Модні підсумки року, що минає

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Virginia, 26 Грудень 2011.

  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року - casual
    2. Найвдаліша покупка року - моя весільна сукня
    3. Найневдаліша покупка року - розстроююсь, коли замовлений одяг не підходить по розміру і, на жаль, такі випадки цього року були
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - нет, КК
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - демакіяжний засіб L'Oreal
    6. Аромат року - Valentino "Rock n Rose"
    [​IMG]
    7. Бренд року - Tommy Hilfiger, Bershka
    8. Модна мрія на наступний рік - лижі (+супутні товари):)
     
  2. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року - кежуал і офіційно-діловий деколи на роботі ;)
    2. Найвдаліша покупка року - майже все взуття і сумки, привезені мужом, хутряна безрукавка, годинник томмі хілфігер.
    [​IMG][​IMG]
    3. Найневдаліша покупка року - речі, куплені через нет, які не підійшли по розміру, але вже знайшли своїх нових власників :)
    4. Улюблене місце шопінгу - інтернет, торг. центри в Польщі і в Румунії.
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - шампунь з кропивою Herbosophy, демакіяж Avene, туш Lancome Hypnose
    [​IMG]
    6. Аромат року - Giorgio Armani - Aqua di Gioa
    7. Бренд року - Mango, Nero Giardini
    8. Можна мрія на наступний рік - взуття з шипами, гарну(!) шкіряну курточку, яку вже шукаю пару років
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року-як і минулоріч кежуал

    2. Найвдаліша покупка року
    Є дві вдалих модних подіі. Перша-це знайомство з Ксенією Сербін і пошиття в неї сукні на свій юбілей та хутряної безрукавки.
    Друга- знайомство з браслетиками Pandora. і тепер я маю файну забавку-збирання намистинок.
    А по секрету скажу,що найголовніша річ зараз в процессі пошиття і буде на початку наступного року-це шубка з перламутрової норки

    3. Найневдаліша покупка року особливих нема. так деякі речі замовлені чере нет виявились дещо гіршої якості, але як без того, коли багато кпуєш в неті
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) таки інтернет

    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження

    Estee Lauder Idealist
    [​IMG]

    а також косметика Natura Siberica
    [​IMG]

    6. Аромат року
    [​IMG]

    7. Бренд року немає

    8. Модна мрія на наступний рік От вже в пошуках супер гарної дорогої торби в пісочному кольорі і таких же чобіт
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року кежуел, спортивний (зрідка романтичний чи діловий)
    2. Найвдаліша покупка року важко сказати, бо вдалих було багато, що запамятолося найбільше - кльовий піджак для коханого Top Secret зі знижкою 80%, і піджачок Mohito для мене (недорогий, а виглядає на мільйон), пуховик хороший надибала (попередні розчарували дуже)... ще джинси Mohito (не памятаю щоб якись низ так гарно на мені лежав)
    3. Найневдаліша покупка року лосіни Zara... мого розміру на мені не лежали, бабщилися, а на розмір менші лягли шикарно, зато потім трохи потріскали по швах
    ну і певно ще серія Lancome Hydra Zen
    [​IMG]
    придбала з тої серії очищуючий гель, тонік і крем... не можу сказати, що дуже погані засоби, але абсолютно не виправдали сподівань
    4. Улюблене місце шопінгу торгові центри Польщі і Франції, трохи інет
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження
    тональна основа Інглот
    [​IMG] в тій ціновій категорії - найкраще, що я пробувала.. найкраще тим, як адаптується до кольору шкіри, його взагалі невидно (правда якщо шкіра сухувата, ефект може бути не той)
    6. Аромат року навіть не знаю, певно цей
    [​IMG]
    7. Бренд року Mohito
    8. Модна мрія на наступний рік мати можливість шопінгувати хоча б так, як цього року:) ну і систематизувати нарешті гардероб, щоб знати чого точно потребую і більше не було покупок випадкових речей
     
  5. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    не забуваєм і про ці, не менш цікаві, підсумки року:girl_flag_of_truce:
    отже, мої модні підсумки 2013:
    1. Стиль року - casual, намагаючись поєднати з "офісним"
    2. Найвдаліша покупка року - таки лижі + всі-всі решта необхідні атрибути лижника. тепер я повністю обмундирована і вже по трохи хочеться змін;)
    3. Найневдаліша покупка року - речі з H&M, після не дуже вдалої якості та відповідності розмірів речей перестала любити цей бренд
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - ТЦ в інших країнах
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - ТМ L'Оreal (добра якість за адекватну вартість)
    6. Аромат року - перепробувала багато різних, жодного з них не хочеться придбавати знову, зараз ношу Elizabeth Arden 5th Avenue (сама б теж їх не купила, але це подарунок, який впринципі сподобався, тому довикористовую і буду шукати свій-свій аромат)
    7. Бренд року - Mohito, Mango
    8. Модна мрія на наступний рік - якраз вчора так собі подумала, що вже доросла до норкової шубки:), навіть навізуалізувала дизайн, який б хотіла мати, але думаю, ще на наступний рік ця мрія не реалізується
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року
    Smart Casual, Класика...
    2. Найвдаліша покупка року
    весільне плаття:girl_dance: закохалась у нього, жаль, що лише раз можна одягнути:)
    3. Найневдаліша покупка року
    переважно все було вдалим, але пару разів пролетіла з розміром у речах з інтернет-магазину. І ще плаття яке купувала в магазині, ніби сподобалось, а потім ні разу не одягнула, бо змінила думку:)
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок)
    люблю інтернет магазини, звичайні магазини. Якщо річ хороша і мені подобається то можу її і на ринку купити, не маю до того пересторог, хоча це буває рідко. Переважно в магазинах.
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження
    Вже багато років - міцелярка Біодерма і мінеральна основа The All Natural Face, Lucy Minerals, яку я навіть на весілля собі сама наносила і вона мене не підвела.
    6. Аромат року
    Chanel Chance edt, Burberry London, Dior Forever and Ever, Coco Mademoiselle edp
    7. Бренд року
    Bershka, Zara, Terranova, Кіра Пластініна (платтячко на випускний:)
    8. Модна мрія на наступний рік
    Мрію про красиву норкову шубку:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2013
  7. Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1.Стиль року - класичний на роботі, Casual на вихідні.
    2. Найвдаліша покупка року - перстень з діамантам (подарунок на 30-річчя), комплект сумка і туфлі від Antonio Biaggi, лижний костюм
    3 Найневдаліша покупка року - декілька речей з інтернет-магазинів, не задоволена якістю тканин.
    4.Улюблене місце шопінгу - КК, магазин взуття welfare
    5.Косметичний засіб, який справив найкраще враження - відкрила для себе цього року косметику по догляду Apivita, з декоративної косметики люблю - PUPA.
    6.Аромат року - однозначно Givenchy Ange Ou Demon Le Secret
    7. Бренд року - не можу сказати, що комусь віддала особливу перервагу.
    8.Модна мрія на наступний рік - дуже хочу голубу норкову шубу до коліна, але це напевно мрія не на найближчий рік
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1.Стиль року - кежлкежл)

    2. Найвдаліша покупка року -багато...набагто більше ніж невдалих) а це вже прогрес
    3 Найневдаліша покупка року - навіть не моя, а чоловіка:)-бомбезні чоботи Pollini,з високою халявою, але без замка, а я нажаль,зі своїхм підйомом просто в них не пролажу... абідно.
    А і ще шкіряні рукавички Furla,купляла їх до пальто з рукавов 3/4, а вони всерівно виявились трішки короткуватими, а так як я в принципіне ношу рукавиці, то вони так і лежать безхозно.

    4.Улюблене місце шопінгу - Якщо говорити в загальному-то звичайно вразив Мілан з його шикарними галереями....алеце скоріше для душі. А так то найбльше покупок було в інет-маг. Mango, та двох магазинчиках у Львові. Взуття і торби куплялись в австрійсько-італійських аутлетах

    5.Косметичний засіб, який справив найкраще враження - відкриття року-корейська косметика

    6.Аромат року - останнім часом в фаворі Armani Code Luna, а ще Jean Paul Gaultier Classique,надзвичайний аромат

    7. Бренд року - Furla, подобається за співвідношення фасон/ціна/якість

    8.Модна мрія на наступний рік -Нема. Всі шопоголічні бажання на сьогодні повністю задовльнила...
    Але як без мрії жити?))) ...буду мріяти про велику білу машину, і щоб там була цифєрка "5" та літерка" Q":girl_curtsey:


    __________________
     
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року
    Smart Casual і вопше, я ще в пошуку власного стилю, шось си видумуваю, видумуваю...
    2. Найвдаліша покупка року: 100% вовняна спідничка МaxMara, влюбльон
    3. Найневдаліша покупка року: хм... мабуть купу біжутерії, купленої спонтанно, "штоби купіть, а нє штоби насить"
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) Mango, укр.стоки
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження :) кунжутна олія з 40 травами, шкіра мені буле неймовірно вдячна, ну і психіка теж))
    6. Аромат року Тигрик Кензо
    7. Бренд року - - -
    8. Модна мрія на наступний рік: оприділитись нарешті зі стилем
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року - повсякденно-романтичний
    2. Найвдаліша покупка року - Чорне шифонове плаття з НМ, в якому верх зроблений як сорочка, ну і крутезна червона шкіряна спідниця, я балдію він себе в ній:girl_blush2: (потім зроблю фото)
    3. Найневдаліша покупка року - купила на аліекспрес рукавички, в яких можна користуватись сенсорним телефоном... прийшла ОДНА рукавиця:connie_pull-pigtail
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - інтернет, різні ринки. "Найнеулюблене" місце - КК
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - бальзам для губ EOS
    [​IMG]
    6. Аромат року -
    [​IMG]
    7. Бренд року - HM і турецький одяг на ринках:girl_crazy:
    8. Модна мрія на наступний рік - продовжую хотіти шубу, чекаю знижку на таку спідничку і доросла до iphone :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року - спортивний, кежуел, а деколи і треш)))
    2. Найвдаліша покупка року - чобітки зимові, noname, але викликають багато приэмно-модних емоцій
    3. Найневдаліша покупка року - лосіни, які виявились геть гіршої якості ніж я очікувала
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - інтернет
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - міцелярка і флюїд Ля рош позе Толеран
    6. Аромат року - Версаче оцей
    [​IMG]
    7. Бренд року - Некст)))
    8. Модна мрія на наступний рік - просто стати моднішою) нарядів не хочу, хочу найперше мати куди їх одягати)))

    і ще введу один пункт підсумків
    Модна подія року - дорослА до дублянки (ггг, майже 10 років мене переконували, що вона мені треба)
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року - перехожу на жіночний кежуал
    2. Найвдаліша покупка року - осіння курточка Top Secret
    3. Найневдаліша покупка року - не має)))
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - Кінг Кросс
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - закріплювач для лаку
    6. Аромат року - Шанс рожевий
    7. Бренд року - Top Sekret
    8. Модна мрія на наступний рік - закрити свій гардероб і пошити фіолетовий клатч. Ну і так- я теж доросла до айфону:girl_haha:.
    9. Модна подія року - я знову почала носити годинник(років з десять як не носила)
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Модні підсумки року, що минає

    1. Стиль року - кажись намацала свій стиль, як його назвати не знаю, але щось середнє між мейнстрімним хіпстерством і буденним стилем мами в декреті))
    2. Найвдаліша покупка року - нарешті знайшла пальто, яке хочеться носити і класичні жовті Тімберленди - ніколи не думала що в такому "чоловічому" взутті нога може виглядати тендітно. Ну і так, вони зручні))
    3. Найневдаліша покупка року - кілька кофтинок з якогось одеського сайту - дещо суттєво відрізнялось на вигляд, дещо не вгадала з розміром, а загалом якість речей жахлива, більше не поведусь на відносну дешевизну
    4. Улюблене місце шопінгу - люблю стоки, там часом такі кумедні речі знайти можна)) ну і інтернет
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - рідкий крем для рук, не зважаючи на дешевизну - реально класний
    6. Аромат року - цього року щось знову перестала насолоджуватись ароматами, певно ще не знайшла свого
    7. Бренд року - хай буде Тімберленд, всіх інших все одно не згадаю))
    8. Модна мрія на наступний рік - таки скомпонувати збалансований гардероб, знайти свій аромат, навчитись носити годинник і хочу прикольний рюкзак)) ну і, не знаю як щодо айфону, але доросла до смартфону, буду фігачити ліфтолуки і постити їх в соцмережах))
    9. Модна подія року - почала носити сонячні окуляри, хоч це мені і незвично і часто забуваю. Зрозуміла що капелюхи - це моє)) зрозуміла якого типу зимова шапка мені личитиме, тепер головне таку знайти))
     
  15. 1. Стиль року - smart casual.
    2. Найвдаліша покупка року - багато покупок, всі вдалі, щось виділити тяжко.
    3. Найневдаліша покупка року - не має.
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - Кінг Кросс, магазин Glamur
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - зрозуміла, що найкраще враження справляють лише косметичні процедури в косметолога разом з професійною косметикою
    6. Аромат року - Si від Armani
    7. Бренд року - мультибрендовість
    8. Модна мрія на наступний рік - бути гармонійною
    9. Модна подія року - Я стала СТИЛІСТОМ!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Пора підбити модні підсумки, заодно порівняти зі старими :)
    1. Стиль року.
    Пошук власного завершився. Тепер я чітко знаю, що хочу. Лиш трошки змінилось моє життя цього року))) чому я невимовно рада :) в першу чергу тому, що не мушу носити дурацький офісний одяг, який за останній рік встигла зненавидіти (нам ввели дресс-код) а так, бачу себе в суміші бохо і кежуалу, дуже комфортного і розтелепаного з однієї сторони і жіночно-сексуального з іншої :) отакі 2 напрямки буду вибудовувати в гардеробі. Що вже почала, в принципі.
    2. Найвдаліша покупка року.
    Свою найвдалішу покупку 2013-го думаю продати ))) для мене вона завдання своє виконала, може послужить ще комусь, себе бачу вже в інших речах. А найвдаліша покупка цього року: пошила спідничку-пачку з фатину! Мрія збулась :)
    3. Найневдаліша покупка року.
    З біжутерією буду прощатись (ревізію зроблено), з тією, що не вписується в мій стиль, не пасує мені до хвіґури. А цього року - чорна сумка. Вона ніби й зручна, лиш цей чорний колір... Гнітить.
    4. Улюблене місце шопінгу.
    Стоки, лиш там можу знайти речі підходящого стилю. І ціна мене влаштовує.
    5. Косметичний засіб, що справив найкраще враження.
    Помада-олівець Inglot. Цей червоно-рожевий матовий колір... Я влюбльон!
    6. Аромат року.
    Так і залишається Тигрик Кензо, люблю його нііжно.
    7. Бренд року.
    Scotch&Soda, M&S.
    8. Модна мрія на наступний рік.
    Доукомлектувати гардероб. Список складено, залишилось діло за малим - знайти :) купити прикраси, які хочу, то треба буде творити з ювеліром.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. veronka

    veronka зла друзя

    Пора підбити модні підсумки, заодно порівняти зі старими :)
    1. Стиль року.
    Ніц не змінилось: суміш кежуалу і класики, ну а внаслідок шаленого неконтрольованого ритму життя - все з легким нальотом бомжевастості)) не але мені так +- комфортного. Знаю чого прагну, але поки відкладаю це на колись, не на часі
    2. Найвдаліша покупка року.
    Власне, покупок було всього дві :) але, то воно: Мега-класна сукня Asos винного кольору (єдине, що треба готуватися до виходу в ній - за тиждень-павтора посилено попрацювати над талією)))
    3. Найневдаліша покупка року.
    Планшет для Маргош, всьо, я молчю....
    4. Улюблене місце шопінгу.
    Стоки, нет.
    5. Косметичний засіб, що справив найкраще враження.
    Німа, щось я себе геть не балую!) зате лишається улюблений блиск від Ланком
    6. Аромат року.
    Бандит, Чорнила Лалік, Кабошар і Прада Ветивер.
    7. Бренд року.
    Asos, H&M.
    8. Модна мрія на наступний рік.
    Багато довгих суконь до підлоги))) і повне оновлення "спіднього" гардеробу))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    1. Стиль року - спортивний, молодіжно - повсякденний.
    2. Найвдаліша покупка - важко виділити
    3. Найневдаліша покупка - флісовий костюм замовлений через інтернет і чорне плаття з аліекспрес
    4. Улюблене місце шопінгу - стоки, знайшла там багато якісного одягу.
    5. Косметичний засіб - гелева підводка від Лореаль, вона супер і туш від Оріфлейм 5 в 1
    6. Аромат року - ще не знайшла ідеального для себе аромату
    7. Бренд року - Marks&Spencer, Zara
    8. Модна мрія - хочу шубку, і гель лаки

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Вирішила таки написати, за традицією і аби вести хронологію, цікаво читати сьогодні що було три роки тому :)
    1. Стиль року. Експериментальний)))) моя внутрішня дитинка в 2016-му бавилась лашками як лиш могла :) і що цікаво, комфорт і жіночність, те, що я так хотіла поєднати минулого року і намагалась втілити бохо-елементами, добре забезпечує еклектика :) отим і маю намір зайнятись.
    2. Найвдаліша покупка року. Аж нарешті останні мої покупки були вдалими всі, від сумочки і до нижньої білизни. Як то добре точно знати яке треба. Трирічна епопея спіднички-годе триває і тепер я маю купу купезну варіантів з чим можна носити. І знаю чого вона така мені проблемна була.
    3. Найневдаліша покупка року. Зі збільшенням бюсту внаслідок ГВ з нижньою білизною було дуже важко. А ще в нашій країні з тим такий клопіт...
    4. Улюблене місце шопінгу. Та я люблю сам процес, тому місце взагалі значення не має.
    5. Косметичний засіб, що справив найкраще враження. Handmade засоби by Natalie Belousova. Особливо денний крем. Суперовий.
    6. Аромат року. Моє дитятко не сприймає парфуми, тому ми хіба ефірками бавимось. Лаванда.
    7. Бренд року. Не можу якийсь особливо виділити.
    8. Модна мрія на 2017. Купити речі по списку :) красиві і якісні.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 6
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Захотілось цього року собі структурувати
    1. Стиль року - утилітарний, буду реалісткою, не зважаючи на деяку роботу і просування в напрямку до гардеробу мрії, в більшості випадків одяг обирався з потреби годувати/щоб було тепло/щоб в слінгу нічого нікому не тиснуло/щоб не шкода було, коли дитина запацькає мене за столом і т.п. Проте в шафі дещо з'явилось, а саме:
    2. Найвдаліша покупка року - шкіряна косуха титаново-сірого кольору, це була моя мрія на протязі багатьох років.
    3. Найневдаліша покупка року - загалом визнаю, що інтернет-шопінг для мене здебільшого невдалий, і цього року була жменя таких речей, мабуть варто припинити це робити.
    +Найнесподіваніша покупка - літня сукня в стилі бохо, щоправда потребує ще доповнення аксесуарами.
    4. Улюблене місце шопінгу (магазин, бутік, ринок) - улюбленого немає, бо загалом не люблю шопінг, постійних "точок" теж не маю, але зрозуміла, що хочу знайти.
    5. Косметичний засіб, який справив найкраще враження - цей рік вдалий на косметичні знахідки, які хочеться повторити, перше місце віддам крему Dr. Hauschka Rosen Tagescrem. З декоративної косметики нарешті знайшла нюдовий лак ідеального відтінку, Maybelline.
    6. Аромат року - не надто кохалась в ароматах, рідко хотілось щось носити.
    7. Бренд року - Uniqlo (за якість матеріалів)
    8. Модна мрія на наступний рік - конкретні пункти списку, спробувати пошити дещо з цих речей. Не купувати зайвого, притримуватися оптимальної ефективної кількості. Загалом - досягти такого вмісту шафи, щоб все це разом щоденно "працювало" і мені подобалось. Відійти від своїх інерційних стилістичних звичок, які мене вже очевидно не прикрашають.
    Окрім цього, я цьогоріч як ніколи відчула, що поставила оновлення і позбавлення від старого на потік, мені легше вдавалось реалістично оцінити роль, потрібність і стан речі, а також прицільно купувати обдумані позиції зі списку.





    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1