Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Все частіше так і думаю.. напевно, страх заважає
    Як вижити одній
    Зараз вже в декреті, а ще як дитина народиться.. не хочу ні зараз, ні потім у батьків на шиї сидіти ..а від нього жодної допомоги не буде..знаю точно

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @OlenaIvano після народження дитини, розлучитись можна буде не швидше ,ніж за рік.
    У Вас є батьки, родина?
    Я б ще хотіла зберегти своє здоров'я для того, щоб доносити, народити і виховувати здорову дитину. Киньтесь того ровера, щоб стільки за ним упадати, заспокойтесь і живіть. Змініть своє відношення до себе найперше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А що батьки ваші на це кажуть?
    Уявіть ситуацію що ви пішли. Переїхали до батьків ваших. Чи вони вас виставлять за двері? Знаючи всю "підноготну" вашого існування з чоловіком?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Вони нічого не знають :sad: ніколи не розказувала за наші проблеми, навіть, коли він не жив зі мною, а йшов до мами , то мої батьки цього не знали
    По-перше, соромно було розказувати який він..Потім би помирились , а відношення їхнє, мабуть, змінилось би вже до нього
    По-друге, не хотілось ще їх впутувати ( бо і так при кожній можливості він говорить, що у всьому вони винні і завжди додає, що то я не забагато часу проводжу з батьками, а це твоїм немає діла до тебе, вони тебе кинули, завжди налаштовує такими словами)
    По-третє , не хотіла щоб переживали, знаючи мій стан..

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Звичайно є
    Страшно уявити як він маючи права на дитину буде себе вести потім

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я думаю, настав час розповісти НМСД
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Мабуть, настав..

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не бійтесь, страх - це найбільше зло в цій ситуації.
    Ви і так уже стали заручником свого чоловіка. Подумайте про своє здоров'я, здоров'я майбутньої дитини. Поїдьте на певний час до своїх батьків заради свого ж блага. А далі все буде складатись. Буде важко, страшно...Але зважте всі + і - цього переїзду. Повірте, батьки Вас зрозуміють!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  9. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Ми зараз живемо в моїй квартирі, то йому йти, а не мені..
    Але знаючи який він..Він тільки ЗА буде

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Речі виставити. Замки поміняти. Квартиру закрити. Сама до батьків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви цього боїтесь, чи вірніше- не приймаєте, що зрозуміло, то треба час. Тому, дайте собі час на те, щоб прийняти його рішення у відповідь на Ваше, яким би воно не було.
     
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ви зараз живете у пеклі і в це пекло плануєте народити дитину.
    Переїхати до батьків. Квартиру здати і старатися за ці гроші жити. Все розказати батькам і вдячно прийняти їх опіку та допомогу. Чоловік Вам чужий, не переймайтесь його думками, бажаннями, планами. Порадьтесь з батьками як записати дитину. Ото він Вам ще нерви помотає на дозволах усяких як таки на нього запишете. Не сумніваюсь. Я б не записувала. І хай він людям і мамі пояснює чому дитина не на його прізвищі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Хіба я маю право записати не на нього , якщо ми одружені? І я ж на його прізвищі
    Наскільки я знаю, батьком все одно запишуть його згідно законодавства

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    То всьо треба взнавати. Якби розвелись, то у свідоцтві на батька пишете "прочерк" і все. Може юристи підкажуть. Він жлоб, мамусін синусьо і просто неадекват. Тікайте чимшвидше з дитиною пекло потроїться і ще безгрошів'я додасться, і свекрухіні науки... О... І будете усюди і усьому винна-винна-винна-винна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Не розлучимось точно, саме через такі нюанси як батьківство та прізвище він не дасть розлучення

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    теоретично можете, але це є дуже проблематично. По факту батьком дитини запишуть Вашого чоловіка, але ви через суд можете "оспорити" батьківство і не вписувати свого чоловіка, але вимога матері про виключення запису про її чоловіка як батька дитини з актового запису про народження дитини може бути задоволена лише у разі подання іншою особою заяви про своє батьківство.

    це не міняє сутті. Погоджуюсь з тим що писали дівчата. Даєте час на виселення, міняєте замки і на тому кінець.Може задумається, може ні.
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2019 ---
    там не все так просто. Знайомі проходили схожу процедуру. Навіть є таке, що якщо дитина народилась до 10 місяців після розлучення, батьком записують колишнього чоловіка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ну, не дасть... Можна і посудитися. Але на останніх місяцях вагітності, навряд Ви хочете влізати у це г*но, а там його певно буде. Тому переїзджайте до батьків (не раджу таки лишатися самій наодинці з цим) і зробіть "ментальне розлучення". Типу Ви вважаєте, що розлучені без оформлення. Ви для себе вирішили що це ВСЕ. (Якщо вирішили, звичайно). А батьківства можна потім чоловіка лишити. То теж судом доводиться.
    Ви - молода, здорова (поки-що, думаю недалеко і до побоїв дійде), у Вас 1 дитина і живі батьки, що можуть помогти. Не все погано. А може бути чудово.
    Погано, що чоловік - козел.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  18. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    Може і так ( дякую..

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Може і не дійти. Він, я так розумію, психологічний тиран. А от до психічного зриву (тим більше, після народження дитини) може довести запросто. І потім може Вас @OlenaIvano позбавити батьківських прав. Це дуже серйозно. Подумайте.
    Оце відео, яке він відправив друзям, доводить, що він жорстока і безпринципна людина, здатний на все.
    Я би заяву подала. Навіть якщо не дасть розлучення. І до психолога можна сходити толкового, з юристом проконсультуватися. І батькам розказати. Вони підтримають, я впевнена. Вам соромно, а мало би бути соромно Вашому чоловіку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Боже, яка ви затуркана. Якась безперервна віра в те що він зміниться, терпіння, мазохізм зашкалює. Себе жертвуєте сімейці неадекватів. Хочу вам сказати що маючи своє житло ви вже сильні, розкажіть батькам про пекло і є великий шанс отримати підтримку, не встидайтесь своіх сліз на відео , а встидайтесь такого чоловіка. І ще не сподівайтесь абсолютно ні на які зміни, щоб потім не плакали ще більше. У них занадто міцна "банда" і міцні переконання що ви ніхто і ніщо. Поки є час до народження оточіть себе однодумцями, подруги, батьки. І повірте життя без вашого чоловіка буде куди краще, любіть себе і дитину. Вони ніколи не зміняться бо мінятись треба буде всім а не лише вашому чоловіку.
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2019 ---
    я теж так подумала, почнуть працювати в тому напрямку щоб лишити іі батьківських прав . Не думаю що свекруха "свою кров " залишить невістці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1