Мода сезону весна-літо

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем natorella, 27 Січень 2010.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    І ще шматочок :)
    62.jpg 63.jpg 64.jpg 65.jpg 66.jpg 71.jpg 72.jpg 73.jpg 74.jpg 75.jpg 76.jpg 81.jpg 82.jpg 83.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Я в неті таке надибала.
    Реальні, ніби, образи...
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну і ще колажі з інтернету про макіяж. Я особисто тішуся що ті намальовані брови і контурінг вже відходять на зміну їм - натуральні брови і хайлайтер. А ще особисто мені цікаво побачити як наші вулиці інтерпретують оті голубі і інші яскраві тіні :girl_crazy:
    1-34.jpg 4-23.jpg 2-28.jpg
    spring_2017_couture_beauty_trends_makeup_hairstyles_au_naturel_makeup.jpg spring_2017_couture_beauty_trends_makeup_hairstyles_vibrant_colorful_eyeshadow.jpg spring_summer_2017_makeup_trends_blue_eyeshadow_fashionisers1.jpg spring_summer_2017_makeup_trends_eighties_beauty_blush_draping_fashionisers1.jpg spring_summer_2017_makeup_trends_frosted_eyeshadows_fashionisers.jpg spring_summer_2017_makeup_trends_red_lips_fashionisers1.jpg spring_summer_2017_makeup_trends_subtle_smokey_eye_makeup_fashionisers1.jpg

    І страшенно боюся прозорих спідниць на вулицях (знаючи що іноді наші дівчата не мають стримання і в їх інтерпретації це виглядатиме трохи менш вишукано як на подіумі) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мені от здається, що зараз такі тенденції, що кожен може обрати щось собі до душі і бути "в тренді". Тобто мода стала більш лояльна до різноманіття смаків. І локально, і в загальному, я маю на увазі. Раніше, я пригадую, модний ринок був більш агресивний в нав'язуванні. Останнє, що пригадую - марлеві спідниці років шість тому. Всі як з інкубатора))) І я теж повелася й купила. А от років сто(ну ладно-пісят) тому, коли я вчилась в старших класах, були модні куртки типу Аляска. Як не маєш такої , все - ти "ніщєброд"))) А тепер все якось більш делікатно подається...
    Тобто прозорих? Зовсім?
    Мені останньо дуже симпатичні напів ажурні спіднички. Але в більш хуліганських образах, а не гламурних.
    Ось таке:girl_claping:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то не такі, як ви показуєте. Там десь в Акінених фото є. Отже, що про ці прозорі спідниця казали Маестро-Акіна: під них треба дуже скромний макіяж, волосся простеньке у хвостик, взуття яке спортивне -- тоді буде в тренді і не пошло, а не кучері, каблуки, бойова розкраска
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2017 ---
    52.jpg 51.jpg ото воно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ще дуже хочу нажити собі на літо білу сорочку до джинсів. Але все ніяк не знайду. Або занадто офісна, або занадто овер-сайз.
    [​IMG]
    Не знаю чи то в тенденціях, але мене надихає.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Перш за все ще фігуру і доцільність для певних обставин (ну і частково вік) бажано врахувати :girl_wink:
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А про взуття що скажете?
    Такі грубі підошви давно носять...
    Саме ця модель виглядає акуратно, не грубо, зручно і універсально
    image.jpg image.jpg
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Носять, ще поки носять.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Akina а якщо такі ж, але чорні матові?
     
  11. evita

    evita Active Member

    Дуже гарні і універсальні я б сказала
     
  12. evita

    evita Active Member

    Ще бувають сукні з гачкованими вставками. Дуже романтично виглядае
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я думаю, що в таких сукнях важливо не стільки худа-нехуда загалом, а форма плечей. Я от думаю, що на круглих, плавних, м'яких плечах не буде така сукня дивитись виграшно, як на прямих. Але то звісно все умовно, як хочеться, то можна в будь-якому випадку)))
    минулого літа теж таке було на "піку", але більше блузи літні. Бачите і цього року знов актуально. Думаю і наступного року ніщо не заважатиме одягати жінкам такі сукні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Пасують! Моя мама має яскраво виражену жіночу фігуру "пісочний годинник" - бедра ~ 105, талія 75, округлі плечі неширокі.. І така сукня дуже гарно на ній дивиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. evita

    evita Active Member

    Добрий ранок)не втрималась і подивилась на цю сукню ....вона дуже жіночна на мою думку там такий фасон ,що буде навіть приховувати недоліки фігури
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. evita

    evita Active Member

    Тільки літо цього року не таке тепле і сонячне якби хотілось(а ще кажуть глобальне потепління)
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Не бійтеся, дуже чарівна сукня, здається на всіх підійде, і на худеньких, і на дівчат з пишними формами, дуже лаконічна і водночас елегантна) якщо так боїтеся, на струнких ідеально сидять сукні з відкритими плечима з велою оборкою навколо плечей, знаєте такі? Вони підкреслюють тендітність плечей і візуально збільшують об’єм грудей)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тут справа швидше в не худюнькі-нехудюнькі, а в іншому. Перше що кидається в очі в цій сукні - вона досить помітно візуально розширяє плечі (і за рахунок крою рукава, і тих вирізів) то варто враховувати.
    Ну і принт горошок - теж думаємо 2 рази, бо то такий підступний малюночок (от та модель на фото так, не дуже переконливо в ньому виглядає :) )
    Якщо пасуватиме конкретно взятій людині - то ні :girl_smile:, можна і далі носити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    принт інший. можливо однотонний.. ну власне з плечима теж думаю чи не розширюватимуть візуально ще більше мене
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2017 ---
    я не худюнька) мені здається що та оборка не пасуватиме. бедра маю пишні)