Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем левиця, 8 Червень 2009.

  1. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    а мій татко мене найбільше з усіх підтримує у рукоділлі:girl_dance: трохи сестра і мама:) а от чоловік можна сказати - взагалі ні:girl_sad:
    так би хотілось,щоб він посидів з малечею (крім того,що я на кухні господарюю), а я б повишивала чи ще шось покрутила,повирізала...Та мушу лише обмежуватись інколи нічним вишиванням або в той момент,коли доня спить...
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Їдемо ми після Даркового гуртка додому, а я попросила Романа, аби ще заїхати до рукодільного, бо там мали бути знижки на папір. Дарко не знав, куди саме їдемо, то почав розпитувати "куди ми".
    я: в магазин.
    Дарко: який?
    Роман: той, де ми живемо. тобто не ми, мама там живе. :girl_crazy:
    Дарко: аааа, в Michael's. :boredom:

    Як я сміялася з того. :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Зробила я кілька листівочок. Хотіла мамі похвалитись і послухати критику. Послухала :sad: Не те, щоб я потребувала похвали, але принаймні хоч найменшого зацікавлення тим, чим цікавлюсь я. Принаймі якби моя дитина до мене з таким підійшла, то я б приділила їй увагу. А мені було сказано, що вона того не розуміє і в неї купа роботи. І отак. Знов чуть не плачу. І так все життя. Мама ніколи не цікавилась ні моїм особистим, ні моїми захопленнями. Чи просто боїться показати, що не байдужа і підкреслює свою байдужість. Чи дійсно їй байдуже чим я живу... Ех
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Не розстроюйся, Мар'янко! І моя мама така ж:girl_sad: Певно у неї трошки інші цінності, може через характер, може через виховання, її власне дитинство(( Сили і час, приділені улюбленому заняттю, вважаються марно потраченими(( Я вже навіть не хвалюсь:girl_sad: Але знаю, що наші мами нас все-одно люблять, по-своєму:girl_yes2:
     
  5. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    моя мама каже так само слово в слово, тому що вважає, що я від неї вимагаю конструктивної критики тому, щоб не було непорозумінь, коли я їй щось показую, то одразу сама коментую "подивися, якої дивовижної краси квіточку я вишила/намалювала!!!" або пояснюю, що це я таке натворила, що в тому вийшло супер, а що не дуже..

    так що тепер і мама задоволена, що випадково мене не образила, і я собі тішуся, що поділилася з нею своїм захопленням))
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Погоджуюсь з Хомкою.. так.. рідні не розуміють, але певно в них на те є свої причини) зате мої роботи подобаються іншим і це служить великою наснагою для творчих знесень... десь так...
    пс.от подумала тіки но... треба буде створити собі книгу похвал он-лайн, і перечитувати її коли рідні критикують)) самомотивація рулить)))!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Моїй мамі подобається моє рукоділля, особливо після вишитої для неї гольнички (тішилась, що на роботі всі охали над нею :)). Але не завжди розуміє дизайни, які подобаються мені. А от чоловік у рукоділлі майже не підтримує((. Його коронна фраза: "хочеш вишивати - вишивай фани до церкви" :). Або свариться, що в мене стільки незавершених вишивок, а я ще за щось берусь. Тому його думкою щодо своїх робіт цікавлюсь рідко((.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    У мене з батьками така цікава ситуація.
    Романові батьки не шкодують компліментів за листівки, зробили чудовий подарунок, аби я собі матеріялів докупила, питали, що ще докупити у Львові для мене...
    А мої ніби кажуть, що гарно, але якось то так холодно кажуть. Ну, але я стараюся на тому дуже не зосереджуватися.
    Як то кажуть, кінь має велику голову, най думає. :xaxa:
     
  9. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    а мій чоловік здається не погано до вишивки ставиться, тільки каже "ще б вона прибутковою була, а то вишиваєш і даруєш або складаєш...." і нудить світом коли я всі вільні гроші на нитки тканину витрачаю.....
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Ромалювала я сьогодні ангелика для листівки, і прийшла в гості до мене сестра. Побачила мої роботи і сказала мені, - іди лічися!

    Так мені було образливо, що не можу. І то в присутності мого тата, її чоловіка і мого похресника. Он якби вона щось таке зробила, то все було б чудово, а моє так треба принизити. Щось мене то так зачіпило. :girl_sad:
     
  11. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    не звертати уваги... в кожного свої захоплення і свої думки - мо їй теж так хочеться, а ручкам не вдається от і коробить. найчастіше критика йде коли або заздрісно або людина абсолютно не коректна...
    вихована скаже - ну, так, цікаво...(оригінально, веселенько....підставити потрібне), а подобається їй чи ні - притримає при собі... бо розуміє, що то ручна праця і певно майстер би не покзував, якби сам роботу гарною не вважав.

    на мене люди пальчиком коло голівки крутять, бо вяжу теплі речі псові!:girl_impossible::girl_haha: а мені що до того, вяжу гарно і дехто каже, що круть!,
    а вяжу бо песя мерзне дуже... мені її шкода і вязання рятує від мігрені...
    так-що критику не чути. працювати для себе коханих:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...


    думаю, що це саме вона.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    А може, заздрісна також?
    Ти направду не звертай уваги, бо то вже не вперше. І те, що вона мамі підтакує та маму грає щодо тебе, повинно теж тобі показати, що вона зовсім не думає, що говорить. І щось навіть не старається позитивно мислити.
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Оооо, як мені це знайомо Марусю.
    В мене таке поняття в батьків, що будь-яке вишиття окрім вишиття сорочки є марною тратою грошей і часу.
    Тому прямим текстом мама може прийти і сказати до малого "Ооо, дивись твоя мама бавиться"-тобто займається дурницями. Чесно ніби я вже і звикла, але часом дуууже образливо. Часом здається, що я будучи в декреті повинна займатись лише домашніми справами і тим паче не тратити на такі дурниці грошей. Я розумію, якби я з домашніми справами не справлялась, чи пів чоловікової зарплати тратила на рукоділля. Але то ж не так. Все встигаю і грошей трачу по мінімуму на найнеохідніше і ніколи не купляю, лиш би купити. Якби не чоловік то навіть не знаю що би я робила, бо він мене дуже підтримує.
     
  15. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Прочитала про "критику" що рідні люди кажуть і сумно якось стало... Я вам скажу що і моя мама відноситься до занять рукодільних м"яко кажучи - негативно, вона любить вишивку, всілякі рукодільні дрібнички зроблені іншими, але щоб похвалити мене - то ні. Але останнім часом все змінилось - раніше коробки, папір і все решта компактно поскладене для скрапу - вона вважала безладом і марнуванням часу, і все мені робила зауваження що я займаюсь не тим. Та все змінилось одного дня, коли одна з її співробітниць почула від маминої пождружки (яка обожнює рукоділля), що я займаюсь листівками - і та замовила - після того як мою маму розхвалили на роботі, що в неї така дитина і робить такі чудові роботи - то вона вже сама всім вихваляється моїми роботами і каже то всім без винятку :xaxa:. Не знаю чому так, але часто так і трапляється - що визнання приходить не від рідних/близьких, а від зовсім незнайомих людей, шкода.. адже насамперед очікуєш підтримки від найрідніших...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    то вже ніби вирок якийсь...поки хтось чужий не похвалить то рідні не побачать тої краси. в мене така сама ситуація.хоч і маю не дуже багато закінчених робіт, а з оформлених то взагалі тільки одна, але шаленої підтримки зі сторони рідних не бачу. хоча не так...вони її не демонструють. але я знаю що вона є))) я ідеалістка)) якраз вчора питала мужа чи йому взагалі подобається моє вишивання...відповідь прогнозована: та нормально. сказав що сподобалась тільки одна робота (якраз та що оформлена і подарована). натякнув що було б добре якби в машині була якась подушка порядна))якраз шукаю гарний взір, але то ще треба на розгляд пана шофера надати))
    от тато мій завжди мене підтримував в рукоділлі. і коли бували перерви у вишивці то підганяв...а щодо готування то взагалі. все що я готувала з*їдалось тут же. він ще й чоловікові моєму казав: їж і хвали, бо на другий раз не приготує нічого)) одного разу готувала торт і замість 0,5 чайної ложки лимонної кислоти всипала в крем 1,5 пачки. хотіла викинути, але тато героїчно з*їв величезний шмат і казав що добре. потім я таки відібрала і викинула той жах))) дуже мені бракує його підтримки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    йдемо нині з подругою, питаю: а чого ти мене не вітаєш? (сьогодні ж Варвари) на що у відповідь чую: ти ж мене з днем футболу не вітаєш! Я ж футбол дивлюся.

    Мені прямо мову відняло, виявляється дивитись футбол по телевізору, з пивком і цигаркою в зубах, то є велике хобі, яке вимагає вітати з днем футболу. Ну ще б людина займалась спортом (зараз чи в минулому) то я б ще зрозуміла таке вітання, а тут прям слів немає.
    Я й так від тутешнього оточення постійно чую "дурна, що ти там вишиваєш, кидай то і давай пішли у кабак, заходь на коньяк-віскарь":girl_devil: Так наче в тому, що я вишиваю є щось неприроднє, те, чого треба приховувати і соромитись. :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    обчаровательно:girl_devil:
    хобі.
    Почитую про мам. Що можу сказати, моя мама навчила мене всього, вишивати, в"язати, бісерувати, любити ручну працю. А от чоловік невизнає нічого крім вишитих сорочок. Так що "прибири свій вязальний парк" чую від нього, і всі речі що я йому звязала він не носить, бо то кустарщина. :sad:
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Так отож...
    Вчора з самого ранку літала по хаті, прибирала, готувала, думаю от зараз малий піде гуляти, а чоловік займеться своїми справами, а я спокійно сяду і почну вишивати сорочку..Це ж, викроїти, все розрахувати, спробувати на ширину взір ну одним словом ви в курсі...ще й муза якраз прийшла, бо давно не було, нетерплячка одним словом. І тут тільки сіла, рахую...чую "а може б я щось поїв", а зараз Ростик приїде...а чим пригощати будемо?..Кажу, не чіпай мене зараз, дуже зайнята, щойно снідали ж...
    Чую що я вже щось нервую і рахую якусь фігню.. кажу давай з"їж те що готове, а на обід мясо печеться.."аааа, я того не хоооочу, давай хай то м"ясо скоріше печеться..."
    Та бляха муха! Дайте мені спокій.. В результаті посварились страшенно:girl_emo:
    Так образливо, що я весь час комусь потрібна для задоволення їх потреб і комфорту...наговорила я звичайно капець як багато зайвого.. В результаті- "а чого ти не сказала, що зайнята? Я б сам щось взяв..Я всього лиш захотів їсти.." От і чую себе дурою, нечутливою, накричала на людину за те, що вона захотіла їсти в невідповідний момент((( А те що я казала, не чіпай...то може мені приснилось. Ну не можу я по-графіку займатись творчістю. Чому, як наш тато працюють і пишуть нову пісню, то всі на ципочках ходять і не дай боже щось навіть мугикнути, щоб не відлякати натхнення..Та ясно, він за це гроші дістає..а я то таке, вишивки, вязання, біжутерія- хєрньою, вибачте маюсь.
    Всьо- муза пішла гуляти, сорочки його вишиті скрутила в жмут і запхала подальше, не хочеться вже нічого...
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Моє захоплення ручною роботою не розуміють...

    Про критику.....Мене не критикують (навіть мама, хай би спробувала:)). Навпаки, чоловік зі мною свариться....коли я НЕ вишиваю. Все каже, Ліда ти чого сидиш. бери щось вишивай, в тебе ж є що вишивати, де твої завершені роботи? Короче таких копнів мені дає, що мені аж соромно. От зараз в мене такі вишивальні дні....ніц би не робила тільки вишивала:)
    Хочу вже все позакінчувати і замовити ще декілька наборів, пригледіла один міні для мами на День матері, ще всякі. Ще би сорочками всіх обшити....Я рада, що моїм близьким подобається моє захоплення і дуже хочеться для них багато-багато всього навишивати.
    Я би й листівочки хотіла ще робити, але зараз трохи на все грошей не вистачає....
    Мені би ще одну добу, ще пару рук і очей і було б класно....