзою".
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    а мене часом аж трафляє від себе через те, що я просто ненавиджу фотографуватись:girl_cray:!!
    ні, ну якщо там на якійсь забаві просять всіх стати до спільної знимки, чи на якомусьтам весіллі мене часом фотограф десь підловить - я до того абсолютно спокійно ставлюсь, але щоб я сама виявила ініціативу наприклад, піти в парк, пофотографуватись, для мене оті секунди коли обєктив прицілюється на мене такі напряжні...
    а щоб я сама взяла фотік і фотографувала - то просто щось неймовірне.
    і найгірше що від того страждають мої рідні - в малечі обмаль фото, спільних наших з чоловіком теж практично нема. мені сумно від того що час так шалено мчить, а я навіть не хочу зберегти мить на фото:sad:
    і нічого з собою не можу зробити
     
  19. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Вам потрібно намікнути чоловіку, щоб він на річницю або на день народження, подарував вам фотосесію. Тоді ви точно не відкараскаєтесь, отримаєте красиві фото, та куча задоволення:girl_wink:

    ---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний в 00:24 ----------

    О я замітила, що я живу деколи за принципом: нащо робити це сьогодні, коли можна це зробити завтра :girl_cool: Хоч і настроюю себе, що зроблю це сьогодні, але на жаль в більшості випадків все таки роблю завтра))) Проте з меншим терміном на виконання я завжди встигаю і виконую якісно роботу. Але протягом періоду та робота висить надімною каменем, і нічого з цим не пороблю.
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    та мала кілька фотосесій, і все ніби ок вийшло...
    але от не люблю того і все.