Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А на хіба ти опитувала респондентів. Чекаю на відповідь про какашку і цукерку. Бо толковість і безтолковість їх сестри-близнючки.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    звичайно, що я прийшла би на форум і підняла тему :) дивно, що ти питаєш :)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А для чого? Колись хтось тобі кидає шмату брудну - не треба підставляти руки. А особливо нести її як прапор.

    Тут уже бачиш всі вишикувались для в клеювання в паспорт наліпок толкова-безтолкова.

    В мене тут глибока печаль як жінкам легко зас.ати мозок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я тут побачила трохи інше. Що ніхто крім мене не сприймає це як "добре-погане", а скоріше як emotio-ratio.
    ггг, це вже інше питання.
    думаю, ти не так зрозуміла.
    Якщо моє питання офтоп, так видалити можна.
    жорстко, ну але справедливо. Дослухаюсь.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Emotio-ratio це одне, а оце во про толковість - це psycho-logic іф ю нов вот ай мін.

    Це не жорстко це з притчі про Будду, але я її точно не пам‘ятаю і трохи як Рабінович наспівала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дивний поділ. То якщо м'яко сказати...
    Я от постійно займаюся всякими дурницями (фігньою якщо вже говорити дивними категоріями :girl_crazy:). Але я капець яка толкова у багатьох речах. То що :girl_haha:
    мені розірватися?
    Я думаю, що пари бувають дуже різні, при чому як люди різні, так і способи взаємодії, здавалося б схожих за психотипом жінок з їх чоловіками можуть бути дуже різними. Чим далі тим менше я вірю у будь-які узагальнення "всі так-то" чи "більшість так-то".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я от теж одразу, коли прочитала про толково-безтолково, подумала власне про емоції-раціональність. І нічого більше. Щось таке як на картинці. Без поняття, чому мені підсвідомість видала таке, розбиратись не буду. Ні задурно, ні за гроші)))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Картинка про гармонійність і взаємодоповнюваність для мене. І сферу відповідальності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я давно вже не вірю :)

    Мистецькі дружини, а поговоріть зі мною про дружбу сім'ями. Чи маєте такий досвід? Хто з ким дружить - чи це друг чоловіка з сім'єю, чи Ваша подруга з сім'єю, чи ви здружилися з батьками однокласників своїх дітей? Чи бувають в такій дружбі ненапряжні зустрічі, спокійне ресурсне для всіх проведення часу?
     
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    У нас є дружба сім'ями. У нас в компанії 4 сімейні пари. Моя найкраща подруга одружилась на найкращому другові мого чоловіка (вони познайомились на нашому весіллі і вже через рік, на дату нашого ж весілля припало народження їхнього малюка:)). Друга пара - друг чоловіка і теперішній наш кум з дружиною, третя - подруга чоловіка (тепер уже й моя), теперішня наша кума з чоловіком. Ну й ми. Ми у нас народжувались дітки рік за роком, тож ми підтримуємо, допомагаємо та розуміємо один одного. Всі дн дитячі святкуємо разом, влітку та взимку вибираємось разом великою компанією в Карпати. А ще маємо свою фішку: раз в сезон наші чоловіки збираються окремо на таку собі чисто чоловічу зустріч: покер, коньяк, можливість відпочити і розслабитись. І ми, дівчата, також залишаємо малюків чоловікам і йдемо в кафе, театр або ще куди душа побажає. Дуже люблю нашу компанію, ми всі різні, але нам дуже комфортно разом, ми періодично "підкидаємо" один одному дітей, допомагаємо в складних ситуаціях. Це неоціненно.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, мене тригернула дурість. Вона мене крепко тригерить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    У нас якось ніби й обоє толкові, чоловік ретельний і прискіпливий у багатьох речах. І я теж, але я легше переживаю всякі невдачі, а він впадає в паніку і цим мене бісить))) морально-нестабільний він у мене)))
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мене поділ на толкових і безтолкових якось не напрягає. В нас по загальних житейських (домашніх, господарських, дитячих, стосункових) питаннях толкова я. І мене це втомлює, бо я від того маю багато роботи , починаючи від обдумати-спланувати і аж до роблення всього самій або вмовляння чоловіка (іноді нереально довго). Чоловік наразі толковий хіба в своїй роботі - вміє навчитися нового і потрібного, вміє дорого себе продати, правда сидить потім в тій роботі невилазно, але прихід фінансів це певно єдине з чим я не парюся. А вже от в їх розумне використання мушу втручатися, і думаю, що завдяки тому нам немало вдалося.

    Щодо дружби сім’ями , то мені дуже чогось такого бракує. Наразі нема (((


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я неодноразово думаю приходити сюди з питаннями, але потім передумую. Знаєте чому? Тому, що не можу визначитись, що конкретно входить в "компетенції дружини".
    От наприклад. Хотіла запитати про лайфхаки для "швидких гостей": яке прикольне пригощення маєте "в заначці" на цей випадок. Але це ж не про дружин(-ство), це більш загальне.
    Питання про дітей і організацію побуту-роботи-навчання з ними - знову не в цю тему
    Пожалітись на чоловіка - теж

    Тому питання таке. Якщо ділити всі ваші справи за ролями, то що саме ви робите саме тому, що Ви - дружина?
    У чому "роль дружини" для вас?
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Якщо коротко, не вникаючи в подробиці і нюанси, бо всяке буває) то догляд за дітьми, хатня робота. От написала два слова, але скільки в тих пунктах, підпунктиків!?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а от мені це з "дружиною" ніяк не асоціюється.
    Це материнство і організація побуту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То певно треба в чоловіка запитатися, хто така "дружина" і яка роль її в його житті))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас є тема про швидких гостей, якщо що.
    --- дописи об"єднано, 10 Липень 2020 ---
    То вже давно було. Відповідь, я маю на увазі.

    Секс і підтримка. І хвате.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І відповідь буде капець вбивча!!
    Я так свого недавно подібне запитала. Він мене любить питати «що тобі нині сподобалося за день?», а потім штурмить «а що найбільше?». А я людина сумлінна, не можу ляпнути перше-ліпше, а все обдумувати і вибирати ліпше і найліпше нема часу. І якось думаю грузану і я тебе. День був насичений купою подій і справ , думаю цікаво що він з того всього вибере. Спитала відразу що йому нині сподобалось найбільше. А він..

    - як ти мені мило усміхнулася нині в обід...

    Я вопше не пам’ятаю чого і коли я там усміхалася, питаю коли? як?

    - ну як ти там біля шафи стояла, шукала шось , а я підійшов і сказав, а ти так мило усміхнулася у відповідь...

    Ото десь приблизно як @Orman каже...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 14
    • Подобається Подобається x 6