Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. DenAR

    DenAR миється в бані

    Знаю, що універсальної пігулки немає, та ваша думка правильна. І додам, що на реальних прикладах легше орієнтуватись, але теорія теж повинна бути. Я думаю, що без теорії більшість речей не мають своєї первинної глибини.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І десь там вище ми ніби дописалися до того, що старим солдаткам треба секс і підтримка, гг.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. DenAR

    DenAR миється в бані

    Знаєте, тут справа в особистості, хоче це людина чи ні. Але, якщо подивитись на ситуацію с загального боку. Всерівно рано чи пізно приходить думка, от було б добре, якщо мене підтримали. І це нормально, це не прояв слабкості, а думка про те, що мені потрібно.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічо не знаю. Мої материнські почуття працюють виключно для моїх дітей. А бавити забіглих на форум хлопчиків я не зголошувалась. Тому я з поп-корном, а хто хоче може вести ці навколофілософські розмови.

    Хлопець ще висловлюється потоками свідомості. Це не на моє здоров‘я.

    Решта я тобі в карму написала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так само, як «загальний бік» :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. DenAR

    DenAR миється в бані

    Те, що написав не вірно в цитаті так, приймаю, але суті моїх повідомлень не відміняє. Кажуть, що "вік живи-вік учись".
    А, що з приводу висловлювань?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Хлопче, я ж написала - комунікація. Це універсальна пігулка
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    А нема чого нести злість додому до людини, від якої ви чекаєте безмежного кохання і повного розуміння. Вдома має панувати любов, а всі свої злості лишайте там, де ви були.
    А стосовно втоми - так вона ж зникає при вигляді коханої дружини і трійко (до прикладу, к-сть тут не має значення) діточок, які весь день їли, пили, спали, гралися, гуляли з мамою і сумували за татом... А мама готувала, прала, прибирала, купувала продукти, гуляла з дітьми, годувала, вкладала спати, доглядала за собою і т. п., щоб красивою зустріти любоячого чоловіка.
    Ні, злості місця тут нема, бо той злосний "роботяга" може пательнею в чоло заробити, адже робота - не тільки в чоловіка за межами дому - вона в кожній секунді оберігання сімейного вогнища його дружиною.
    Гріш ціна тому "чоловікові", який несе злість у сім'ю і очікує взамін любові.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 2
  9. DenAR

    DenAR миється в бані

    Ви дали дуже хорошу відповідь і я з вами погоджусь. Дійсно, коли ти їдеш додому, то повинен свої думки про втому, роботу і подібне приглушити, найкраще взагалі убрати. Та підійматись до дверей з хорошими думками, шо тебе зараз обіймуть. Дякую ще раз за відповідь.
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    І де ж мої 20 років... - пішла б з вами знайомитися :girl_tender::girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  11. DenAR

    DenAR миється в бані

    Приємно таке чути. Але я думаю, що вік не сильно залежить від цього, звісно в рамках розумного, тут справа більше в розумі. В будь-якому випадку, було б цікаво з вами поговорити та поміркувати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо що то хлопцю менше ніж 20 років. Це я так для інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. DenAR

    DenAR миється в бані

    Попрошу вас, мені 22. В профілі вказана дата народження.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я так сміялась, ледь поп-корном не вдавилася.
    А ви пишіть-пишіть.
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Та в мене і в 20 не було терпіння до таких ідеальних хлопців, а тепер - тим більше :)))
    Але ж ладно пише :cofee: :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. In4a

    In4a Well-Known Member

    Та де там ладного...
    Піклуватись має чоловік. А так - якусь маму описує, а не дружину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. DenAR

    DenAR миється в бані

    Так, але піклуватись може і дівчина/дружина. Це повинно йти з обох сторін тому, що це-взаємність.
    --- дописи об"єднано, 28 Серпень 2020 ---
    Ваша справа, що робити та говорити. Я висловлюю свою думку та слухаю іншу.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Продам рожеві окуляри. Дорого. Б/у 14 років в шлюбі. Стан ідеальний, одягала кілька разів. Унісекс. Реальному покупцю бонус - обіцянка чоловіка 15-річної давності вирішувати спірні сімейні питання шляхом спілкування. Майже нова, згадував про неї від сили 2 рази.
     
    • Смішно Смішно x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 1
  19. DenAR

    DenAR миється в бані

    Добрий ранок, ви так поділились своїм досвідом?
    З приводу поганого відношення до дівчини/жінки від хлопця/чоловіка теж є думки з приводу цього.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ні, я окуляри продаю.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1