Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. DenAR

    DenAR миється в бані

    Цікаво, а, яка причина продажу?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Смішно Смішно x 3
  3. DenAR

    DenAR миється в бані

    Це-до чого повідомлення?
    Та чому з'їхала, все в рамках теми.
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2020
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не дитина (в профілі написано, якшо шо), але вже від завтра йду до школи. ДП до травня може спати спокійно. Або до першого випадку коронавірусу в нас.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я зрозуміла, направду.
    Раптом когось дістав мій вічний «стьоб». І взагалі, всі серйозні блогерки мають оголошувати «детокс від соцмереж (форумів)», навіть якщо він триває 30 хвилин. А я ж персона дуже важна і серйозна. :girl_cool:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    нє нам нра. Хлопчик з відповідями сильно не дотягує, і портить всю красу стьобу.
    *а счастье било так возможно...*

    Ну походи понюхай троянди хвилин 30 - детоксикуйся, а потім вертайся.
    --- дописи об"єднано, 31 Серпень 2020 ---
    Це вам так здається, а нам вже нудно. Ідіть уже. Почитайте класиків. Років три-чотири. Потім приходьте. Тільки не сюди.

    *всім кому здається, що я зла, пихата, і використовую адміністративний ресурс - вам не здається*
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. DenAR

    DenAR миється в бані

    По-перше, правильніше пишеться "было". По-друге, з вашої сторони ще ні разу не було пропонування, а лише критика. По-третє, я повторюсь, що нічого поганого в тому, що я хочу поділитись своїми думками та вислухати інших. Четверте, тоді навіщо створювалась ця тема, і чому вона досиг пір на форумі, якщо нудно, то читайте другий пункт.
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Інтєресно тут
    пис. ану, ану :popcorm1:
     
    • Смішно Смішно x 5
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. DenAR

    DenAR миється в бані

    Цікава виходить ситуація, що людина хоче ділитись думками та обмінюватись досвідом, а на неї починають нападати з фразами - "дитино, що ти тут робиш?", піди цей почитай ше трохи. Типу, якщо ви не можете приймати нове та вислуховувати, тим більше на форумі, де люди і займаються тим, що спілкуються. Цього я взагалі не розумію.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви багато чого не розумієте. Нового нічого не побачила. Ні цікавого. Думок теж - тільки потік свідомості. Досвід ми теж не побачили і я так розумію, що мали ще щастя.

    Вислуховувати - до психолога. Або до мами.
    Хай, я всьо сказал.
    --- дописи об"єднано, 1 Вересень 2020 ---
    Любі форумлянки, я Олю @algo попросила закрити хлопцю тему. Сама ставлю в ігнор, і вам раджу. Якщо наговорить щось на порушення, то дайте знати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. DenAR

    DenAR миється в бані

    Людина не відповіла на мої пункти та просто йде. Хмм, цікаво так. В будь-якому випадку всього вам найкращого, та дякую за безпідставну критику.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В "післяопераційному" стані шлюбу - дивне відчуття. За час, коли звикала бути окремо - сформувалися типові реакції. Розівчилася вирішувати питання разом. Складність - рефлекс "зібрати речі".
    Раптом зрозуміла, що роками моїх речей кількісно дуже мало. Саме через цю непостійність та невизначеність.
    Не можу, просто не можу " кинути якір". Страшно втомлююсь, вдаючи довіру. І це несправедливо, звісно, бо чоловік - хороша людина, чудовий батько тощо. І він нічого не зробив "такого, щоб від нього піти". А я далі і далі провокую дурні ситуації. Зробив мені подарунок - я три дні не спала, на четвертий повернула гроші. Ідіотка? Можливо.

    Але загалом, ми мали би впоратись. Якщо в мене голова не вибухне. 

    Трохи допомагає - працювати на спільні фінансові цілі.

    Ну і інший позитив - худнути мені більше не треба. Відчуття, що згоряю зсередини.
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А яка причина того, що Ви хотіли піти?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Складна причина. Не можу писати детальніше, бо це не лише мене стосується. Не зрада, не щось таке, про що тут є теми.
    Не пережили разом деяких речей, пов'язаних з моєю хворобою. Тепер я одужала, а як жити далі - загалом не знаю.

    З розряду "та люди і не після такого живуть", але я - не люди. Кривити душею не збираюся, але прийняла рішення лишитись - то треба якось свого власного рішення триматися.

    Стосовно збирання речей - звісно, що це подумки лише (я вже знаю, скільки хвилин це займає), в скандали не бавлюся, тим що " от візьму і піду " не маніпулюю. Він знає, що як схочу піти - то це не жарти, не до мами і без потреби у його матеріальній допомозі. Ми зараз домовились на певний час, щоб дати собі можливості реалізувати себе в рішенні бути разом після всього, що сталось. Бо якщо одного дня йти в одному напрямку, а іншого - в іншому, - то нікуди не прийдеш. .
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В чому моє мистецтво зараз - у мене зовсім немає пасивної агресії, а могла би бути :) я розумію, що мені ніхто нічого не обіцяв за те, шо я лишуся. І хоч звичайно, падіння в ноги зі сльозами було би більш ніж доречне :girl_crazy: я розумію, що цей початок не буде "з чистого аркуша, а буде з того, що є.

    Вперше в житті для мене не спрацювало " чини з іншими так, як хочеш, щоб чинили з тобою" - в нього потреби виявилися інші, ніж у мене. І я вперше в житті це поважаю достатньо, щоби прийняти.

    Так, в мене зовсім не вистачає на це все ресурсу. І я розумію, що ніде цей ресурс не завис дебіторкою, щоб його прийти і зняти з рахунку. Тому стараюся шукати собі легальні джерела. Не вампірити. Не битися головою об стіну. Залишатися чесною, але не ранити.
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Трошки є :girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Нє, це акт чистого ідіотизму

    Ще згадала хорошу річ. Коли було зовсім важко спілкуватися - ми почали разом бігати. Але не як рішення, просто так вийшло. І цей біг має море прихованих сенсів. Я прям все своє життя пробігає за ті пару км щоразу, і повертаюся оновлена.
    Ще ми разом перехворіли на ковід і то не метод, звичайно, але я дуже налякалася за нього. Думаю, от помре зараз за гріхи мої, така хороша людина, - як я з тим житиму? (Таки в мене глибока істерика, вибачте.) Почала зі страху щиро молитись, повертатися до віри. Довгий ще шлях, щоб відновити те, що було у стосунках з Богом. Але думаю, це теж можливо.
     
    • Подобається Подобається x 1