Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і всі такі не щоб хвалитися розповідають про подарунки :)
    І я розповім. В мене є подарунок, "за" первістка. І ніхто ніколи не вгадає що це.

    І трохи відійду від гарячих тем. От кажуть, що з роками чоловік з дружиною стають подібні між собою. Як у вас? В чому подібність, якщо є? І якщо подібні, то хто "домінантний"?
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Розбавлю дискусію:girl_dance:так, мені здається що тепер подібні між собою, або чоловік перевиховав:girl_crazy:

    Я стала більш спокійно реагувати на проблеми_неприємності, перше думаю -потім говорю, порядок в документах і в прикрасах. Стала розсудливішою, (є таке слово?:girl_blush2:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @cjomcjomka а Ви хотіли ту гітару, чи чоловік її купив насправді собі і вийшла ситуація як в в тому анекдоті коли жінка купила чоловікові подарунок на день народження і сказала "Зачекай, піду одягну":girl_crazy:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та то ж я в нас музикант :) Чоловік хотів мені купити перстень. А я подивилась на ціну і мені в голові одразу засвітилась думка про гітару.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Є таке.
    Я стала більш (в легкій формі) емоційно відкрита, в одязі зявились яскраві моменти і взагалі за одягом почала слідкувати (раніше було дещо байдуже), а чоловік став більше думати :girl_crazy:. Тобто, більше обмірковувати, планувати, рахувати, радитись при потребі. Став читати (раніше ми жартували, що він за все своє життя прочитав стільки книг, скільки я за півроку прочитую). Ну щось подібнн в нього відбулось чи відбувається, як у @mamvasulka :girl_haha:
    А що означає домінантний?)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, той, на кого подібний
    і я ще конкретизую питання - фізична подібність. Хтось спостерігає таке?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми відразу були подібні. І зовнішньо (нас колись питали чи ми не брат і сестра), і внутрішньо. І змінюємося разом. Він мудрішає, я гарнішаю. Скромнішаємо. Останнє закреслюємо.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ні) взагалі. Навіть при бажанні не знайти спільних рис, тип фігури, кольоротип- все діаметрально протилежне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а мені ви не подібні взагалі. Рівнем - так, круті обоє. Але дуууже різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так і запишемо. Однакові.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Точно як у нас. Але красивішаємо і мудрішаємо разом :girl_blush2:
    Тут одні скромні зібралися :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми з чоловіком зовсім не схожі. Були. До народження дітей. І тепер через їх наявність ми стаємо майже одним обличчям. Ну от не ясно на кого ті наші діти схожі): якщо з чоловіком, то на нього, якщо зі мною- то на мене. І навпаки). І я дійсно почала помічати, що з’явились якісь спільні риси. Про схожість не фізичну - теж присутня, у багатьох проявах. Але ми вже просто дуже давно разом, аж страшно), більше 20 років), більше разом ніж не разом. Ну як тут не змінишся)?
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Зовні були схожі одразу, цінності однакові теж були ще до шлюбу, обоє закриті інтроверти. Але чоловік флегматик, я - сангвінік, так було одразу і є досі. Побутові, харчові, соціальні моменти дуже різняться, але поки ніхто ні в кого нічого не перейняв(мо і не треба). Смаки щодо кіно майже однакові були одразу. Музику чоловік любить тільки епічну ірландську, кельтську і т.д. Я - легкий рок, якісний поп. Книжок чоловік не читав і не читає, я завжди читала багато. Ставлення до грошей теж було однакове одразу. В шлюбі 7 років, разом - 8, близько товаришуємо - 14.
    Я...Тсссс, бо про це ніхто не знає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Де в чому стали схожі, де в чому протилежні. Але важко провести розмежування між схожостями і несхожостями )) Вроді, однакові стали цінності, але є в кожного "своя територія", яку "не змішуємо", і, оскільки, це може призвести до конфронтацій, вирішили думку один одного поважати, свого достримуватись, але тем таких не зачіпати. Характер мій змінився, але не через чоловіка. А зовнішньо не знаю :girl_crazy: Дуже сумніваюсь. Я як була на пів голови вищою від чоловіка, так і є ))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Колись нам на лекціях психології викладач казала, що чистих типів немає, що всі типи змішані, просто котрийсь переважає. Тому може бульше виражатись, наприклад, сангвінік, але буде дуже малесенька часточка іншого типу, а то і дві. І "мішаються" вони інколи нерівномірно. Якось так )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    О, початок чисто як в нас :girl_crazy:. В нас дуже різні смаки і я інколи дивуюся, як то ми разом взагалі живемо. Він класичний флегматик, а я навіть швидше холерик. В мене завжди мільйон ідей, які з мене б"ють фонтаном, а він на кожну мою ідею маю стандартну фразу " мені треба про це подумати". А я аж киплю й скачу, бо про що тут думати. Я вже все подумала й прорахувала за двох :girl_crazy::girl_haha:.
    Муж любить народну музику, знає багато укр.народ.пісень, гарно співає, любить історичні фільми й зовсім не любить читати. А я просто обожнюю читати, муз.вподобання в мене від року до попси, й фільми люблю майже всі, крім історичних.
    У фінансах швидше з часом я поступово змінилася під впливом чоловіка, а він зовсім ні. Має дуже легке ставлення до грошей в принципі. Все каже, що гроші - це просто папір. І якщо йому щось подобається - легко собі зразу купує, не зважає на ціну. А я раніше могла собі пошкодувати, й ставлення раніше в мене було прямо протилежне, так мене виховали...
    Нам багато хто каже, що ми візуально схожі, хоч я зовсім не бачу ніякої схожості.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Тетянка в нас все навпаки в плані відносин із фінансами)). І ми також
    :girl_impossible: Та, як на диво, навчились з цим жити))), хоч я частіше буваю критикан.
    На мою думку, ми геть не схожі і зовні, хоч часом нам кажуть, що схожі)).
    Я -домінант 100%. Але часом дослухаюсь
     
    • Подобається Подобається x 1