Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Як думаєте - чи варто кожого разу аж так аналізувати свій намір? Чи незабагато фільтрів? чи не простіше іноді відпуститися? Може у вас такий психотип і вам ок, але мені зайве аналізування додає стресу. Мені легше включити режим "аааа, нас.....ть" і най ся діє Божа воля)))я дуже люблю анекдот про те як питають в Отця як він спить - бородою під ковдру чи бородою поверх ковдри. Отець задумався, так як ніколи не акцентувався на цьому і сказав, що вночі перевірить, і наступного дня, коли його спитали, відповів "А най би вас всіх...я цілу ніч не спав, крутився, ніяк не міг зрозуміти, як мені ліпше - бородою під ковдру чи зверху")))
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2020
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ми зараз небагато бачимось, спілкуємось. І я не хочу витрачати цей дорогоцінний час на будь-що.

    для
    є інші теми :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ох, пропустила слово "мені", бо так виглядає, що то всім буде легше, мала на увазі себе, звісно))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2020 ---
    аж перечитала, здалось, що слово "мені" там було :)
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2020 ---
    Повертаючись до баранів і воріт - чоловіків, роботи і хобі, вибачте, ггг.

    мала незручну ситуацію, коли мені почав виговорюватись знайомий. Так захоплено, прям ойойой. Наговорив тонну і, відчувши ,що загрузив, - каже: "ой, ти вибач, просто мене дружина зовсім не слухає вдома. То я хоч тобі" Я порадила йому налагоджувати стосунки з дружиною. І зрозуміла, що не хотіла би бути на її місці - щоби мій чоловік ходив до інших виговорюватись і шукати порозуміння. Було неприємно - майже так само, як колись, коли одружений чоловік чіплявся до мене незаміжньої.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Які інші. Хороше вміння.

    Юля, ти зациклюєшся. і зараз почавши запит «а як у вас», закінчиш [як завжди] «ви нічого в мені не розумієте, мені так добре». Ну добре і добре.

    Якщо для того щоб вас вислухали треба ставати на мостик - це погано, але враховувати завантаженість вух, мозку і загальні диспозиції подружжя (одне триндло, а інше нормальне мовчун) дуже корисно.


    Ага, а з тими, що зраджують жінки не сплять...
    Те що він так сказав, то не факт що правда.
    Ну в сенсі частково може правда, може йому треба виговоритися на 100 пунктів, а в жінки є тільки 30. І прям кінця світу в цій ситуації я не бачу. Чоловік знайшов собі вільні вуха і присів.

    На загал - як з будь-якими потребами, погляди в подружжя можуть не цілком співпадати і руйнувати себе щоб раптом чоловік не пішов до іншої поговорити/поїсти/поспати - не варіант ніколи. Або ви якось це врегульовуєте (більшість цих питань регулюється), або двері там.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зазвичай саме так і кажуть :)
    та однозначно. Але я вперше замислилась про таку гостроту потреби. І карантин змусив. Вуха співробітників же стали недоступні. Тепер багато хто хоче виговоритись...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І зазвичай це неправда. З чого ти вирішила що тобі правду казали, а не підкочувались. Тим більше що осадочок залишився.

    Не знаю що там з карантином. Мій чоловік не працює з дому.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    50 на 50, звісно. Але то було дуже щиро, як "пробило". Суто "підкочувальників" за кілометр бачу.

    Я ж не знаю про правду. Того і спитала, як з задоволеністю потреби виговорювання в інших. Перевірка гіпотези.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так то ти не на той форум прийшла. Треба було до мужиків. І якщо поставити аватарку з фото, то кількість «недослуханих» зразу в 10 буде вищою, ніж якщо з котиком...
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та чого. Мені було цікаво, чи справді хтось може сказати, що "ось ця частина життя мого чоловіка мене не стосується". Не для того, щоб забирати їхніх чоловіків, ттт.
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2020 ---
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ось ця частина життя мого чоловіка мене стосується мінімально. І в мене теж є така частина.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та однозначно, що є такі сторони.
    Але ти скажеш йому, якщо він такий весь на емоціях прийшов до тебе, "слухай, мені це нецікаво"?
    Він скаже тобі те саме?
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Слухайте, думаю, що у сім'ях зі здоровою психосферою є розуміння того, що партнер має право не дати фідбеку на ваш запит і той же ж партнер має розуміння того, що інший не включить через це режим ображеного. Ідеально це виглядає так:
    - о, слухай, в мене сьогодні на роботі було таке.
    - мені це нецікаво( не зараз, болить голова,....)
    - ну ок, тоді піду орігамі поскладаю
    - ну і добре, успіху
    Ну це в ідеалі))) але я про те, що треба дозволяти собі ту реакцію, яку ти хочеш і дозволяти партнеру те саме. При цьому розуміти, що ніхто не став гіршим тільки тому, що зреагував не так як очікувалось.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дуже відгукається, дякую!
    На оріґамі щиро поржала, а все решта точно мої думки
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @cjomcjomka Юля. ти на попередній сторінці зовсім інше говорила.
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member



    Згадала про ситуацію знайомих, коли дружина сама запитувала «А що там на роботі?», а через пару хвилин - «Ой, ти мене втомив тими розмовами»...

    Є ж робота типу подорожі... Орел і рєшка :girl_haha:. Я б, з однієї сторони, з захопленням то все слухала про таку роботу, а з іншої - заздрила та відчувала несправедливість, що чоловік має пригоди, а я в баняках, памперсах та дитячих конфліктах :girl_crazy:. Тому і це можна враховувати, як причину чому залишати роботу на порозі житла, а не тільки тому що нудно чи проблеми на роботі загрожують фінансовому здоров’ю сім`і.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я мала хорошу практику з дітьми, - задіяння фізичного контакту, щоб розпаралелити їх - коли вони хочуть всі одразу всім одразу ділитись. Або - коли хтось приходить щось розповісти, а я ніяк не можу вислухати

    До чого згадала - якось випадково, за звичкою, застосувала це з чоловіком. Він почав говорити до мене, коли я не могла слухати. І я, взявши його за плечі, сказала: "Це дуже важливо, не хочу говорити про це на бігу. Можна за годинку за обідом послухаю тебе про це?". Коли говорила, то в ці кілька секунд моя увага була тільки до нього. І так, як і у випадку з дітьми, ургентна порція уваги таки отримана. А предметно потім дуже добре поговорили.

    Якби хто хотів перевірити це в своїй практиці - думаю, рівень фізичного контакту має передавати рівень стосунків. Тобто, якщо нема звички багато обійматись і багато фізично контактувати - буде трохи дивно схопити чоловіка і вербально програмувати на відтермінування розмови.

    По собі знаю, що відтермінування - це не дуже приємно, але в рази краще за відмову. Світ неідеальний, і я готова сама це приймати, а тому дозволяю собі і з близькими так чинити.
    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2020 ---
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2020
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    таки неправильно прочитала. Те, з чим я типу погоджувалась - це "реагувати так, як хочеш, щоб реагували на тебе".

    Те, що написано насправді, також дуже відгукається - в сенсі, що це класний формат взаємного комфорту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    І в іншу тему. Їжа як спілкування.

    Не люблю готувати (скрізь про це говорю), але нещодавно сильно зацінила моменти, коли ми всі збираємось за столом і їмо їжу, яку приготувала я. І коли всім смачно, але головне - звичайно, нам з чоловіком (ну бо по ідеї всіх решта ми народили і вже привчили до своєї їжі). В такі моменти так добре, що здається: та не так вже і страшно воно - готувати :)

    Може, справа ще і в тім, що діти виросли з немовлячого віку, і ми якщо всі збираємось - то це 6 реальних осіб, кожен на своєму місці , з власною тарілкою і приборами. Я аж почала компот в графін наливати і блюдечка під кавові горнята ставити :)

    Від купленої чи замовленої їжі, від трапези в гостях - якою би смачною не була - такого ефекту нема.
    Звісно, буває і "немашожерти", і кавардаки за столом, і ladybuggy істерики по підлозі. Та і бачимось тепер не так часто. Але буває реальний недільний обід, коли всі так якось мовчки об'єднались за пловом і яблучним пирогом, поговорили... і поки діти несуть посуд в посудомийку, можна зустрітись поглядом з чоловіком, і подумати... щось таке .... :) Заради цього я, напевно, буду менше фукати на готування і не так нагло передавати їжоменеджмент Дмитрові.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1