Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. REdRose

    REdRose New Member

    Примітивне письмо і не тільки.. розумію.. але всі ми люди тільки в кожного різні ситуації ,тому лише рада за тих інтелігентів які оперативно все вирішують і не розводять якісь убогі розмови на форумі
     
  2. REdRose

    REdRose New Member

    Дякую всім за коментарі. Шкода, що життя не таке чітке і не все в ньому відбувається, як по шаблону . Ваші коментарі мене трохи врозумили і надзвичайно підтримали. Тепліше стає на душі , коли тебе вислухають , проникнуться твоєю ситуацією і намагатимуться дати слушну пораду:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Інтелігенти мають часами ще гірші проблеми:) Ви можете ображатися, я написала не дуже толерантно. Просто я маю таку думку, що в шлюб треба вступати людям, які в першу чергу поважають себе. Воно так рідко виходить, бо одружуються різні люди і за різних обставин. Але поки ви не почнете займатися собою, щоб навіть в думках не виникало дурних ідей про відкуплення подарунками, чоловік так само не буде вас поважати. Класична картина: я сі женив, а дурні баби най си самі розбирают. Тілько мами не рухати.
    Писи: в хаті свекрів криками і істериками ви доб'єтеся абсолютно нічого. Але з того, що при дитині курять і горілку п'ють, можна собі уявити погляди старшого покоління і ситуацію взагалі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. REdRose

    REdRose New Member

    На
    На вашому прикладі про золотого свекра бачу, що не все так безнадійно у мене і нормальні люди теж не досконалі.А про горілку було сказано , щоб спровокувати і подражнити мене,бо алкоголіків нема.Холодний розум мені в поміч.
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @REdRose ви прислухайтеся до дівчат. Проблема відносин з свекрухою другорядна, першочергова- ставлення чоловіка до вас.
    Ну і ви правильно написали про холодний розум. У вашій ситуації емоції треба вимкнути, на поверхневі подразники ( напр. що там дзямає свекруха) взагалі уваги не звертати. Спробуйте об’єктивно, наскільки можливо, оцінити чи чоловік зможе вас підтримати і за яких обставин.
    В чоловіка є ґрунтовні підстави вважати вас істеричкою?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тут така штука... в мого чоловіка точно є. Але він так не вважає.
    ох-ох
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    І 100% в тому заслуга не лише вашого чоловіка. Бо щось передує істерикам, щось за ними слідує. Для мене те, що слідує важливіше ніж те, що передує.
    Мій чоловік має підстави вважати мене панікеркою і неврастенічкою. Але не вважає. Бо процес вияснений, на молекули розкладений.
    Я маю підстави вважати його махнутим на всю голову. В нього пару разів на рік нападає мовчанка на тиждень-два. В той період він вдома максимально не контактний. В мого тата і його жінки то викликає шквал різних емоцій. Я ж знаю що це таке і спокійно даю йому можливість харитись на цілий світ без вийнятків, бо по іншому він пар не спускає.
    То здорова складова нездорових моментів у стосунках. Біда коли її нема
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    :dash1: отако треба робити, коли хапаєтесь за предмети і ними швиряєте.
    пи.си. б'юсебепопальцьох
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тролик певно прибрав, бо задуже
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. REdRose

    REdRose New Member

    Так у мене такі появились проблеми я так гамувала душевний біль в надії ,що полегшає , але тільки гірше натворила.(P
    S. Поцарапала себе ножицями.Стерпіти стільки негативу і любити себе за це? Видалила , бо обговорювати це треба не тут. Тому вибачайте
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Гамуйте в молитві. Щиро раджу.
    Якщо не варіант- психолог в поміч. Поки не пізно. Те, що Ви на даний момент вважаєте за усвідомлення-омана. До наступної суперечки і буде повтор.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. REdRose

    REdRose New Member

    Дякую за розуміння і пораду
     
  14. dasha

    dasha Well-Known Member

    Життя молодої родини з батьками це зло. Хай буде важко, але варто жити окремо. І часом якою б ідеальною дружиною не була невістка, є такі свекрухи, що ангела доведуть до нервових зривів та істерики. Маю знайомі родини, де невістки реально голодали бо від них забирали харчі, чоловік бив, бо "посміла сказати до мамці", свекрухи реально виплітали таке, що зі здоровим глуздом не в"яжеться (причому часом була свідком тих розмов). Від того також страждали діти. Для однієї родини закінчилось розлученням. Інші почали жити окремо і потроху життя налагоджується. То болюча досить тема, бо бачила, як погано моїм подругам. Тому дуже раджу, хай не заможно, хай тісно, але йдіть жити окремо. Свекруха жити разом не дасть.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. REdRose

    REdRose New Member

    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2019 ---
    Не можу читати без сліз.. Колись нізащо б не повірила в такі історії...Що таке може відбуватись в теперішньому світі ,коли люди цивілізованіші ,культурніші
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
  16. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Як колись, так і тепер були і є чесні і добрі, так і злі і підступні. Така людська природа. В кожного свої цінності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Найнемудріше що приходилось читати...
    Уявіть на секунду: він даруює брюлік на один карат, але до кінця життя за це гнобить і принижує? Чи це вихід?

    Ще один приклад: моя кума подала на розлучення лише через те, що з свекрухою жити було пеклом. Сказала що або йде з дітьми сама, або всі разом (3є діток). Лише тоді виставились всі крапки над і. Живуть окремо і щасливо.
    Знаю про що говорю, бо навіть з рідною мамою більше 1.5м в одній хаті не прожила. Не змогла.

    З чоловіком, при окремому проживанні вдень посварилися - вночі помирилися. І подразників менше. І вже "не така істеричка і неврастенічка".
    Повірте, я знаю про що говорю.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мене ніхто й не питав ніколи чи чоловік мені дарував щось «за дітей». До речі, сама практика мені подобається, але це діло хазяйське, хто як хоче так і робить.

    Ми жили разом з свекром сім років. Ну таке собі задоволення.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і мене такого не питали. Але після народження четвертої дитини я сама собі надумала, що має бути подарунок.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2019 ---
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Смішно Смішно x 2
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ми зробили мій день...зе бест:connie_pull-pigtail
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1