Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Дякую, шановні форумчаночки.
    Написала перший сьогоднішній коментар якось на емоціях, навіть не думала, що ви мене так зрушите у вірну сторону. :d23:
     
    • мімімі мімімі x 2
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я ніколи не розуміла бажання мати вдома акваріум. Десь там в кафе подивитися, так, прикольно. А дома - ні, не моє. Але от один акваріум мені взяв і розставив всі крапки над "і". Оце все про відповідальність і про тих кого приручили.
    Я від першої секунди його появи в нас вдома (2,5 міс тому) сказала категорично, що займатися ним не буду. Мені роботи вистачає , а холоднокровних риб мені не шкода - можуть дохнути з голоду, вистрибувати з акваріума, я до них навіть не підійду.
    Отак акваріум виглядає зараз, і то ще який дуже вдалий вийшов ракурс :girl_in_dreams:
    IMG_20191117_084326.jpg
    Просто уособлення мого сімейного життя :girl_haha:
    Я не витримала і поцікавилася в чоловіка, що, може, вартувало б його помити чи що?
    А найсмішніше виглядають пояснення - то бо в них немає фільтра (чого є акваріум і риби а фільтра нема?), то Влад їм забагато корму сипе, то такий корм від нього водорості ростуть (чому досі немає іншого корму?).
    На закиди, що "ти хотів рибок - займайся", взагалі веселе: "то Влад хотів" . І ще купа всього.
    Оця вся х...ня замість того щоб просто зробити 2 очевидних кроки для вирішення проблеми: короткостроковий (помити ВЖЕ акваріум) і довгостроковий (купити тим нещасним тварям грунт і фільтр). І все! Елементарно ж. Але ні. Риби приречені здохнути, певно, як і мої залишки оптимізму з приводу чоловіка.
    Коротше, я змінила свою думку - часом офігенна штука акваріум! Така дуже про життя в мініатюрі :)
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2019
    • Співчуваю x 9
    • Подобається x 8
    • Погоджуюся x 4
    • Зе бест! x 3
    • Смішно x 2
    • мімімі x 1
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Уфф, Ви описали нашу ситуацію!) У нас теж є акваріум, який дууже хотів чоловік, а я відразу попереджала, що не буду за ним доглядати взагалі!
    Акваріум миється і вода міняється раз в пів року після пилляння мого і дитини, що рибки дохнуть. І то спочатку просто виловлюються дохлі рибки, потім відмазка - нема води відстояної, нема часу, натхнення, музи, неділя, свято і т.д....
    Дійшло до того, що лишилась 1 рибка! Так нічого, докупив нових і все)
    А фільтр у нас є, але він реально не справляється, його самого треба чистити.
    Рибок годую я, бо жалко...
    P.S. заміни пари плінтусів в коридорі я чекала майже три роки!!
    Яке тут «мистецтво», крім сковорідки, ще застосувати??
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Akina напишу мабуть не популярну думку, але фото/сам факт Вас зовсім не прекрашая, як господиню і як берегиню домашнього вогнища. Не скажу, що я краща. Чоловік прекрасно знає, що в мене навіть квіти сохнуть. Щодо домашніх улюбленців, то я погоджуюсь лише на мурашину ферму і одну золоту рибку, бо це все відповідальність і обов"язки. Дивно, що вами не було обговороне, хто за авкваріум відповідає, і що робити в випадку не "взяття" відповідальності, бо надіятишь, що 6-тиліток, буде цим займатись, то навіть без коментарів.

    Мабуть Вам потрібно прийняти рішення, хто в сім"ї лідер .

    Ну і ще в українських сім"ях, дуже часто є так. "Добре, що хоч, якийсь чоловік є".

    Одним словом, мені здається, що поміняти людину важко, що вам потрібно, стати лідером своєї сім"ї, почати з дітей, а можливо надіятись, що колись і чоловік долучиться колись. Або змиритись з ситуацією, прийняти, "Добре, що хоч, якийсь чоловік є", робити все самій і не надіятись на чоловіка. Ну або не миритись і розводитись.

    Не хотіла Вас і Вашу сім"ю нічим образити, лише думки.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та я не дуже господиня і навіть того не приховую, тому мені ні за фото, ні за виставлений Вами "діагноз" взагалі не соромно. І допис загалом був не зовсім про це. І не про те, щоб показати, що чоловік засранець. А про те, що ставлення до життя - воно проявляться навіть в дібницях :)
    З самого початку оговорювалося те, що хто приніс рибок - той за ними і доглядає. про Влада тоді мова взагалі не йшла, то вже зараз полізли "відмазки"
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Оті рибки - це взагалі не моя сфера відповідальності. Квартира все ж таки не тільки моя і непотрібний хлам в неї можу не лише я зносити :girl_crazy: Тому отак згрубша вони мене не хвилюють, я об них не перечепляюся поки. Мені зараз значно важливіше навчитися не навалювати на себе "за себе і того хлопця" та ще й винною почуватися ("і як же це я могла нічого не робити і таке допустити")
    Бо відповідати за всіх і все (вчинки і помилки дорослих людей, батьків, чоловіка і т.д) - я це вже проходила, ледве вигребла до +- адекватного стану, тому, дякую, більше не хочу :)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас теж ледь не появився такий акваріум. То нічого, що в нас пів хати розваленої після ремонту, немає жодної шафи, всі речі по кульках, одна стіна розвалена вже, бо труба потекла і тд. Але нам дуже необхідний цей акваріум(насправді-ні). Я думаю такий "акваріум" є в кожній родині, а якщо його немає, то він все одно є - фантомний акваріум, якого немає, але який все одно болить. @Akina
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Akina ну віддайте ті рибки комусь. Все ж таки, воно живе, хай і холоднокровне. Муж капець, звичайно, як інфантильно поводиться. Але я б таки взяла на себе ту відповідальність і або доглядала, або віддала. Зрештою, можна сказати, що воно вам смердить в хаті і тому або прибирай, або я віддаю. Про те, що то є аналогія ставлення до життя в цілому, я теж розумію.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це напевно найголовніше і найважче. Я якось навчилась не брати на себе відповідальності, за те що появилось в моїй сім'ї без обговорень чи проти моєї волі. Якось про живих сторінь ми дійшли порозуміння - річний квиток в зоопарк і всі задоволенні :).
    В мене на початку була схожа "історія", свекруха нам зробила "подарунок" - квіти на болконі (перед поїздкою на море), я була категорично проти, і в білішій мірі не тому що я проти квітів чи свекрухи, а тому що в нас південна сторона і нас не буе 2 тижні вдома. Звісно квіти купили і вони успішно засохли через 2 тижні. Я до них не лізла, свекруха повний нуль у вирощуванні чогось, почала читати як реанімувати, що робити...Одним словом, вона 2 км в руках несла 20 кг землі, нові горшки, підживки. Дива за той час що вона в нас була не сталось, тільки якось до слова я сказала - ну це ж логічно що вони мали засохнути. Через 2 місяці все ж таки квіти віджили і пустили цвіт.В нас тепер будь-який сюрприз виглядає так - а зараз не зажарко для такої то квіточки, а чи взагалі потрібна така річ в господарстві.

    У вашому випадку важко сказати, якщо це перший такий прокол - ну тоді простіть і шукати шляхи вирішення - або разом (під пильним вашим керівництва) це все чиститься або вдаруйте комусь, хто дійсно буде мати час за тим доглядати. Якщо це не перший випадок - тоді співчуваю, потрібно говорити, пояснювати, знаходити компроміс, але якщо людина зараз не розуміє в своєї вини і не несе відповідальності за вчинки це печально :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

    Аналогічна ситуація з шиншилами. Чоловік подарував малій пару шиншил. Зараз їх вже чотири :girl_crazy:
    Як думаєте хто прибирав до вчорашнього дня клітку?
    Акваріума вже нема.
    Кіт вже живе на дворі(теж подарунок старшій від чоловіка)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. RozaM

    RozaM Member

    Ох, ці "акваріуми"! Як вірно хтось зауважив - вони є в багатьох сім'ях, і не по одному. Та вам від цього не легше.
    Реакція Басяні - це відображення думки суспільства (без образ, але так є), я й сама так думала до того, поки не стикнулась із подібною ситуацією вдома.
    А зараз думаю зовсім інакше - жінку можна називати "засраною" господинею лише тоді, коли вона повністю сама організовує своє життя і за нього відповідає.
    На мою думку - найгірше, що ви можете в цій ситуації зробити - це взяти все прибрати і почати годувати рибок. Зробивши це, ви:
    1. Прищепите здоровому дорослому чоловікові синдром інваліда - не можу, не хочу, не вмію, посиджу поспостерігаю як зробить хтось.
    2. Подасте приклад дітям, що можна самому прийняти рішення, зробити, як хочу, а далі хай хтось розхльобується.
    Мати акваріум - це не життєвонеобхідне питання, де відповідальність ділиться на двох, це з розряду розваги і дозвілля, тому відповідати має той, хто захотів, якщо інший з самого початку заявив про свою неучасть у даному проекті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  14. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Цікава замальовка.:girl_yes2:
    А як дитина, радіє з рибок, чи як до іграшки відноситься - награвся-надивився, і все?

    Як на мій характер, то я б так зробила: у першому варіанті мили б удвох з сином (ну, я така - мені легше самій щось зробити, ніж просити, це що стосується неважких фізично хатніх справ), а от у другому я б з чоловіками завела бесіду, що от ...ну, приміром, є подружка з дитиною, яка дуже хоче плаваючих друзів, а скоро святий Миколай, і давайте зробимо разом добре діло....або ще щось придумати - і в результаті віддати комусь, хто буде радіти рибам і доглядати. Або продати.

    Мені подобається дивитись на рибок, в інтернеті коли ще вконтакт був - там була гра "Аквариум", ми років 6 з сином в неї грали, дійшли щось до 40+ рівня. З захватом розводили віртуальних рибасиків, але на більше нас не вистачило.))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Akina о, мене теж таке чекає в найближчому майбутньому))) Акваріум вже є, водорості ростуть в банці вже третій місяць. А я як злобний гоблін чекаю коли та вся епопея запуститься. Вже домовилися, що то не моє. Мити/годувати не буду.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я вважаю, що @Akina все робить вірно. Я б напевно так не змогла. І це моє слабке місце. Взяв на себе відповідальність - вперед, без варіантів. І хай той акваріум стоїть, як «пам’ятник». Бо оте «сама», «з сином» - то вже не то. Хай тато сам розгрібається, сам, або з сином. Я зараз якраз максимально намагаюсь не пхатись в ось такі от справи. І якщо я таки витримую цю паузу і не прикладаюсь - то часто навіть виходить на добре).
    Якщо жінка не буде пхатись, то таки є шанс, що до чоловіка таки дійде. Якщо «повісить» на себе - точно не найкращий досвід.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Це правда, ситуація дуже ілюстративна. Але вона може бути як про інфантильність чоловіка, так і про повне вичерпання ним внутрішнього акумулятора. Аж до апатії. Тут важливо вчасно відрізнити одне від другого.
     
  18. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Всьо правильно. @Akina, самадуравінавата, і бачилиочіщовибирали. Не чистить чоловік акваріум, ну то помий сама. Розкидає шкарпетки - ну то позбирай випери. Не ремонтує кран чи невішає поличку? Йооой, та я сама он з однієї кімнати до іншої шафи перетягала, ліжко двухярусне дітям скрутила, газову колонку розібрала почистила. Візьми та й зроби. Шоби не бути всраною господинею. А то ж шо люди скажуть? А ше дітей не бавить? НУ то він має право. Він же мужик. Він певно гроші заробляє, а вдома має лягти і відпочити. Всьо. Нормальна українська родина. Всі так живуть. Головне, що хлоп в хаті є. (Сподіваюсь, зрозуміло, що все це сарказм).
    Дівчата, не сприймайте буквально описану ситуацію. Дивіться глибше. Та ж не в рибках справа. А в тому, що ось це одна з ситуацій яка описує сімейне життя загалом. Що не вирішує навіть чоловік простої проблеми, що шукає відмазки і ще й тупо валить відповідальність на дитину.
    В мене теж є акваріум (до речі, фільтр стоїть але вода все-рівно псується якщо регулярно її не підмінювати). І собака. І кішка. І це все мої тварини і моя відповідальність хоча їх хотіли діти.
    А виховувати чоловіка не є функцією дружини. Він же не син їй і доросла людина, яка мала б розуміти наслідки своєї поведінки, нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    Акваріум. А може це нормальний досвід для сина, щоб привчити його до відповідальності? Може, мотивувати, може, заставляти доглядати за рибками. Це не дороге задоволення. А з Вашим творчим підходом - він стане яскравим, кольоровим та чудовим антидепресантом :). Риби (коні) не винні :girl_crazy:
    Не треба робити з пасивності чоловіка образу з того акваріума. Мені здається, що Ви цим і собі, і дітям гірше робите. Можливо, ще є щось спільне, в чому вартує об'єднуватись: фінансове планування, творче, поїздки, діти, прикольні та драматичні спогади, мрії, чай з круасанами удвох?... І в чоловіка же мають бути якісь до Вас претензії, плани, страхи, "поломки" в душі... Хай теж вивалює :girl_crazy:
    А акваріум має прекрасну перспективу. Я одного разу купляла дрібниці для львівського батьківського акваріуму - тоді на Чорновола в районі Арсену був зоомагазинчик. Там і проконсультуватись можна :) А років через 20-30 Владова дружина і подякує Вам за той дитячий досвід свого чоловіка :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мені здається, що тут йдеться про те, що ти дозволяєш цьому брудному акваріуму бути в твоєму життєвому просторі, метафорично. Мити акваріум за нього - та, це не твоя відповідальність, але мати його вдома чи ні - твоя ж?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1