Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо це одноразові акції- буває. Є шанс на "одужання". Якщо це система + постійно давить на болюче- це вид психологічного насильства і ставлення жінки перед вибором: я такий який є. І ти або граєш за моїми правилами, або це твої проблеми. І тоді вже вибір жінки - продовжувати це чи ні. Зваживши усі плюси і мінуси. І постаивти собі чесне запитання: мені краще з ним чи без нього. І від того і відштовхуватися.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. shemely

    shemely Member

    Мене також "накриває" періодично, коли косяки чоловіка раз за разом, тоді як велика снігова куля, яка на ммене навалюється; і черствий він і такий і сякий і забув, що просила і наголошувала і тут оппа... виявляється то він до мене має претензії, то щось на його думку я начудила і його заділа боляче:girl_sad: Але ж він німець, то проговорити не може:girl_cray:, то хіба випадково маю взнати:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Написала про маму в контексті співзалежності, ще про чоловіка напишу.

    Я росла в сім'ї, де тато мав великі проблеми зі здоров'ям, а від цього згодом - і з алкоголем. Звісно, що співзалежні були вже всі ми.
    І ми з сестрою всерйоз думали, що ніколи не вийдемо заміж - здавалось, що альтернатива всьому цьому може бути лише така.

    Коли я все ж круто все змінила і вийшла заміж, то на мене впала відповідальність - крім звичайної подружньої, ще і змінити шаблон сім'ї, яку я була "заточена" будувати - пари, узалежненої від хиб один одного.
    В довірливому спілкуванні з чоловіком з'ясувалося, що він також бачить за мету змінити шаблон зі своєї сім'ї. Основні цілі його змін були в стосунках з дітьми, і він цих цілей досяг. Зараз от з Дмитром вже стає дуже непросто, то доводиться апґрейдитись на ходу...
    Нажаль, мого тата вже нема, і проблеми сім'ї моїх батьків так і не розв'язалися.
    А от свекри не лише "терпіли" один одного, а з віком до них стала явно приходити мудрість у стосунках. І хоч ми не тісно з ними спілкуємось, але коли свекор почав дарувати свекрусі квіти, допомагати в побуті, говорити більше теплих слів - то це вплинуло і на мого чоловіка також.
    І тут, звісно, виявилось, що я абсолютно не пристосована до його змін на краще.
    В мене взагалі, всі рішення були якісь "радикальні": як в юності відмова від заміжжя, так в одруженому стані - постійна підсвідома готовність до розлучення.
    Ми в стосунках дійшли до труднощів, подолати які мені здавалося неможливим.
    Тим більше, що я захворіла. Це був момент, коли ми опинились в абсолютно нових для себе умовах та обставинах, шаблону яких ніколи не отримували від батьків. Момент, в якому все залежало лише від нас.
    Мені довелося визнати, що я не вмію отримувати від чоловіка ні допомогу, ні увагу, ні покровительство. Що я зовсім не довіряю людям. Що я фактично "наречена-утікачка", якою була 15 років тому. І ми почали з цим розбиратись.
    Це страшно і дуже часто хочеться кинути все нафіг, але ми не кидаємо. Ні, я ще не навчилася довіряти. Але вірю, що в мене получиться.
     
    • Подобається x 11
    • Оптимістично x 7
    • Зе бест! x 1
    • Співчуваю x 1
    • мімімі x 1
    • Корисно x 1
  4. lula

    lula Member

    Я вважаю, що присвячувати своє життя як чоловіку, так і дітям - це помилка. Жінка Форда звичайно молодець, а скільки прикладів, коли жінка присвятила себе сім'ї, дути виросли, чоловік знайшов молодшу - і вона залишається сама. Моя думка - що жінка повинна реалізуватися сама як особистість, а не тільки бути тінню чоловіка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svitlanaaa

    svitlanaaa миється в бані

    на те він і Форд, що і машину придумав, і жінку оцінив, інші не такі
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    І знову я сюди. Ситуації за 2020 рік: говоримо в компанії родичів, і тут з розмови чоловіка з родичами дізнаюся про його плани на лютий (купівлю дорогих речей) (я була не в курсі). Ввечері коли з чоловіком залишились самі вирішила обговорити цю ситуацію. В мене було 1 питання "чому я дізнаюся з розмови з родичами про твої плани?" Відповідь "я просто підтримував розмову". Закінчилось розмова тим що більше такого не повториться. Вчора ситуація повторилась: сидячи з батьками з кімнаті, чоловік заходить і пропонує батькам поїхати на вихідні за місто з нами. Я перепитала "з нами" це з ким ? Відповідь - "з тобою і сином". Супер і я знову не в курсі що я на вихідні кудись їду. Я не проти поїхати, але мене навіть ніхто не запитав, які в мене плани і т.д. Коли я почала розпитувати чому знову така ситуація склалася, відповідь мене вбила "можеш не їхати я сам поїду, ти знову робиш "з мухи слона"".
    Тепер мені скажіть: це дійсно я така принципова, чи я забагато вигадую...не розумію.
    Дякую за поради.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я на таке вчусь забивати. ну бо чоловік не розуміє мене в тому питанні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. RozaM

    RozaM Member

    На мою думку - це є абсолютно ненормальна поведінка чоловіка. Тим більше, якщо було вже проговорено дане питання, чоловік зрозумів свій провтик і обрана певна модель поведінки. Так, це не критично, від того не вмирають і не розводяться.
    При чому це ненормально і у зворотному напрямку. Навряд, чи вашому чоловіку сподобалося б, якби ви самі за нього вирішували, що він має робити, з ким куди їде без його згоди, а він про це дізнається випадково і так, ніби між іншим...
    Говорити і ще раз говорити про це, зсилаючись власне на те, що йому б на вашому місці теж це не сподобалось, що чоловік і жінка це одне ціле, сім'я і вони мусять спільно вирішувати справи і будувати плани.
    Маю дома такого самого, то воюю з ним у цьому плані, бо теж доходить туго...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @smilechyk в мене теж такі схожі ситуації з чоловіком. Я взагалі дуже не люблю, коли чоловік починає назагал розповідати про якісь плани. Переважно після тих всі розмов плани так і залишаються планами і вже не реалізовуються. А я людина, яка любить дії, а не плани. Ну а почути про плани чоловіка вперше при "чужій компанії", то взагалі нонсенс. Однозначно спочатку плани мають обговорюватися в сім'ї. І я не вважаю, що це щось таке надскладне. Скоріш за все чоловік просто забув, що ви його просили. Тому то питання треба піднімати регулярно, поки не запам'ятає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Можливо, ваш чоловік просто надає перевагу експромту, а ви - запланованим подіям. Тому такі непорозуміння. Мій чоловік теж "майстер експромту" і на початках було багато конфліктів через отакі несподіванки, поки не дійшли золотої середини. Це переважно стосувалося, що ми йдемо кудись/до когось або хтось до нас. Хоча, досі любить привести мені несподіваних гостей)
    П.С. Я б була непроти варіанту "я купив квитки в Стокгольм/Барсу/ на Балі, вилітаєм завтра вранці", але чомусь такого експромту ніразу не було... Видно, це так не працює))
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2020
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Така сама ситуація
     
  12. Driana

    Driana Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви просто інша. Ви, напевно обдумуєте, обговорюєте а тоді озвучуєте. Ваш чоловік вирішує все експромтом. Він такий є. Просто прийміть це. Він це він. Він не може думати як Ви і діяти як Ви. Бо він не Ви :) якось так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ви різні профілі особистості. Просто по тексту, в ньому є "заводила (рос.)", а Ви - "аналітик". Витратьте пару годин, РАЗОМ почитайте (чоловікові краще в картинках :)), розберіться чому він такий "швидкий на рішення, які не виконує", а Ви така часом "повільна на рух та нудна".
    І, знову ж таки, на мою думку, чоловік сказав щось про покупки - можливо із-за бажання потішити свою гординю ;), а не робити Вам боляче.

    Почитайте, там є про профілі дуже корисна інформація про мотиви тих чи інших особистостей (або я можу скинути текст лекції про особливості, переваги-недоліки профілів). І це треба робити разом, бо 100% є ситуації, коли чоловік не розуміє Вас і думає "ліпше жінці нічого не казати, бо знову причепиться з питання що-де-коли-скільки-навіщо і винесе мозок".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та 99%, що він не збирався робити їй боляче. Але боляче тому, що вона в такій ситуації почувається неважливою, без неї приймаються рішення, які мають на неї вплив, чи вимагають безпосередньої участі, її думки не питають. Тому, @smilechyk , я вас дуже розумію щодо цих переживань, вони цілком адекватні.



    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 4
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я незнаю чи дуже схожа, але таки подібна ситуація з чоловіком у мене .
    В мене таке враження, що це просто гра на публіку - сказанути шось таааке.. чимось вимахнутися, а внутрішньо наміру робити це може і нема, тому і лишається нереалізоване, бо він і не збирався того робити. Просто «набирали бали».
    Я вже до того ставлюся спокійніше, рідко мене тепер можна цим зачепити , бо я знаю що зможу це обрубати якщо мені таке не Ок . Але чого він так робить то інша справа. І я тут (в свого чоловіка принаймні) бачу питання самооцінки. Тому тут домовлятися нема сенсу, бо він не зможе виконати ту домовленість, якщо та штука зароджується десь підсвідомо і служить для формування «статусу», або як сказав чоловік форумлянки - розмову підтримати. То треба шось лікувати всередині себе , щоб того позбутися, а такі штуки чоловікам туго даються


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    А було так, що він щось сказав на публіку і не зважаючи на Ваше небажання зробив?
    Може йому просто хочеться час від часу відчути себе "мужиком, який всьо рішає"

    Надіслано від мого CLT-L29, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. New look

    New look Well-Known Member

    @Freedom UK А, що це за профілі про які Ви пишете?
    Скиньте будь ласка і мені лекцію, дуже цікаво:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Подобається Подобається x 1
  20. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Ви не принципова. Ви відчуваєте дискомфорт і бажаєте усунути його, та не знаєте як. Це нормально.
    Можна змиритись і не перейматись, звісно. Напишу з точки зору людини, яка не мириться. Мій пост трішки взагалі, але може щось сподобається.



    Нещодавно мені трапився один списочок питань собі, для аналізу свого відношення до свого чоловіка. Перепрошую, що російською, треба його при нагоді перекласти. Він непоганий. І він не про те, щоб взяти відповідальність за всі косяки у подружньому житті на себе. Просто для того, щоб проаналізувати себе, бо оцінити себе неупереджено частенько дуже складно, проаналізувати свій спосіб доносити до чоловіка інформацію. Можливо, його можна скоректувати і мати з того користь для обох. Звісно, за умови, що чоловік теж іде назустріч.

    Питання тут:



    Щиро бажаю вам спокою і взаєморозуміння в подружньому житті!
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1