Модні підсумки року, що минає

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Virginia, 26 Грудень 2011.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Mansikat ти мене надихнула і собі пописати
    1. Стиль року - дуже смарт кежуал, настільки смарт, що інколи вже й не кежуал.
    2. Найвдаліша покупка року - дві нічні сорочки, дуже гарні, і навіть трохи утилітарні. Завжди жаліла собі на таке грошей, максимум піжама, але росту. Ще не покупки, а подарунки, але всі вдалі: сумка Майкл Корс, дві пари балеток Гуччі, і футболка для бігу Turbat (український виробник), в якій чоловік сказав що не знає як має відпустити бігати.
    3. Найневдаліша покупка року - щось не пам'ятаю, повернула, напевно.
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - інтернет шопінг - наше все.
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - зволожуючий крем Mary Kay.
    6. Аромат року - Ейфорія і Ультрафіолет.
    7. Бренд року - Son De Flor - дуже все класне, але непомірно дороге.
    8. Модна мрія на наступний рік - скласти докупи гардероб. Не в класичному сенсі "все до всього", а щоб до кожного мого настрою в мене було ВОНО. А, і зимові кросівки для бігу.

    Дякую @Mansikat @Akina @Rona за неймовірну кількість "еврик". @labisqwee - за погляд з іншого світу (не питайте), дуже корисно!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я ж пропустила минулий рік! Згадую, що не мала натхнення писати... @Orman дякую, що нагадала!
    Отож,
    1.Стиль року. Нарешті це сталось! Коли ти йдеш в магазин чи вирішуєш, що тобі щось треба з речей і ти точно знаєш колір, фасон, тканину і так далі. А ще з більш-менш впорядкованим гардеробом знизилась гостра потреба щось з ним зробити, щось купити. Це не найголовніше в житті, точно :) І в тебе є твої очі, дуже промовисті, гг.
    2. Найвдаліша покупка року. Мої-мої Adidas Superstar! Сірі, як туманний альбіон, з ніжної замші... Підходять під усьо.
    3. Найневдаліша покупка року. Сумую, що не вдалось здійснити багато задумок, та нічого, колись позбирається.
    4. Улюблене місце шопінгу. Мені то дуже залежить, що саме шукаю. Я ж мисливець, має бути, і потрібна річ, і за класною ціною, гг.
    5. Косметичний засіб, що справив найкраще враження. Тут в темці вичитала про косметику Zillya, їх крем Azazello чиста магія за дуже приємні гроші :) .
    6. Аромат року. Плакаю за Тигриком Кензо, який висох... Щось я цього року не парфумо-маньяк.
    7. Бренд року. Цього року в мене покупок дуже мало, спала гострота, тому і конкретного бренду немає, всі різні.
    8. Модна мрія на 2019. Хочу пальто і капелюх. І помаду MAC.

    Хочу подякувати моїм дорогеньким @Orman @Akina @labisqwee обіймаю міцно! Ви - Чудо із чудес!
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Такс, ви змовилися чи що? Всі сюди прийшли, тегаєте і тегаєте :) Тепер і мені мус писати :girl_crazy:
    :kisss:вам за натхнення в 2018-му
    1.Стиль року. Трикотажний :girl_haha:(вагітнзміннорзмірний). Тепер мене трохи нудить від трикотажних суконь і майок (та суконь-майок :) ) і дуже хочеться чогось "нерозтяжимого" :girl_crazy:
    2. Найвдаліша покупка року. Може й не найпрактичніша річ, та дуже настроєва - літня темно синя максі-спідниця на запах. Я все літо кайфувала від того, як грає нею вітер, як вона шурхотить при ходьбі і як я вся така пливууу (не мала моря - то організувала собі спідницю-вітрило :connie_pull-pigtail)
    3. Найневдаліша покупка року. Можна сказати, що майже не було - на диво навіть білизна годувальна ,куплена в інтернет-магазині без примірки, сіла ідеально. Практично всі "прольти" вдалося відпродати-прилаштувати :girl_smile:
    4. Улюблене місце шопінгу. Здебільшго інтернет, лінива я цього року була до ходіння по магазинах.
    5. Косметичний засіб, що справив найкраще враження. Хвойниі екстракти для ванн - рятувалася від спеки, набряків, заспокювала нерви, кайфувала і нюхала "ялинки" :girl_haha: увесь 3 триместр вагітнсті.
    6. Аромат року. "212" Carolina Herrera. Але в новому році треба точно пошукати щось новеньке
    7. Бренд року. В минулому році я стартувала з 48-го розміру, потім був 50-й, закінчувався рік вже зі звичним 46-м розміром одягу. Тому покупка чи пошив вартісних речей точно була не на часі, в 2018-му мені й Gepur був цілком собі ок брендом:) (маю тепер 2 нові спідниці - олівець і вже згадана вище максі-спіднця на запах та льняну сукню)
    8. Модна мрія на 2019. Хочу пошити на замовлення (так щоб сиділо ідеально) сорочку, парочку спідниць і сукню (а краще дві :girl_haha:). А ще давно треба мені гарну шкіряну косуху (ну а раптом зорі таки зійдуться :girl_smile:)
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  4. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Як вже і так тут пишу "на Великдень", то так тому й бути.

    1. Стиль року.
    Півроку той, що завжди, - мій; навіть - мій, як ніколи досі. Півроку - експерименти з незвіданими фасонами, максі і абсолютно нова територія одягу на двох.
    2. Найвдаліша покупка року. Фіолетова спідниця Rick Owens до самої підлоги (у неї ще таке життя попереду!..) і фіолетова "вагітна" спідниця noppies до самої підлоги (вже просто рідна, як частина тіла). Одна за соромносказатискільки, друга - копійчана, а геніальні по-своєму обидві.
    3. Найневдаліша покупка року. Зазвичай ця категорія порожня (дєвочька созрєла до знання, що їй точно потрібно), але цього року почесну медаль дістають скінні-джинси H&M mama. Підозрювала, що під етикеткою maternity wear насущні потреби жінок легко експлуатувати, але не підозрювала, що настільки.
    4. Улюблене місце шопінгу. Вінтажна крамничка, де ніколи не відомо, що (і чи!) знайдеться. Десь так працює кокаїн :D
    5. Косметичний засіб, що справив найкраще враження. Трояндова олія Aesop.
    6. Аромат року. Tabac Blond Caron (бо закінчився), Mure et Musc L'Artisan - якесь повернення до першоджерел і першовідкриттів.
    7. Бренд року. COS - нарешті, хоч і ненадовго, у нас із ним співпали попит і пропозиція. І стільки мені в нім прекрасного.
    8. Модна мрія на 2019. Нарешті пошити ту лавандову куртку-авіатор на зиму. І знову одягати свої непристойно облягаючі сукенки. А більше і ніц: нового не треба, все є, а мрії - зовсім не про одяг.

    Дякую, @Orman і @Rona, що прикрашали мій модний рік в інстаграмі, і за теплі слова, і за цю смішну, але цікаву вправу! Люблю.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2