Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    в мене також таке!
    зрештою в різних ситуаціях це може бути навіть як позитивна сторона медалі!
    а ще я дуже вперта як сказала так і має бути! чоловік також буває інколи впертим то ми тоді довго виясняємо стосунки хто
    "правіший" :girl_mad: навіть в незначніших життєвих ситуаціях!


    а в мене такого не дочекаєшся! він як попросиш то все допоможе але самостійно щось робити то хіба зварить мені макаронів!
     
  2. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Лінь - це основна наша біда. Я вже цілий тиждень не пилососила, все відкладаю на завтра. Мій каже, що в хаті скоро треба буде ходити з лопатою. щоб сміття розгрібати.
    І ще замітила що останнім часом багато кричу, вже стараюсь якось по менше а ле не виходить
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Про впертість - мені чоловік на днях сказав, що у нього таке враження, наче одружився з віслюком...
     
  4. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    і зі мною те саме! терпіти не можу повільних людей і їхнє вічне "Зараз!":girl_devil: Свого Б/Ф вбила б за це.
    Страшно не люблю, коли про щось домовляюся, а потім всі плани йдуть коту під хвіст (звісно, якщо винна не я))
    Терпіти не можу тупості в тому її прояві, що коли на 100000 всіх можливих показників знаю, що права, що саме по-моєму буде краще, бо так логіка каже, інтуїця підтримує, зрешто бо так то має бути, а мені намагаються довести протилежне, та ще й з виглядом спвічуття, мовляв що з блондинки взяти:girl_cray:
    і зовсім погана риса, яка дісно заважає мені жити: можу розпланувати гроші ідеально, а потім ... під гаслом "я заслужила відпочинок" спустити всі за 1 вечір...:rus::cry:
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я дуже часто нервуюсь. в принципі розізлити мене досить важко, але є елементарні речі,які виводять одразу і надовго.
    а ше я не можу втриматись перед купівлею енної книжки,срібла, парфумів, білизни, взуття і сумок. і головна проблема в тім, що я купую дорогі речі. не надто часто, але по грошах відчутно(
     
  6. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    як знайомо... :biggrin:
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А в мене останнім часом виліз ще один дуже паскудний недолік- нервозність. То шось старшне зі мною діється. Я нервуюсь по причині і без і то майже цілісінький день. Нє, ну то не означає, що я на всіх кидаюсь, начастіше це все глибоко в душі і воно так мучить...:no:
     
  8. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А мій недолік в тому, що я дуже багато думаю... і думаю..., переживаю постійно за щось... над усім задумуюсь, навіть над дрібничками...
     
  9. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    і я така...останній мій період безперестанного думання закінчився безсонням і депресією..тепер я тимчасово не думаю :biggrin:
    я просто не можу дозволити життю йти своїм ходом. мені постійно треба все контролювати, планувати, знати, що буде попереду... це безглуздо, я знаю. тому й борюсь сама з собою потихеньку.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    ото і я така була. І страшенно нервувалась, якщо щось йшло не по плану. Але скажу, що треба мати золоту серединку, бо все не проконтролюєш і пустити життя на самотік теж не є добре.
     
  11. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    і в мене він виліз, і незалазить, ско... на, назад, поки ми продовжуємо жити зі свекорами... Я стала така недобра, навіть зла місцями.... Я така не була, чесно... То мене такою обставини роблять, але обставини складаються так, що я мушу бути зла, бо інакше побачу одного дня, що перед носом висять чиїсь ноги, а хтось зручно вмостився на голові. ВПЕРШЕ В ЖИТТІ моя дипломатичність не помагає... Тому я така зла... Я така зла!!!!:girl_devil::girl_devil::girl_devil:
     
  12. bibizyanka

    bibizyanka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я думала, що одна я така злюка, а всі добрі - приємно знати, що ти не один ((( :girl_impossible:
     
  13. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Зараз і негайно, все й одразу - то теж мої "девізи". Мене прсто бісить відповіді "може, колись", "давай потім/завтра" і т.д.

    То ми колеги! Якщо щось проходить повз мене - катастрофа. Змінюються плани - просто капець хорошому настрою. Зараз вже трохи легше. Але все рівно, це мій недолік.

    Неврозність теж мене мучає останнім часом. Чи то вагітність так впливає, чи те, що я далеко від свого звичного кола: батьків, друзів, свого міста...:girl_sad:

    А ще я стала дуже ревнивою... Це так отруює стосунки :girl_cray:
     
  14. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Хороше питання:)
    Найбільше мені шкодить підвищена ємоційність, та гіпервідповідальність. І ще я дуже вимоглива - і до себе, і до оточоючих.
     
  15. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    підписуюся під кожним словом. Колись чоловік казав мені, що я ангелик, а тепер мовчить. А саме гірше для мене, що перспективи жити окремо для нас поки недосяжні:sad::sad::sad:
     
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я за собою останнім часом помітила недолік, який мене дуже злить - лінь. І тепер не знаю як то так зробити щоб того позбутись .І ще так само як і дівчата вище хочу все і відразу.Нетерпляча дуже є))
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    це треба якось придумати лікувати, вже сил немаю з лінню боротись...а який я сонько, моя б воля я б цілодобово спала...а ще надзвичайно неорганізована і невпевнена в собі...для когось можу все, а для себе...ножки підкошуються...боюсь приймати самостійні рішення, щоб щось вирішити я по 150 разів всі нюанси мушу переглянути...це вже якась манія...
    а також я страшенно ревнива...
     
  18. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я дуже люблю побурчати на чоловіка, колись йому подобалося (раз сказав що зі мною не заскучаєш), але вже мовчить, напевно надоїло...Буваю лінивою, нетерплячою, строгою, люблю щоб було все по-моєму, і ще ... треба з тим щось робити, бо страшно стає як починаю читити, те що сама написала про себе.
     
  19. Lyakerka

    Lyakerka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я сова, не люблю зранку вставати. Зранку мене ліпше не чіпати і розумних питань не задавати, поки не вип"ю кави)
    А ще я люблю почати щось робити, читати якусь книжку, щось почати вчити і не довести справу до кінця. Не вичтачає мене надовго.
     
  20. kozhuk

    kozhuk New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я теж можу недочитати, якщо вже не цікаво. А ще люблю читати кілька книжок одночасно. І взагалі люблю хапатися за кілька справ одночасно, одномоментно. Відчуваю при цьому якесь позитивне нервове збудження. Хоча, звісно, якість якоїсь із справ може при цьому й постраждати. І ще дуже важко переношу самотність.