Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ніколи так не вміла.
    Тим більше ніхто зразу з козла не починає. Проситься: "Зроби воду, бо незручно", а за десятим разом, якщо чесно, то хто він як не козел - жінка з двома малими дітьми воду баняками гріє? І Відчай наступає, бо хоч тикай, хоч якай, а вода холодна.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    ну тоді не "якби вона була", а "якби ти зробив". Бо перший варіант, це висловлювання в космос. Можна покивати і поугукати "і я б був щаслитвий".
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    ну і є ж якийсь базовий набір того що має робити чоловік в хаті?
    Лампочки-цвяхи-вода?

    Так, за домовленістю можна ролями хоч з сусідом мінятися. Але за замовчуванням, хто воду має зробити в хаті?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    я це розумію. але ж все почалось задовго ще до води. і тут дійсно так є, що змінюватись починає той, кому більше потрібно. і так, зазвичай жінка починає зміни, бо жінки гнучкіші, бо жінка задає настрій в сім'ї і саме жіночою енергією підпитується сім'я, тому жінка повинна наповнюватись і, відповідно, віддавати позитивну енергію а не негативну. принаймні старатись і прагнути цього
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    нууууу, для мене це дві великі різниці то як в анекдоті про таксі "вам треба шашечки, чи їхати?" потрібна вода, чи щоб чоловік зробив?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я тобі скажу тако. Якщо він не бачить поваги від дружини або має якісь свої сенси це не робити, то і не має. Якщо він такий свідомий, що прямо розуміє, що має, то б Віка сюди не писала. Значить щось там поламалось. І це ремонтується. Відвертими розмовами які в нього сенси це не робити, чому не робить, і підняттям самооцінки жінки, донесенням нею (з гідністю і повагою) йому неможливості жити без крану чи чого там. Коли жінка поважає себе, то поважає і інших. Гавтоматично (як в гуцульському анекдоті про автомат).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А, якщо не питущі люди?(секунда гумору)
    Загалом, я згодна і з Rona, і з Orman.
    Є випадки ,коли діє пряник, а є, коли- батіг. В Akina(це з усього анамнезу за усі тут роки, що читаю) або "клінічний" лінивець, або "клінічний" безвідповідальний пофігіст. Що одне, що інше- погано. Такі натури пряником- навряд, від того їм ще більше кайфово. А батіг, то не про скандали/образи і т.п, то про
    .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а хто її має зробити? І хто має вирішувати питання, якщо будуть залучати третіх осіб? Жінка? Так щойно було зауваження про відбирання ініціативи в чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ем, ні.
    Там, до речі, ще його діти.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    а клас!
     
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ну дивіться. По суті може цим зайнятись і жінка. знайти людей, організувати і оплатити. бо їй ж більше треба. в силу того, що жінка не працює, гроші на це має дати чоловік. все. вода є.

    але тут виникає інше питання: чи достатньо він заробляє, щоб це оплатити?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Шукати/створити момент найбільшої відкритості. Донести важливість проблеми. Ревіти. Що там ще в жіночому арсеналі.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ОМҐ
    Я б пропала))))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Які з холоду/голоду не вмирають, а "він робить все, що може і заробляє на сім'ю! Віка ж не працює".
    (Почуваюсь зараз адвокатом диявола))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не дає грошей. Сам не робить. Жінка давно би вже мала гарячу воду, якби мала гроші. І гроші вона вміє заробити, але хто тоді буде бавити дітей?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    в чоловіків немає зазвичай яскраво вираженого батьківського інстинкту. вона вважають, якщо дитина з мамою - значить все ок
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    має і не дає?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну це вже смішно. Якщо не має, хай заробить. Або посидить з дітьми, поки вона заробить.

    А що як не має, то з нього вся відповідальність за сім'ю знімається? Бо він ж не має.

    для протоколу: я вже трохи вийшла в сферичні коні, так достеменно ситуацію Вікторії не знаю.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    все у них є. Як і в жінок так само працює. Чим більше часу вони проводять з дітьми, тим більше в них інстинкт прокачується.

    А так виходить, що з них взагалі взятки-гладки: інстинкту забезпечувати сім'ю нема, батьківського нема, і взагалі білі і пухнасті, а та сволоч з сковорідкою бігає.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ще краще))
    Боже, чого то так буває отак?
    Зрештою, ми(я точно) не знаємо, які методи вже були задіяні Вікою відносно чоловіка. Діяло, не діяло, не зовсім добре. Вона ж також має свої хамери. Тому, зі сторони важко але , щоб зберегти - треба говорити. Все і завжди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Натуля

    Натуля Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не правильно.
    Робить, все, що хоче і вважає за потрібне.
    Я цю пісеньку слухала, навіть вірила, а потім перестала.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та да. Якщо він відповідальний то заробить. Тобто буде намагатись заробити. А якщо послушний то з дітьми посидить.
    А як ні?
    Якби в @Akina не було підстав думати, що її чоловік може бути інакшим нас би тут не зібрали.
    Мені важко зрозуміти ситуацію. Мій чоловік міг би залишити мене, але своїм дітям ту воду би зробив. Грошей не мав - позичив і відробив по трохи.
    Не вірю, що людина без вагомих причин може перестати дбати про свою сім’ю. А причини можна з`ясувати лише важкими розмовами.
    Дітей роблять і потім на них з легкістю забивають ушльопки останні. Знову ж таки - судячи з глибини мислення Вікторії не виглядає, що вона могла з таким зв’язатися.
    Значить треба фіксити. Не чоловіка, а подружжя.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Про пофіксити подружжя.
    Питання геть не поостанніх кількох сторінках, але хотіла спитати. Часто, читаючи перекладені свіадом книжки про шлюб, натикаюся на думку (або я її інтерпритую), що шлюб ( як служіння ) зцілить/покращить людину в будь-якому разі.
    Тоді як в мене зворотня думка - людина може "оздоровити" шлюб.
    Хтось має думку з цього приводу?
     
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    ні. відповідальність не знімається. з цього випливає, що "я була б щаслива, якби була гаряча вода"="я була б щаслива, якби ти зробив гарячу воду"
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    в моєму розумінні "гроші маєш" - це коли при такій ситуації зібрала дітей і речі першої необхідності і з'їхала в готель/зйомну квартиру/до мами поки спеціально навчені люди не ліквідували оце от все за гроші, потім не зробили ремонт і не прибрали :sad: шкода, що так вийшло
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1