Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. nata1

    nata1 Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Лінива, хоча інколи здорова лінь - добре,
    Пунктуальна.
    Не люблю чекати.
    Вимоглива до себе і інших....

    Ще люблю поспати
     
  2. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Мої основні недоліки - швидко починаю справу і не доводжу до кінця, відкладаю до останнього праву, а потім в гонках доробляю (правда трохи від того кайфую, як я скоро справляюсь:girl_wink:), лінива, прямолінійна, пунктуальна...
    До речі по психології - визнання своїх недоліки і написання їх - це перший крок до самовдосконалення...:girl_devil: --- :girl_angel:
     
  3. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Лінива - особливо коли потрібно зробити щось для себе.. В мене чередуються припадки бурноі діяльності, коли можу за день вагон роботи переробити, із днями повної ліні, коли не можу себе змусити помити посуд навіть)))
    Непунктуальна - часто спізнююся:)
    Частенько не доводжу справу до кінця:sad:
     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Вразлива і сентиментальна, занадто обережна, лінива.
    Дратівлива, не люблю чекати. Занадто вимоглива до інших, чоловіка взагалі спочатку капітально "діставала" за дурниці, але потім трохи втишилася.
    Ненавиджу щось робити, коли бачу, як інші собі внаглу відпочивають.
    І це ще не все..
     
  5. Kvitochka Lesya

    Kvitochka Lesya New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    а мені завжди бракує часу на себе я починаю розуміти , що це дуже великий недолік . бо я завжди витрачаю багато часу на роботу на чоловіка на дитину,а собі уваги не приділяю і ще я дуже часто ображаюсь а сказати не можу то все тримаю в собі . важко розповісти про всі свої недоліки бо себе зі сторони не видно
     
  6. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Сентиментальна і вразлива, дуже беру все близько до серця.
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Дуже люблю довго спати. Та певно б цілий день спала, якби не будили.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Не викладаюсь на повну. Знаю, що багато речей могла б зробити краще в житті, а не роблю.
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    О, як же мені заважає мій недолік - я ДУЖЕ часто чимось незадоволена! Кажуть треба радіти дрібницям, просто тому, що настав ще один день...А от я так не можу...Завжди хочу більшого.... Я розумію, що за одне життя різними дорогами не підеш, але нічого не можу з собою зробити. От і дістається моїм близьким. Бідні, мусять терпіти мою критику і моє незадоволення:)
     
  10. Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А в мене "шапка командирська",так каже мій чоловік..люблю командувати всіма і все контролювати...
    не люблю квітів і вазонів,і вони (напевне знаючи про це) завжди чахнуть...
    не люблю зиму і все,що з нею пов"язане
    зранку,як і більшість з вас зла і недобра,поки не вип"ю кави..
    всюди має бути ідеальний порядок,і все має мати своє місце..
    занадто пунктуальна..
    дуже брезглива,боюся всякої зарази(коліжанка-лікар ...передалося й мені) і дуже дратівлива...
     
  11. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    починаю, задумую, але можу не довести до кінця...
    неакуратна(дуже люблю чистоту, але чисто у мене не означає складено по своїх місцях) і через це часто не можу знайти потрібні речі, через що нервую, втрачаю час, а інколи і кошти, бо приходиться купляти нову річ, або через те, що незнаю де лежить дисконтна картка не можу скористатися знижкою
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я фігію, зайшла в тему щоб написати, що я ЛІНИВА, перед тим задала в пошук свій нік і знайшла свій допис, за більше ніж 2 роки н-і-ч-о-г-о не змінилось! :girl_cray:
    добре, що нового нічого не додалось ггг ага, і пункнуальність трохи порушилась...хм
     
  13. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    kvVItKA
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Критикую себе в тому, що:
    1) дуже нетерпелива (вже не знаю як з цим боротись);
    2) занадто емоційна (правда, останнім часом все-таки пробую стримуватись);
    3) прямолінійна (звісно, в деяких випадках це корисно, але з іншого боку, можу зробити боляче близьким та рідним);
    4) деколи така лінива що жах!! (буває так: інколи цілий день щось роблю, творю і т.д., а інколи цілий день можу бути без діла).

    А настрій, то окрема тема :girl_cray:
     
  15. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    О лінощі, деколи так тяжко переборювати.А ще я занадто емоційна, швидше як каже чоловік і батьки взривна,хоча стараюсь іноді рахувати до 10 - не виходить:girl_cray:
    І ще маю завжди багато планів і задумів, хочу все і одразу, а коли щось почну робити, то годі закінити,швидко втрачаю інтерес.:girl_curtsey:
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Вчора чоловік дуже чітко озвучив мій найбільший недолік- я всі вчинки роблю на емоціях, не хватає мені терпіння порахувати до 10,заспокоїтись, а тоді щось сказати/зробити...від того нерідко роблю боляче рідним
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Ну в мене теж присутня така риса, я занадто люблю все говорити те що думаю, але деколи треба і стримуватись. Але я вважаю що ліпше все сказати в очі ніж обговорювати поза спиною.
    Емоційна...
    Буваю дуже чимось незадоволена, ображаюсь....
     
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А в мене такий собу недолік: я не вмію відмовляти, коли мене просять :sad: То ж на минулій роботі доводилося працювати і за себе і за інших :sad: Тепер, правда, нарешті зрозуміла звідки ноги ростуть в цього недоліка, тож вчуся казати "ні"
     
  19. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я- занадто емоційна, спочатку натворю- наговорю!!! а потім жалкую від щирого серця і гризу себе. Людина настрою, що зробиш! Ще я люблю поспати... ДУЖЕ... Можу з просоння справи повідкласти а потім шкода ,що раніше не прокинулась (сова). От, поки що- так....
     
  20. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Іноді хочу сама незнаю чого :) (як і всі дівчата, мабуть)
    Беру собі до голови всякі дрібниці і потім їх довго обдумую, і ще й в дипресію можу впасти через то))) (хоча сама не люблю таких людей, і завжди говорю шоб не думали про всяку фігню, а краще обговорили проблему)
    Вважаю ще своїм недоліком - постійне бажання щось міняти, дуже швидко мені все надоїдає.. Від їжі, до місця проживання :)