Мода сезону весна-літо

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем natorella, 27 Січень 2010.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @ГаЛоЧкА вона може врівноважувати стегна. Треба міряти (с)
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    оооо, добре що гуру підтвердила мої сумніви. Бо я дивлюся-дивлюся і розумію, що не то пальто.
    Ну і я останнім часом з"їхала з принтів (таких моїх квіточок любимих) на однотонну тканину. І якось загальний образ вимальовується з мого "фейса":crazy:, а не перебивається квіточками.
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2017 ---
     
  3. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Ой, даруйте, неправильно прочитала) Звісно, що пасуватимуть, а ті плечі, якщо відприті так делікатно, то це просто чарівно!
     
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, який верхній одяг ви вважаєте більш -менш універсальним для львівської весни?
    Щоб вітер-сонце, спідниця-штани...
    Я зачіпилась на таких, але кольори такі... невесняні (але практичні)
    IMG_2664.PNG IMG_2665.PNG IMG_2666.PNG
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Пальта, на мою думку, не дуже універсальні як на нашу весну. Як є, то, звісно, буде і для них погода-нагода, але так, плануючи щось практичне, то я би обрала коротку шкіряну/замшеву куртку.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Оце останнє пальто виграє за рахунок тонкості матеріалу.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Оті сірі непогані, але мають "небезпечний" низ, трохи важко буде комбінувати зі спідницями. З джинсами проблем не буде)) Тому подумайте, якщо ви переважно в джинсах, то цілком прийнятний варіант. Коричнева класна дуже, мені подобається. І комбінувати можна. Я сама маю на весну косуху з твіду. Дуже мені зручна.
     
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    За моїми спостереженнями у нас весни дуже вітряні, тому мені було б в такому холодно. Ну хіба аж на пізню весну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    У мене болоньєва куртка на повсякдень. А для "спідниця-штани" купила вельветовий піджак. Він доволі цупкий і не холодний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А чому пальто непрактичне?
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Це я за собою помітила, що весною дуже мало ношу свої пальта, порівняно із осінню. Якось перехід з холоду до відносно такого тепла досить швидко відбувається, тому, як на мене, універсальнішим варіантом є куртка, та це якщо вибирати щось одне, а так, то і пальта, звісно, ок, особливо, якщо тоненькі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зрозуміло, так погоджуюсь що пальта менше ношу навесні. Але в мене є таке кохане, що я аж за нього образилась чого то воно на весну не підходить )))
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    В таку зиму як зараз і пальто добре. А в міжсезоння й поготів :) для мене це якраз той універсальний верхній одяг - і до спідниць, і до штанів, до будь чого. Пальто здатне «витягти» буденний звичайний одяг.
     
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хто які луки пригледів на цю весну?
     
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    @fiesta, як на мене, куртка-косуха (шкіра, замша, еко-шкіра, навіть балонова) є у нас універсальним варіантом. І по стилю підійде як до джинсів, так і до спідниці, плаття. Для мене це незамінимий варіант, оскільки теж не дуже люблю пальта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Ммм, які кольори...

    IMG_3158.jpg IMG_3159.PNG IMG_3160.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Nikassya

    Nikassya New Member

    Підтримую думку про шкіряну косуху, напевно для наших дощів - це найкращий варіант верхнього одягу. Єдиний мінус в тому, що нагрівається сильно від сонця.
     
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як думаєте, оці струйові купальники із завищеною талією підійдуть на неідеальні (кх-кх) стегна і живіт.? Чи навпаки їх ще більше підкреслять? Йдеться про такі.
    9855cad22144b0fcf62eeecc82a25632.jpeg
    St-s-19363-1000x1340.jpg
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене далеко неідеальна фігура, ношу 40-ий європейський (зазвичай). Перед морем вибирала купальник і міряла схожі. Моє, можливо суб'єктивне враження - повнять такі плавки. Я собі більше подобаюсь в звичайних не високих, не широких плавках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1