Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну якщо у Вікторіі не позитивне мислення, то не знаю в кого позитивне. Може і занадто позитивне, і якби раніше почати довбати, то би так і не запустилось.

    Я записала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну от як тільки чоловік Віки буде купляти на вечерю устриці , а не зробить базову потребу - вчіпить готовий бойлер і прикрутить трубки для гарячої води в хаті, тоді і можна поговорити , що мислення негативне, нє?
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    а якщо в такому порядку поставити?
    сім'я - це відповідальність обох. відповідальність жінки за атмосферу в сім'ї. то як? тяжко, для сім'ї - не буду робити?
    є така приказка "хепі вайф - хепі лайф", але нажаль, її трактують дуже ро різному. дехто вважає, що хтось ПОВИНЕН зробити жінку щасливою і тоді буде щастя всій сім'ї. але штука в тому, що якщо жінка не вміє бути щасливою, то нікому не під силу ЗРОБИТИ її щасливою
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    от і я про це. всьо , що так проповідується- легке відношення до життя, не зациклювання і тд - всьо є. а воно ти не працює )))
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    то оптимізм :)
    Ви вірите в жіночу енергію?
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і щаслива жінка ощасливлюється кожного разу ще більше, як тільки намагається загріти в баняку воду, щоб помити дітисьок, при тому нікого не ошпарити, нікопу по сраці не дати, що намагаються жувати проводи від електрики чи залити з шлангу ванну до сусідів...да..я так і бачу щасливу і усміхнену жінку після того..
    нє, ще більш щаслива вона буде після того, як нагріє воду на себе.... основне дивитися під іншим кутом, ага
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я от вірю, по відношенню до достойного чоловіка ))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нє, реально. В даному конкретному випадку Ви не праві. Бо Вікторія дуже легка для ощасливлювання людина.
    Я то вірю, але не впевнена, що ми з вами одне й те саме маємо на увазі.
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2019 ---
    Я ридаю.
    У вас, либонь, вона таки з крану тече ця «просто зручність».
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    так тече. і я не заперечую того, що зараз без цієї зручності ніяк. але не треба говорити, що це базова потреба, піраміда маслоу і т.д.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нічого, то теж корисно часом. Я от собі цікавих і місцями корисних сферичних думок назбирала, думаю ще комусь теж знадобиться :)

    Такі да. Втомлена, але капець як позитивно налаштована зазвичай і вдячна за дрібниці. Я розумію про що @ruda kishka , але стартонути оце все з актуальної зараз позиції не зможу.
    Недавно зустрілася фраза Ньюфелда: "Розвиток можливий з позиції спокою". З позиції хиткого балансу і шарпанини ніц доброго не вийде. Мені треба видихнути, зупинитися, напитися холодного вина, сидячи в тиші у теплій ванні, а тоді я, може, й готова буду презентувати кращу версію себе :)
    Але в принципі де взяти тишу, вино і теплу ванну не пиляючи чоловіка, я вже майже придумала :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Віка, отой зовнішній спокій, ванна і вино - то все зовнішні чинники. Вони поможуть трохи заспокоїтись і розслабитись, але не на довго. До першої іскри А справжній спокій - внутрішній. а його треба натренувати,досягти, навчитись кайфувати від свого життя. Якось так :)
    Але валер'янку і вино я не заперечую якшо шо
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ???
    От, я (не повірите) дуже позитивна людина, дуже. І мислення в мене позитивне але не в таких ситуаціях. Це не моя історія та вже скільки днів я отут намагаюсь мислити позитивно відносно чоловіка Віки- :dntknw:. Відносно Вікторії -позитив) ,загалом в ситуації ,так можна подумувати, "нема "катлєти" сьогодні- нічого, буде завтра":girl_angel:. А потім завтра- нема, позавтра- нема тої "катлєти" і загалом, не прибуло і в перспективі далекій, якась фігня ясно-красно вимальовується.....
    От, питання назріває - доколє мислити позитивно?
    Тільки не кажіть, що раз так відбувається, значить не так вже все мислилось позитивно, не так жінка подавала позитивну мисль чоловіку і т.п.
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вихідні дані тут такі, що Віка вміє бути щасливою. То видно навіть з настрою її дописів. Чоловік своєю поведінкою може зробити будь-яку жінку нещасливою. А може навпаки - додати їй відчуття щастя. В мене є свіжий особистий досвід, але я не напишу, бо не хочу суб‘єктивних думок, які так чи інакше виникнуть. Єдине скажу, що відчуття безпеки і опори дуже додає щастя, навіть якщо це виявляється в абсолютних, на перший погляд, дрібницях.

    09096786-3B01-4BA2-BF1C-E535B1BD881C.png

    ФБ притягнув зраненька.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    позитивне мислення це не оптимізм і веселощі. це не думати в негативному руслі, не жалітись, не множити негативну енергію. так, у всіх ситуаціях. навіть коли нема катлєти. дуже просто жалітись і нарікати. але той негатив не приносить полегшення. навпаки, це як колупати рану. ні полегшення ні загоєння. таке собі садо мазо. а от змовчати, не пожалітись, не обдзвонити всіх подружок і маму і не обізвати козлом - на це потрібне неабияке зусилля. продумати ситуацію, проаналізувати свою поведінку, свої почуття, своє відношення до неї. через якийсь час вже сама ситуація виглядатиме не такою страшною , можна зрозуміти як насправді ставишся до неї і чи зможеш з цим жити.
    а розказати на пів світу, почути "та він козел і мудак, а ти принцеса, як ти його терпиш, я б вже давно розвелась", розвестись - дурне діло не хитре. тільки чи принесе полегшення?
    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2019 ---

    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2019 ---
    треба було сісти поруч, а не мелькати з пилососом. попкорн закінчився б і почав би чухатись де б його і як роздобути ще. але нащо хлопові бути мужиком, якщо в нього жінка мужик?
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну тут, питання риторичне)) залежно від взагалі відносин між подружжям.
    Мені, от цікаво чи обговорювала Віка з чоловіком їхнє життя? Що було, що є, що буде? Ну "якось" жили ці всі роки?
    Треба говорити і робити, і робити висновки)
     
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    з чоловіком так, безумовно. говорити не те, що треба - це просто необхідно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ох, дівчата, якби ж то було все так просто - мислиш собі позитивно, день-два-місяць-рік, і все здійснюється, то людство вже би було на найвищому щаблі розвитку. "А нє тут то било..." Або тут погладила чоловіка, там тепле слово мовила, там пошкробала - і ось він золото-чоловік. Не діє, не завжди діє або діє абсолютно. І який варіант тобі випав - лотерея. Або дуже ретельний, продуманий вибір "до".
    ну дивіться, знову "свої...своє...свою...". Знову про Я, а треба про Ми, або ще краще - про Ти. Толку з того , що один дійде до просвітлення, якщо інший колупатиме носа(це про сферичні коні, нікого конкретно). Щоб пара гарно танцювала, треба, щоб обоє була на рівні, дарма, що один "ведучий", а інший "вєдомий", але рух має бути в такт і синхронно. Ну або чесно визнати - ок, танцюємо, я тебе тягну, але той кого тягнуть теж має докладати зусиль. Інакше який сенс?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це не варіант Вікторії.
    Оце, якраз -оптимізм. Ну, добре подумала/аналіз/ почуття/ дзенннн всьотакоє.... катлєти нема, співжиття вже десь на десятку років. Далі?
    Питання - доки? Скільки? Межа?
    От, не хочу тут постити(але нате вам:girl_crazy:), вчора мені ІГ приніс відео-вайн. Таке, примітив ,но суть отого обговорення в 1 хв. Там матюки, тому вразливим не ходити ))))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це теорія з пазітівних блогів. То навіть нема про що сперечатися, бо легко говорити, що комусь «треба було», коли не був на його місці. Реально, мене верне від тих теорій. В мене подіяв сковородинг. Але! Моєму чоловіку таки дуже важлива сім‘я і діти. Кому загалом те все в одному місці і влаштує платити копійки аліментів і бачити дітей раз в місяць, ну то можна скрутитися в бублик і зламати всі пательні вдома. Як там Надя писала: «Нє то нє, цілуй конє».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10